Мишковић уплатио 12 милиона евра у замену за слободу

комшија

Stara legenda
Poruka
91.053
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2013&mm=07&dd=22&nav_category=16&nav_id=734941
И то би било то ... а, за одштету јер доказа нема (трговање акцијама сопственог предузећа није и не може бити кривично дело у капитализму који сте тражили и добили) уплатиће држава њему бар који милион више због цимања чика Мишка ради популарности Свпског вадикала (без беџа) Александва Вучића
 
Poslednja izmena:
Samo jedna strana a na njoj svašta samo ništa što ima veze sa činjenicama ili nekim bilo kakvim utemeljenim stavom :roll:

- nije oslobodjen, već pušten da se brani sa slobode.
- i nisu mu uzete nikakve pare, ovo je samo novac koji stoji na depozitnom računu Suda i koji mu mogu oduzeti samo u slučaju da pobegne.

Toliko o nekim postovima iznad, a što se tiče toga šta će se desiti ukoliko ga oslobode (što je vrlo verovatno) a pa onda će razvaliti budžet Republike Srbije odštetnim zahtevom :aha:
 
Samo jedna strana a na njoj svašta samo ništa što ima veze sa činjenicama ili nekim bilo kakvim utemeljenim stavom :roll:

- nije oslobodjen, već pušten da se brani sa slobode.
- i nisu mu uzete nikakve pare, ovo je samo novac koji stoji na depozitnom računu Suda i koji mu mogu oduzeti samo u slučaju da pobegne.

Toliko o nekim postovima iznad, a što se tiče toga šta će se desiti ukoliko ga oslobode (što je vrlo verovatno) a pa onda će razvaliti budžet Republike Srbije odštetnim zahtevom :aha:
Pa ne može da ga baš razvali za 7 meseci pritvora ,mislim to za nas obične smrtnike jesu velike pare , al i za njega i za budžet su peečkin dim ,nešto preko 20 iljada evra .
 
Pa ne može da ga baš razvali za 7 meseci pritvora ,mislim to za nas obične smrtnike jesu velike pare , al i za njega i za budžet su peečkin dim ,nešto preko 20 iljada evra .

Nisam baš ubedjen da ćemo tako jeftino proći :aha: 2.000.000 dinara je sitna kinta za 7 mesci u apsu cenjenog gospodina Miskovica, nije njegova cast isto sto tvoja i moja cast :aha:
Čisto ilustracije radi Aca Tomić je za 100 dana dobio 6.000.000 dinara ...
 
Pa sad se isplaćuje najviše 100 evra po danu za neosnovani boravak u pritvoru ,ako ga oslobode , a posle on može da traži u nekom drugom parničnom postupku neku ozbiljniju oštetu za duševne bolove , izgubljenu dobit , povredu ugleda i sl . al ne verujem da će ići dotle . Ako izvuče dupe ćutaće i biće srećan , možda se i nagode tako nešto .
 
Pa da. Umesto da su odredili kauciju u vrednosti njegovih firmi, pa bi sutra malo do 2053 izašao, oni odredili taman toliko da on malo prištedi na armani čarapama, rayban cvikerima i dolcenagabani gaćama, ali će zato imati za sve da se probere, da se počaste naši dragi koalicioni partneri...

Stišala se hajka, predstava je gotova, Miško je oslobođen. On je otplatio svoj dug držav(n)i(cima)...
 
Pa da. Umesto da su odredili kauciju u vrednosti njegovih firmi, pa bi sutra malo do 2053 izašao, oni odredili taman toliko da on malo prištedi na armani čarapama, rayban cvikerima i dolcenagabani gaćama, ali će zato imati za sve da se probere, da se počaste naši dragi koalicioni partneri...

Stišala se hajka, predstava je gotova, Miško je oslobođen. On je otplatio svoj dug držav(n)i(cima)...

To kad ti budes pravnik, onda ce moci tako.
Kaucija se odredjuje PRVO prema DELU koje je pocinio, i steti za koju se tereti, a zatim prema mogucnosti da pobegne iz zemlje.
Kako je ovo drugo apsolutno neverovatno, jer covek skoro sve investicije ima ovde, onda je ovih 12 miliona bezobrazno VELIKA cifra.
Da ne pricam koliko je bezobrazno sto je lezao 7 meseci u pritvoru.
 
Samo jedna strana a na njoj svašta samo ništa što ima veze sa činjenicama ili nekim bilo kakvim utemeljenim stavom :roll:

- nije oslobodjen, već pušten da se brani sa slobode.
- i nisu mu uzete nikakve pare, ovo je samo novac koji stoji na depozitnom računu Suda i koji mu mogu oduzeti samo u slučaju da pobegne.

Toliko o nekim postovima iznad, a što se tiče toga šta će se desiti ukoliko ga oslobode (što je vrlo verovatno) a pa onda će razvaliti budžet Republike Srbije odštetnim zahtevom :aha:

Odstete tu sada ne igraju nikakvu ulogu, a i za svakog su coveka iste.
Nego meni nije jasno kako to da Delta Holding placa te pare. Kaucija se placa sa nekog privatnog racuna iz licne imovine.

A u pravu si da se ovde lupeta pa se ne zna za dosta. Ljudi i ne razumeju sta je to kaucija.
 
Ма цела та прича са Мишковићем је послужила томе да се народу замажу очи да људи нењ би видели очигледну продају Косова коју су иззвршиле српске власти. И ево сада када је то постигнуто, пуштају Мишкобвића на слободу.
 
To kad ti budes pravnik, onda ce moci tako.
Kaucija se odredjuje PRVO prema DELU koje je pocinio, i steti za koju se tereti, a zatim prema mogucnosti da pobegne iz zemlje.
Kako je ovo drugo apsolutno neverovatno, jer covek skoro sve investicije ima ovde, onda je ovih 12 miliona bezobrazno VELIKA cifra.
Da ne pricam koliko je bezobrazno sto je lezao 7 meseci u pritvoru.
Ti ladno mene zaebavaš. :lol:

Govorim o tome da su mu trebali odrediti mnogo, mnogo veću kauciju, ili da ga jednostavno ne puste ni uz kauciju, jer ga zločini za koje se tereti, ili će se tek teretiti, čine jednim od najvećih kriminalaca ikada u našoj državi.
 
znao sam da mu je skodilak dosadio ... :mazi:

skodilak1.jpg
 
Odstete tu sada ne igraju nikakvu ulogu, a i za svakog su coveka iste.
Nego meni nije jasno kako to da Delta Holding placa te pare. Kaucija se placa sa nekog privatnog racuna iz licne imovine.

A u pravu si da se ovde lupeta pa se ne zna za dosta. Ljudi i ne razumeju sta je to kaucija.

Ja bih samo voleo da vidim poreklo tih 12 mil EUReja. A da li mora da plati privatno lice ili moze firma - po mojoj logici morao bi da plati licno optuzeni, ali iz americkih filmova znam da pokazu kako plate cak i nepoznata lica... Bice da je samo bitna lova kao garancija, ide se na procenu tezine dela i kolicine novca u smislu da li ti se isplati da bezis... tako nekako.
 
Ti ladno mene zaebavaš. :lol:

Govorim o tome da su mu trebali odrediti mnogo, mnogo veću kauciju, ili da ga jednostavno ne puste ni uz kauciju, jer ga zločini za koje se tereti, ili će se tek teretiti, čine jednim od najvećih kriminalaca ikada u našoj državi.

Ti mene ocigledno zaje.bavas.
Ili nemas blage veze sa zakonom.
Tek ce se teretiti?
Kakva je to recenica?
Zbog buducih dogadjaja ti nekome odredjujes vecu kauciju?
Smesan si k`o crtani film.

Da ga ne puste?
Jok streljace ga zato sto Milojka sa pijace zna da je on kriminalac?

Miskovic kriminalac?
Na osnovu cega ti to tvrdis?
Pokazi mi neku presudu.
Price sa pijace dokonih ljudi, treba da ostanu na toj pijaci.
Zarad zdravog razuma.

- - - - - - - - - -

Ja bih samo voleo da vidim poreklo tih 12 mil EUReja. A da li mora da plati privatno lice ili moze firma - po mojoj logici morao bi da plati licno optuzeni, ali iz americkih filmova znam da pokazu kako plate cak i nepoznata lica... Bice da je samo bitna lova kao garancija, ide se na procenu tezine dela i kolicine novca u smislu da li ti se isplati da bezis... tako nekako.

Jok, Deleza platila njegovu firmu MILIJARDU evra, a on nema poreklo za 12 miliona?
Vi ste stvarno i vise nego smesni sa svojim tvrdnjama ovde.
Izgleda da ovde ima puno maloletnog sveta, koje tek treba osnovne stvari o zivotu da nauci.
 
I tako se jedan po jedan nadjose na slobodi svi koje je Vucina hapsio.Borba protiv kriminala i korupcije NEMA STA.

Moje licno misljenje o tome je da je Vucic uistinu zeleo borbu protiv korupcije i kriminala.
Ali je problem sto su glavni korupcionasi dovoljno pametni pa su za svoje vlasti napravili ZAKONSKI model u kojem oni mogu da naprave svoju kombinaciju, bez zakonskih posledica.
I onda Vucic moze da zasigurno zna da su krali, otimali, ali im svejedno zakonski ne moze nista.
Glavni problem celokupne te price je u jednostavnom pitanju:
ZASTO SE TI ZAKONI NE MENJAJU?

Doduse promenjen je zakon o javnim nabavkama, ali to nije dovoljno........
 
Moje licno misljenje o tome je da je Vucic uistinu zeleo borbu protiv korupcije i kriminala.
Ali je problem sto su glavni korupcionasi dovoljno pametni pa su za svoje vlasti napravili ZAKONSKI model u kojem oni mogu da naprave svoju kombinaciju, bez zakonskih posledica.
I onda Vucic moze da zasigurno zna da su krali, otimali, ali im svejedno zakonski ne moze nista.
Glavni problem celokupne te price je u jednostavnom pitanju:
ZASTO SE TI ZAKONI NE MENJAJU?

Doduse promenjen je zakon o javnim nabavkama, ali to nije dovoljno........

Da je Vucic iskreno zeleo borbu protiv kriminala i korupcije ne bi najveci kriminalac u Srbiji upravo izasao iz zatvora.Njegovo hapsenje je i izvedeno tako da ga puste posle odredjenog vremena.Trebao im je u zatvoru dok se ne potpise Briselski sporazum.Posle toga su svi pohapseni izasli iz zatvora (Miskovic junior,senior,Oliver Dulic).Nije ni bilo moguce da Miskovic zaglavi robiju kada je finansirao SNS.
 

Back
Top