Srpska porodica Gordana Babića napušta Sarajevo iz bezbjednosnih razloga

Marko BL

Iskusan
Poruka
5.499
Babići su 10 godina bili u izbjeglištvu u Srbiji, a u Sarajevo su se vratili 15. aprila 2002. godine.

Prioritet nam je da što prije napustimo ovaj prostor radi bezbjednosti naše maloljetne djece", rekla je Babićeva i dodala da je porodica dobila alternativni smještaj u Istočnom Sarajevu.

Gordan Babić je 29. marta odveden iz stana, dok je ekipa RTRS-a snimala prilog o traumama ove srpske povratničke porodice nakon školske posjete njegove devetogodišnje kćerke Istorijskom muzeju u Sarajevu, gdje su djeci prikazane fotografije neprimjerenog i potresnog sadržaja.

http://www.nezavisne.com/novosti/drustvo/Porodica-Babic-napusta-Sarajevo-200430.html
 
Rat u BIH jos nije zavrsen. On je samo privremeno zaustavljen i samo je pitanje vremena kada ce opet doci do rata.

Zato se Srbi trebaju grupisati, prodati imovinu u Sarajevu, i kupiti izgraditi kuce u srpskom Sarajevu u Republici srpskoj - zatim trenirati pucanje, naoruzati se i proci kompletnu vojnu obuku.

Samo je pitanje vremena kada ce bosnjaci krenuti opet u krvozderni pir istrebljenja svega sto je srpsko i pravoslavno.


Pogledajte samo u kom pravcu idu - nonstop podpiruju mrznju prema svemu sto je srpsko, sve je isto kao 1990-1991 .

Jedina je razlika sto trenutno jos ne smeju da krenu u rat, jer osecaju da nisu spremni, da ne mogu da pobede, a u to su verovlai pocetkom 90tih .

Ista se mrznja od strane Zukorlica i njegovih podstice kod muslimana u Srbiji
 
Rat u BIH jos nije zavrsen. On je samo privremeno zaustavljen i samo je pitanje vremena kada ce opet doci do rata.

Zato se Srbi trebaju grupisati, prodati imovinu u Sarajevu, i kupiti izgraditi kuce u srpskom Sarajevu u Republici srpskoj - zatim trenirati pucanje, naoruzati se i proci kompletnu vojnu obuku.

Samo je pitanje vremena kada ce bosnjaci krenuti opet u krvozderni pir istrebljenja svega sto je srpsko i pravoslavno.


Pogledajte samo u kom pravcu idu - nonstop podpiruju mrznju prema svemu sto je srpsko, sve je isto kao 1990-1991 .

Jedina je razlika sto trenutno jos ne smeju da krenu u rat, jer osecaju da nisu spremni, da ne mogu da pobede, a u to su verovlai pocetkom 90tih .

Ista se mrznja od strane Zukorlica i njegovih podstice kod muslimana u Srbiji

kad bosnjaci dovoljno ojacaju ,na mig zapada ce bez problema krenuti na srbe, pokazali su u istoriji da srbe ubijaju sa zadovoljstvom, NDH je samo jedna epizoda
 
Meni nisu jasni ovi Srbi sto i dalje zive u dzamahiriji tj Teheranu

Srpsko sarajevo im je na 10-15 minuta voznje od trenutnog mesta boravka - eto nek je i pola sata .

Sta im fali da prodaju to kupe naprave u srpskom Sarajevu, deca im rastu u zdravom okruzenju, mirna im glava a oni ako moraju putuju do posla malo dalje svaki dan.

Vrlo prosto resenje problema.

A da da trpe sikaniranja Bosnjakistanaca svakodnevno.

Jos rizikuju da sutra ako se zagovna opet , dodje neki novi Caco ili Juka Prazina da im zakuca na vrata i njih odvede u nepoznato, zenu siluju , muza ubiju, a sa decom ko zna sta urade.
 
treba da prodaju stan i da se presele u srpsko Sarajevo.

srpsko Sarajevo je veoma lep grad. A i deca ce im odrastati u zdravom srpskom okruzenju a ne u okruzenju ljudi zadojenih mrznjom prema svemu sto je srpsko.

Zivece u ZDRAVOM SRPSKOM KRUGU (?) krugu, samo zadojenom mrznjom prema svemu muslimanskom i hrvatskom? :hahaha:

Živim u pomenutom gradu. Ljudi nisu zadojeni mrŽnjom prema svemu muslimanskom i hrvatskom, svi imamo veće probleme, kao na primjer nikakvu državu. Ljudi van BiH imaju sliku u glavi da se mi svaki dan svađamo i bijemo.

Istočno Sarajevo jeste zdravo srpsko okruženje.
 
Zivece u ZDRAVOM SRPSKOM KRUGU (?) krugu, samo zadojenom mrznjom prema svemu muslimanskom i hrvatskom? :hahaha:

Eto ti si odlican primer da Srbi mlate majmune ne gledajuci nacionalnu pripadnost. Ti si im'o svakodnevnu "terapiju" zato sto si ceo zivot bio degen, a nijedna okolina ne trpi debile. :mrgreen:

@tema

Sto se tice teme, vecina je svuda normalna, ali dosta jedna a kamoli nekoliko budala i da coveku zagorcaju zivot.
Mislim da je glupo ziveti u okruzenju gde te neko maltretira na bilo kakav nacin, bez obzira na mesto i nacionalnost.
Ne treba ti BiH gde su ljudi ratovali, cela Evropa je jedno fasisticko djubre od kontinenta gde "stranci" nigde nisu dobrodosli.
 
treba da prodaju stan i da se presele u srpsko Sarajevo.

srpsko Sarajevo je veoma lep grad. A i deca ce im odrastati u zdravom srpskom okruzenju a ne u okruzenju ljudi zadojenih mrznjom prema svemu sto je srpsko.
Naravno da je izmislila priću, jer je "ugrožena", dobila posao u federaciji gdje je razlika u cijeni stana za najmanje 1/3 veća no na jugu grada u Istočnom Sarajevu. Proda stan u normalnom Sarajevu isti kupi u Lukavici i ostane joj nekoliko desetina tisuća maraka a posao neće izgubiti i nije daleko putovati a neće je niko tući, kao majke žrtava Srebrenice u RS-u. Za nju Laž je isplatna.
 
Колико Срба има Сарајеву и остали бошњачки градовима? Скоро да нема и готово потпуно етнички очишћењни. Сви Срби који живе ван РС треба да се сви преселе тамо.

Na žalost doživjeli smo da kažemo da je Sarajevo bošnjački grad...
 
Živim u pomenutom gradu. Ljudi nisu zadojeni mrŽnjom prema svemu muslimanskom i hrvatskom, svi imamo veće probleme, kao na primjer nikakvu državu. Ljudi van BiH imaju sliku u glavi da se mi svaki dan svađamo i bijemo.

Istočno Sarajevo jeste zdravo srpsko okruženje.
"Zdravo" okruženje u kom se propagira mržnja prema svemu što nije Srpsko.
 
Na žalost doživjeli smo da kažemo da je Sarajevo bošnjački grad...

Даће Господ Бог да се врати тамо гдје треба.

- - - - - - - - - -

"Zdravo" okruženje u kom se propagira mržnja prema svemu što nije Srpsko.
Као у Сарајеву гдје пропагира мржња према Србима.
 
Većina Srba je prodala svoja imanja... inače, osim samog centra grada Sarajevo i okolina su vijekovima bili srpski... sva naselja su u 20. vijeku izgrađena na srpskoj zemlji...

- - - - - - - - - -

Večinski bošnjački je vazda i bio, zato postoji dio pod strpskom kontrolom da se može širiti "istina" o ratu u BiH.

to nije tačno... a i bošnjački može biti samo od 1993. :)
 
Živim u pomenutom gradu. Ljudi nisu zadojeni mrŽnjom prema svemu muslimanskom i hrvatskom, svi imamo veće probleme, kao na primjer nikakvu državu. Ljudi van BiH imaju sliku u glavi da se mi svaki dan svađamo i bijemo.

Istočno Sarajevo jeste zdravo srpsko okruženje.

Kada pogledamo stampu narocito Avaz,to je tako nabrijano da se cini da ce sutra izbiti rat. Drago mi je da cujem od nekoga ko tamo zivi da nije tako dijabolicno.
 
Даће Господ Бог да се врати тамо гдје треба.

- - - - - - - - - -


Као у Сарајеву гдје пропагира мржња према Србима.
Da nisam bio u Sarajevu i većina srba koji normalno se ne slažu stim.
Bio sam u petak prije 8 dana sjedio ručao u restoranu preko putta TV kuće, samnom za stolom sjedio jedan Bošnjak i dva "srpska izdajnika".
Jedan od "izdajnika" svira gitaru i čim sam došao zasvira iz sveg srca "U Travniku na daltabaniku".
 
Da nisam bio u Sarajevu i većina srba koji normalno se ne slažu stim.
Bio sam u petak prije 8 dana sjedio ručao u restoranu preko putta TV kuće, samnom za stolom sjedio jedan Bošnjak i dva "srpska izdajnika".
Jedan od "izdajnika" svira gitaru i čim sam došao zasvira iz sveg srca "U Travniku na daltabaniku".
Обичан народ можда се не мрзи, али медији, политичари итд сви нападају Србе за све и свашта.
 
Da nisam bio u Sarajevu i većina srba koji normalno se ne slažu stim.
Bio sam u petak prije 8 dana sjedio ručao u restoranu preko putta TV kuće, samnom za stolom sjedio jedan Bošnjak i dva "srpska izdajnika".
Jedan od "izdajnika" svira gitaru i čim sam došao zasvira iz sveg srca "U Travniku na daltabaniku".



Које сте пиво пили?
 
Обичан народ можда се не мрзи, али медији, политичари итд сви нападају Србе за све и свашта.
Samo protiv srpske politike i protiv svih koji su činili zločine.
Samo su "krivi" šo neće da objave srpsku "istinu" o izvršenim ratnim zločinoma i teoriju Skupštine RS-a o "građanskom ratu" u BiH.
 
Samo protiv srpske politike i protiv svih koji su činili zločine.
Samo su "krivi" šo neće da objave srpsku "istinu" o izvršenim ratnim zločinoma i teoriju Skupštine RS-a o "građanskom ratu" u BiH.


Нема шансе да ви видите грађански рат. Ви би евентуално могли да стигнете до неке сељачке буне.
 

Back
Top