Užas u Skadarliji

instan

Zainteresovan član
Poruka
247
Svakoga dana na klupama u Skadarliji leže prljavi, krastavi alkoholičari.Ima ih najviše oko česme koju je Beogradu poklonilo Sarajevo, a gde se svakoga dana vrši javno uriniranje i velika nužda.Mnogobrojni strani turisti koji u Skadarliju dolaze da bi nešto dobro pojeli i doživeli, užasnuti su brojem prosjaka koji ih saleću i ne daju im mira.Komunalna policija mirno prolazi pored osobe koja leži na kaldrmi pijana i upišana i urla na sav glas sa flašom u ruci.Policija se smeje kada je neko pozove.Šta vi predlažete da se uradi?
 
Svakoga dana na klupama u Skadarliji leže prljavi, krastavi alkoholičari.Ima ih najviše oko česme koju je Beogradu poklonilo Sarajevo, a gde se svakoga dana vrši javno uriniranje i velika nužda.Mnogobrojni strani turisti koji u Skadarliju dolaze da bi nešto dobro pojeli i doživeli, užasnuti su brojem prosjaka koji ih saleću i ne daju im mira.Komunalna policija mirno prolazi pored osobe koja leži na kaldrmi pijana i upišana i urla na sav glas sa flašom u ruci.Policija se smeje kada je neko pozove.Šta vi predlažete da se uradi?

Otkud sad prosjaci u ovako uređenoj zemlji????
 
nailazili smo na takve al ili padnu pa se izudaraju ili se potuku ili ih neko tuce
uglavno zovemo hitnu ali svaki put isto
kazu da oni nisu nadlezni za njih
komunalci su samo glupa fora EUforizacije
i nista vise
a grad ih nema gde
ja sam bila uzasnuta zimus onim beskucnicima koji su na onoj zimi spavali u prolazu na terazijama ka hotelu moskva
grad ih nema gde
 
Највећа најезда просјака догађа се док седиш у кафеу "Змај" на углу Змај Јовине и Чика Љубине улице.

На свака два минута неко нешто тражи, нуди, захтева.
 
Svakoga dana na klupama u Skadarliji leže prljavi, krastavi alkoholičari.Ima ih najviše oko česme koju je Beogradu poklonilo Sarajevo, a gde se svakoga dana vrši javno uriniranje i velika nužda.Mnogobrojni strani turisti koji u Skadarliju dolaze da bi nešto dobro pojeli i doživeli, užasnuti su brojem prosjaka koji ih saleću i ne daju im mira.Komunalna policija mirno prolazi pored osobe koja leži na kaldrmi pijana i upišana i urla na sav glas sa flašom u ruci.Policija se smeje kada je neko pozove.Šta vi predlažete da se uradi?

veruj mi samo chekam da mene neshto pitaju...
Ni komunalci ni policija nije nadlezhna!
a kad nekom otvorish glavu,jer tu zhivish,i svakodnevno smaraju,
pishaju mi u ulaz,bezobrazni su,vredjaju,smrde kao kuga,
onda ce da budu nadlezhni!
pas mater...:evil:
 
predlazem da postanes man i da prebolis te ohole zle pijance koji te plase vikanjem

druzhe,nemam ja nishta protiv pijanacaa,ebe mi se za njih...
ima tu matoraaca koji su iz kraja,gledam ih ceo zhivot...
medjutim,ima majmuna par godina starijih od mene,recimo,
i umesto da ide da radi neshto on zhicka i dobacuje na ulici.
i vrlo je bezobrazan...kurchi se...
ja o tome pricham...kad mu bude neko otvorio glavu,
tek onda ce panduri neshto da preduzmu...to je problem!
 
Највећа најезда просјака догађа се док седиш у кафеу "Змај" на углу Змај Јовине и Чика Љубине улице.

На свака два минута неко нешто тражи, нуди, захтева.

Ovo je slobodna zemlja, svako ima pravo da ti pridje na javnom mestu, i pita te bilo sta. Eventualno cini protivpravno delo ako ti narusi neki privatni fizicki prostor, tipa da ti se unosi u facu. To sto burzujska mesta za zabavu Srbi drze po centrima gradova umesto na periferiji, ti klosari nista nisu krivi. Naravno da ce najveci broj klosara biti po centru, to je normalna stvar. Ono sto nije neormalno je da su elitna mesta za dokolicu u centru grada.
 
Ovo je slobodna zemlja, svako ima pravo da ti pridje na javnom mestu, i pita te bilo sta. Eventualno cini protivpravno delo ako ti narusi neki privatni fizicki prostor, tipa da ti se unosi u facu. To sto burzujska mesta za zabavu Srbi drze po centrima gradova umesto na periferiji, ti klosari nista nisu krivi. Naravno da ce najveci broj klosara biti po centru, to je normalna stvar. Ono sto nije neormalno je da su elitna mesta za dokolicu u centru grada.


Кафе "Змај" је теби елитно место?
 
Ovo je slobodna zemlja, svako ima pravo da ti pridje na javnom mestu, i pita te bilo sta. Eventualno cini protivpravno delo ako ti narusi neki privatni fizicki prostor, tipa da ti se unosi u facu. To sto burzujska mesta za zabavu Srbi drze po centrima gradova umesto na periferiji, ti klosari nista nisu krivi. Naravno da ce najveci broj klosara biti po centru, to je normalna stvar. Ono sto nije neormalno je da su elitna mesta za dokolicu u centru grada.
gde vam je saosecanje za te ljude
ko da je fenseraj najveci problem grada
 
sve u svemu uvazavam vas apel i zahteve ali napominjem I OBAVESTAVAM VAS PISANIM PUTEM OVDE DA PROSJAKE IZ SKADARLIJE NEMAM NAMERU DA UKLONIM ! JER ME ZABAVLJAJU. ovim bi ujedno i zatvorio ovu raspravu
hvala na objektivnosti svima. zajpo
 
Svakoga dana na klupama u Skadarliji leže prljavi, krastavi alkoholičari.Ima ih najviše oko česme koju je Beogradu poklonilo Sarajevo, a gde se svakoga dana vrši javno uriniranje i velika nužda.Mnogobrojni strani turisti koji u Skadarliju dolaze da bi nešto dobro pojeli i doživeli, užasnuti su brojem prosjaka koji ih saleću i ne daju im mira.Komunalna policija mirno prolazi pored osobe koja leži na kaldrmi pijana i upišana i urla na sav glas sa flašom u ruci.Policija se smeje kada je neko pozove.Šta vi predlažete da se uradi?

pa ima više rešanja, na primer grad može da donese urebu kojom skadarliju proglašava za prostor od posebnog značaja za grad. onda bi iz te uredbe mogli da zabrane zadržavanje u skadalriji u pijanom stanju, spavanje na klupama itd.
 

Back
Top