zaštita...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

DeeLite

Zaslužan član
Poruka
141.626
...od sunca...:per:
da...svi za to koristimo naočare za sunce, jel...:per:
stoga pitam...jel koristite naočare za sunce isključivo kao zaštitu od sunca, ili kao pogodno sredstvo da zevate u telesa a da ne budete primećeni, jer je to jelda neukusno...?
 
meni su naočare više na glavi nego na očima
nešto me blam da se pozdravljam s ljudima i ulazim u prodavnicu pa i sedim u prevozu osim ako baš ne šiba sunce s cvikendžarama
a gledam ovako rotiram oči 360 stepeni
uostalom poenta i jeste da se pogled uhvati
al naravno nedužno
 
...od sunca...:per:
da...svi za to koristimo naočare za sunce, jel...:per:
stoga pitam...jel koristite naočare za sunce isključivo kao zaštitu od sunca, ili kao pogodno sredstvo da zevate u telesa a da ne budete primećeni, jer je to jelda neukusno...?

Ne koristim u te svrhe.
Ali mi je, kada sam bila mladja, bilo zanimljivo da sa slusalicama u usima slusam komentare, misleci da ih ne cujem :)
 
...od sunca...:per:
da...svi za to koristimo naočare za sunce, jel...:per:
stoga pitam...jel koristite naočare za sunce isključivo kao zaštitu od sunca, ili kao pogodno sredstvo da zevate u telesa a da ne budete primećeni, jer je to jelda neukusno...?

Samo dok vozim kola. Ne zveram naokolo, jerbo sam loš vozač u tri pi četvrtine, a tebi sam prike to već reko, a i sada sam na svečanom odsluženju vozačke kazne.
 
...od sunca...:per:
da...svi za to koristimo naočare za sunce, jel...:per:
stoga pitam...jel koristite naočare za sunce isključivo kao zaštitu od sunca, ili kao pogodno sredstvo da zevate u telesa a da ne budete primećeni, jer je to jelda neukusno...?

Ne koristim, smesno izgledam s naocarima, ponekad "nazujem" stare lenonke, ali one ne stite od sunca i demode su, ostale naocare uglavnom ne nosim... A i ne "zevam" nesto preterano. Kad mi se bas zazeva diskretno to cinim, ne primecuje se. :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top