ALBANCI MASOVNO KUPUJU IMANJA PO SRBIJI

Za tebe ne znam, ali ja sam Srbin koji želi da ova zemlja nastavi da postoji i napreduje, a to će moći samo ako pazi na to "koga pušta u kuću".
Jedno Kosovo je bilo dovoljno.

To sto vristis okolo da si srbin, jel to neka privilegija u zivotu?:think:

- - - - - - - - - -

I u pravu je bio ako je to rekao, nismo bili ljudi i svoje smo teritorije dali šljamu, identitet-plagijatorima i državokradicama.
Zato nećemo više i bićemo ljudi ;)

Nisi dao, nego je sljam prodao a sada kao kalimero vristi oko da je to nepravda:hahaha:
 
To sto vristis okolo da si srbin, jel to neka privilegija u zivotu?:think:

Vrište i pundraju oni tvoji dok pevaju o krvnoj osveti, obrezivanju žena i slično ...a biti onaj od kojeg kradu a ne onaj koji krade, nosi u sebi veličinu i priliku za kreaciju.
Nećeš ti to shvatiti ali pitao si...


Nisi dao, nego je sljam prodao a sada kao kalimero vristi oko da je to nepravda:hahaha:

Nije mogao ništa da proda onima koji ništa nemaju.
Došli su gladni i odrpani sa Prokletija samo sa buvama na sebi a buve ništa ne vrede.

Ukazano je naivno poverenje a posle je pod pritiskom bilo i nešto prodaje.
 
Vrište i pundraju oni tvoji dok pevaju o krvnoj osveti, obrezivanju žena i slično ...a biti onaj od kojeg kradu a ne onaj koji krade, nosi u sebi veličinu i priliku za kreaciju.
Nećeš ti to shvatiti ali pitao si...




Nije mogao ništa da proda onima koji ništa nemaju.
Došli su gladni i odrpani sa Prokletija samo sa buvama na sebi a buve ništa ne vrede.

Ukazano je naivno poverenje a posle je pod pritiskom bilo i nešto prodaje.

Valjda si sada shvatio opravdanost oluje i bljeska. Tvoje primitivno misljenje dele i Hrvati o traktoristima iz krajine. Ono sto zelis drugima, visestruko ti se vraca ..i to sa kamatom,pa ti vidi;)
 
Valjda si sada shvatio opravdanost oluje i bljeska.
Tvoje primitivno misljenje dele i Hrvati o traktoristima iz krajine. Ono sto zelis drugima, visestruko ti se vraca ..i to sa kamatom,pa ti vidi;)


Samo najprimitivniji srbomrzački šljam ne uočava da Srbi nikada nisu bili paraziti nego branioci kao i sitnicu da se nikada ni u kakvu Hrvatsku nisu useljavali nego Austrougarsku i to sa blagoslovom vladara te monarhije.
 
Samo najprimitivniji srbomrzački šljam ne uočava da Srbi nikada nisu bili paraziti nego branioci kao i sitnicu da se nikada ni u kakvu Hrvatsku nisu useljavali nego Austrougarsku i to sa blagoslovom vladara te monarhije.

Tesi se malo, ipak je oluja bila delotvorna protiv parazita. Npr suncana oluja i HARP bas ume da utice na primitivne oblike zivota na zemlji:hahaha:
 
A zbog cega si se ti uzbudio?

Nisam se uzbudio, ali mi je muka od takvih postova.

- - - - - - - - - -

Kao i .rba na kosovu:hahaha:

--------------------------------------------------------------------------------------

- - - - - - - - - -

Tesi se malo, ipak je oluja bila delotvorna protiv parazita. Npr suncana oluja i HARP bas ume da utice na primitivne oblike zivota na zemlji:hahaha:

Kroasan...nije, on je gospodin.Ne spamuj.
 

Back
Top