ZA KOGA NAVIJATI U TURSKOJ

Za koga navijate u Turskoj?

  • za kemaliste

  • za Erdogana


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
A u Jagodini sam bio isto samo jedanput, i to povodom nekog šverca. A valjalo bi da se ode nekad, onaj akva park je udarna vest u dnevniku tv palma plus već tri godine.

Чуо сам да тамо постоји Музеј увоштених фигура, то је очигледно нешто у вези са алкохолом и могло би да буде занимљиво
 
Inače je mnogo lepo da se krade, ne znam jeste li ikad ukrali nešto, a ako niste savetujem vam da pokušate.

Nije u pitanju finansijski benefit, u pitanju je osećaj ispunjenosti i svrsishodnosti.

Prva krađa mi je bila sa 6 godina, ukrao sam gajbu jogurta, u mojoj zgradu je bila prodavnica a pozadi je bio magacin. Jogurt je stajao u zadnjem dvorištu zgrade, tamo gde smo igrali fudbal. Uzeo sam tu gajbu i odneo kući, očekujući da će me roditelji nagraditi zato što sam tako mlad več počeo da privređujem, međutim dobio sam batine. Tada sam naučio da život često zna da bude nelogičan.
 
Inače je mnogo lepo da se krade, ne znam jeste li ikad ukrali nešto, a ako niste savetujem vam da pokušate.

Nije u pitanju finansijski benefit, u pitanju je osećaj ispunjenosti i svrsishodnosti.

Prva krađa mi je bila sa 6 godina, ukrao sam gajbu jogurta, u mojoj zgradu je bila prodavnica a pozadi je bio magacin. Jogurt je stajao u zadnjem dvorištu zgrade, tamo gde smo igrali fudbal. Uzeo sam tu gajbu i odneo kući, očekujući da će me roditelji nagraditi zato što sam tako mlad več počeo da privređujem, međutim dobio sam batine. Tada sam naučio da život često zna da bude nelogičan.

:lol:

Nismo, ali ako bude rata, ovaj put ne propustam da postanem ratni profiter. Ne, ne. :nono1:
 
Poslednja izmena:
Idemo zajedno u tandemu. Znam jedno 15 tački gde ljudi obično štekaju zlato i devize.

A ako zakasnimo u čišćenju terena, onda skidamo parket, stolariju i bicikle. I to je nešto.

Ако баш много закасните, остаће вам само књиге, јер то никог не занима. Игноранти не знају да је знање највеће богатство.
 
Idemo zajedno u tandemu. Znam jedno 15 tački gde ljudi obično štekaju zlato i devize.

A ako zakasnimo u čišćenju terena, onda skidamo parket, stolariju i bicikle. I to je nešto.

Pa naravno, za potpalu.

:lol: :tiganj:

Ако баш много закасните, остаће вам само књиге, јер то никог не занима. Игноранти не знају да је знање највеће богатство.

Ma sta ti je, pa ni knjige ne treba propustiti za potpalu!
 
Poslednja izmena:
Ако баш много закасните, остаће вам само књиге, јер то никог не занима. Игноранти не знају да је знање највеће богатство.

S obzirom da ćemo najverovatnije naredni put ratovati sa Albancima, to će biti knjige na drugom jeziku tako da je slaba vajda od njih. Jedino ako ugrabimo neku monografiju o Titu sa puno slika.

- - - - - - - - - -

Pa naravno, za potpalu.

:lol: :tiganj:



Ma sta ti je, pa ni knjige ne treba propustiti za potpalu!

Lepo je što se već sad ljudi brinu o grejnoj sezoni. Otkad je gospodin Vučić zavladao, sve građane i građanke je prožeo duh Evropske racionalnosti.
 
S obzirom da ćemo najverovatnije naredni put ratovati sa Albancima, to će biti knjige na drugom jeziku tako da je slaba vajda od njih. Jedino ako ugrabimo neku monografiju o Titu sa puno slika.

- - - - - - - - - -



Lepo je što se već sad ljudi brinu o grejnoj sezoni. Otkad je gospodin Vučić zavladao, sve građane i građanke je prožeo duh Evropske racionalnosti.

Dosta! :hahaha:

Kakve knjige, kakvi bakraci, sve to ide u korisnije svrhe! :evil: Samo cemo slike da isecemo i zadrzimo.
 
Poslednja izmena:
Bole me dupe.

Kemalisti uopste nisu ko proevropljani u Srbiji, to su turski nacionalisti, dok Islamistu Erdoganu nacija uopste nije bitna.

Pa i mi proEvropljani smo srpski nacionalisti. Ja, Aleksandar Vučić. Borka Pavićevićević. Petar Luković, Tomislav Nikolić, Vesna Pešić, mi smo srpski nacionalisti, ali umereni.

Mi se borimo protiv srpskih kleronacista koji žele zemlju da povuku unazad, a taman smo odbacili negativni hiljadugodišnji obrazac koji nas je dosada krasio.
 
Pa i mi proEvropljani smo srpski nacionalisti. Ja, Aleksandar Vučić. Borka Pavićevićević. Petar Luković, Tomislav Nikolić, Vesna Pešić, mi smo srpski nacionalisti, ali umereni.

Mi se borimo protiv srpskih kleronacista koji žele zemlju da povuku unazad, a taman smo odbacili negativni hiljadugodišnji obrazac koji nas je dosada krasio.

Kemalisti na primer nisu prihvatili da postoje Kurdi i nazivali njih planinskim Turcima, armenski genocid nisu priznali. Tako da ti je uporedjenje do mojega.
 
Kemalisti na primer nisu prihvatili da postoje Kurdi i nazivali njih planinskim Turcima, armenski genocid nisu priznali. Tako da ti je uporedjenje do mojega.

Pa i mi isto Srbe iz Bosne nazivamo Bosancima. Poređenje je skroz na mestu. Takođe Vlahe ne priznajemo kao poseban narod i spremni smo da branimo otcepljenje Vlaške Krajine od Srbije svim miroljubivim sredstvima koja nam stoje na raspolaganju, s obzirom da je kleronacista Boris Tadić uništio vojsku pa smo sada najslabiji od svih SFRJ republika, pokrajina i entiteta.
 
Poslednja izmena:
Pa i mi isto Srbe iz Bosne nazivamo Bosancima. Poređenje je skroz na mestu. Takođe Vlahe ne priznajemo kao poseban narod i spremni smo da branimo otcepljenje Vlaške Krajine od Srbije svim miroljubivim sredstvima.

Za tobom covek ne moze da prica. Naravno da to vazi za Kurde, za tursku dijasporu naravno da to nije vazilo.

Koje su to inace gluposti dal bi ti bio Turcin ako bi ovde ostalo Osmansko Carstvo.
 
Poslednja izmena:
Pa i mi proEvropljani smo srpski nacionalisti. Ja, Aleksandar Vučić. Borka Pavićevićević. Petar Luković, Tomislav Nikolić, Vesna Pešić, mi smo srpski nacionalisti, ali umereni.

Mi se borimo protiv srpskih kleronacista koji žele zemlju da povuku unazad, a taman smo odbacili negativni hiljadugodišnji obrazac koji nas je dosada krasio.

:rotf: Ne mogu vise od smeha!
 
Majka svih Srba, republika Turska, ovih dana prelama svoju sudbinu.

Za koga navijati u tom sukobu?

Na jednoj strani su moderni Turci, kemalisti, koji piju rakiju i mirišu na Srbiju. Oni su nešto poput proEvropskih snaga kod nas, naprednjaka i demokrata. Kemal Ataturk je konsolidovao Tursku u trenutku njenog raspada, i uspeo je da odbrani Stambol koji bi definitivno pao u ruske ili grčke ruke da nije bilo njegovog vojničkog genija i organizacione sposobnosti.

Na drugoj strani je gospodin Erdogan, čovek koji je mnogo učinio za Tursku. Znatno je podigao ekonomiju, vojsku, industriju, nauku. U isto vreme zemlja je krenula ka slavnom osmanskom periodu i zlatnom vremenu dominacije, uz povećanje konzervativizma i daljeg jačanja islamizacije i azijatizovanja društva.

Pa podrzavam ove druge zato sto Erdogan vodi zemlju u pogresnu stranu. Erdogan je SAD saveznik no.1 u ovom regionu. MNOGO prljavih stvari je Turska uradila za Ameriku ovde a jos vise na Bliskom Istoku.Za uzvrat su dobijali SAD podrsku da ciste Tursku pa cak i Irak od Kurda ali pre svega jos od 50-ih godina dobijali su ogroman novac svake godine. Preko Turske SAD zadaje 3 udarca jednim potezom. Ne dozvoljava Rusima da imaju jaci uticaj na Balkan i Bliski Istok, ne dozovoljava EU d ajace utice an Bliski Istok a u isto vreme moze da kontrolise imigraciju sa tog podrucija u Evropu.
Da nije bilo silnih ratova koje su indirektno ili direktno zapoceli SAD politicari, imigranara ne bi ni bilo u ovoj meri u EU.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top