Restauracija Kraljevine Jugoslavije

Da li ste za obnovu Kraljevine Jugoslavije?

  • Da svakako. To je dobra ideja.

  • Ne Nikako

  • Ne znam


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Па Србија већ живи просвећени апсолутизам. Лонг лив Александар Вучић. :worth:

да би постојао просвећени апсолутизам, апсолутиста мора бити просвећен, што се за буздована Вучића никако не може рећи.
 
Pozdrav,

Ispostavilo se da je jedan od zlatnih perioda Balkana bilo u vrijeme Kraljevine Jugoslavije kada je zemlja bila prilicno velika i imala ugled u svijetu. To je bila zemlja napretka i u svom putu napretka ju je prekinuo II svjetski rat i napad Njemacke na Beograd. Pitanje je gdje bi nsada bila Jugoslavija da se nije uopce ukidala monarhija?
Zato, ne vidim razloga zasto se ne bi osnovao jedan jusgoslovenski pokrret na cijeloj teritoriji bivse Jugoslavije koji bi pozivao na ponovno ujedinjenje u jednoj novoj Kraljevini Jugoslaviji koju bi vodio Kralj Karadjordjevic. Svi mi znamo koji ugled ima Aleksandar Karadjordjevic u svijetu sto bi on sve mogao uciniti za cijeli zapadni Balkan. Vjerujem da bi mnogi Albanci voljeli zivjeti u jednoj jakoj Kraljevini u kome bi se zna red.
Kraljevina Jugolsavija bi rijesila mnoge nase unutarnje probleme i vjerujem da bi jusogoslovenski narodi sebe prepoznali u takvoj Kraljevini.

Možda su Nemci napali Beograd, ne znam, ali znam da su kralja ubili Hrvati i Makedonci....
 
Ух,ти им баш стаде на муку:hahaha:,па видиш да Минго све позитвне примере наводи из Титове Југославије:rotf:

Вучји, баш је обрнуто- Минго наводи ,,позитивне" примере управо из Краљевине Југославије када је Србију укинута и подељена на три Бановине, када је формирана Бановина Хрватска и када је Србима наметан конкордат. Све је то рађено у Краљевини Југославији. Зато и не треба да чуди што се Минго залаже баш управо за рестаурацију Краљевине Југославије, вероватно на челу са НАТО-официром Александром који ни српски језик не зна да говори.

- - - - - - - - - -

Zasto nikada Jugoslavija? Zar ne bi volio da ti se sestra ljubi sa siptarom i da se zabavlja? :)

Зато што је била велика заблуда и искључиво на штету српског народа.
 
images


images


Princ Aleksandar Karadjordjevic

Ovog bi ti tukca za Kralja??????????
Nece moci, vama ce da vlada nova srpska dinastija sa Ravne Gore!!!

- - - - - - - - - -

Može. Dajte nam još jednog kralja da ga krknemo. :lol:

Za zvaljave ustasine, ...sljeduje srpski Kralj iz dinastije Djujic!!!
 
Мингец, још један Европендин клон. Или обрнуто. Не знам ко је старији. Колико тај човек има никова? Неки су одапели, неки нови се спремају... Врло је надарен, али и звекнут, у сваком случају веома занимљив случај. Али, све то нема везе, важно је да се добро забављамо.
 
Мингец, још један Европендин клон. Или обрнуто. Не знам ко је старији. Колико тај човек има никова? Неки су одапели, неки нови се спремају... Врло је надарен, али и звекнут, у сваком случају веома занимљив случај. Али, све то нема везе, важно је да се добро забављамо.

Минго је старији...
 
Минго се мануо слатког ислама и постао секуларни монархиста.
Испричај нам, Минго, како је дошло до тога.
Мислим да није то у питању него монархистичка идеја по узору на муслиманске монархије ,али са жељом да је западни свет лакше гута ако потури Србе и српску династију да им је остваре.Зато сам и рекао да је транспарентан:roll::cool:
А жеља да Хватима цркне крава је само успутна:hahaha:
 
Мингец, још један Европендин клон. Или обрнуто. Не знам ко је старији. Колико тај човек има никова? Неки су одапели, неки нови се спремају... Врло је надарен, али и звекнут, у сваком случају веома занимљив случај. Али, све то нема везе, важно је да се добро забављамо.

Ja prepoznajem samo nekoliko korisnika koji nisu replikanti.Ostalo, pojma nemam.Krstarica prolazi kroz sudbinsku krizu na pdf politika.

- - - - - - - - - -

Минго је старији...

Ne, ti si stariji:think:
 
Мислим да није то у питању него монархистичка идеја по узору на муслиманске монархије ,али са жељом да је западни свет лакше гута ако потури Србе и српску династију да им је остваре.Зато сам и рекао да је транспарентан:roll::cool:
А жеља да Хватима цркне крава је само успутна:hahaha:

Ах, ти муслимани, ко их не зна скупо би их платио... Спремни су на све зарад свог слатког ислама, к'о језуити су... С тим што су језуити лукавији и добро их користе, исламски фундаменталисти су језуитске пудлице :)
 
Kad se u islamskim zemljama vozio chevrolet u Srbiji se vozila kola sa dvije volujske snage. A tek atrakcija je bila kad vam je stigao Moskvic iz bratske Rusije. Ladu su mogli voziti samo predsjednici opstina i nacelnici SUPa. Prve mercedese ste vidjeli kad smo mi muslimani poceli odlaziti za Njemacku. Prvu put ste vidjeli tada ugravirano 220 na sat. :)
 

Back
Top