Ljudi kojima smo pomogli na Krstarici i oni koji su nam zahvalni, veruju u nas....

bRu zLi

Poznat
Poruka
9.401
Razmisljah malo da li da otvaram ovu temu ili ne, ili neku drugu sa slicnom namenom....Jeste da deluje malo egoisticno i :rumenko: ali ipak da je otvorim.....

Prosto nema lepseg osecaja, kada shvatite da ste nekom pomogli, olaksali mu nesto, izveli ga na pravbi put razmisljanja......Nema lepseg osecanja.....Duhovna hrana, duhovno zadovoljstvo.

Neka ova tema bude posvecena svima onima koji su nam se zahvalili, verovali u nas, oni kojima smo pomogli i onima koji danas vise i ne dolaze na krstaricu jer vise i nemaju probleme (a dosli su jer nisu imali gde vise da odu i potraze pomoc) .


Na ovaj nacin bih zeleo i da motivisem ostale ljude da pomazu drugima i da u tome imaju uspeha, pa neka lepe ovde pozitivne kritike koje su dobili .....A ne samo da odmah skoce da ismejavaju osobu zbog problema , a nisu se potrudili ni 4-5 recenica ozbiljno da mu ispisu.....

Pa da pocnemo :hvala:

- - - - - - - - - -

Pa evo da krenem pocev od sebe:

Mozda neko ipak zna bilo kakav nacin?

Nadam se i odgovoru "Bru Zlia" on ima za sve resenje :)
Bru Zli ako citas, pomagaj, znam da razumes sta sam napisao gore, godinama citam krstaricu i tvoje komentate i vidim da se u dosta oblasti razumes.


:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

citajte boldovani deo :rumenko:

:plez:
 
Odlična tema,hvala što ste je otvorili.
Možda je neće videti,ali ću ipak napisati jedno ogromno HVALA.
Vratile ste mi veru u ljude.:heart:

Bas zato sam je i otvorio...Iako deluje malo glupo jer se sad tu kao neko hvali.....Mislim da je ipak bitno da se vide pozitivni primeri i pozitivna energija kao i da se pokrenu i drugi ljudi da svojim trudom i zalaganjem nekom olaksaju bar jedan trenutak.....

Neko ce reci , ma kakav je taj kada je dosao na forum da trazi pomoc....E bas zato i trebamo se truditi.....Nekom je forum zadnj emesto na svetu, zadnji vapaj za pomoc!

Drago mi je da ti se svidja :D
 
ne pomažu mi konkretni ljudi ali optimistični postovi, lupetanje ili postavljanje pesme koju volim, mogu da me oraspolože, na trenutak

ne tražim pomoć ovde, jer imam s kim da pričam,
oni koji je traže treba da dobiju prijateljski savet i nekog da ih sasluša ali da odu do nekog ko zaista može da im pomogne

a ovi koji smatraju jadnim ljude koji se prijave ovde za pomoć treba da se osećaju još jadnije od njih jer jesu
 
Da budem iskren , na Krstaricu sam dosao u prilicno depresivnom stanju . Previse sam se bio osamio i jednom rekoh
hajde da probam . Prije toga ne znam kad sam se zadnji puta nasmijao . Da ne objasnjavam razloge .
I krenem na LJIS~u .Postavim temu i predstavim se kao seljak sa juga Srbije i kao trazim savjet jer ne znam sa zenama .
Sve sam pisao u stilu Srecka Sojica .Naslov napisem ijekavicom , a poslije tekst ekavicom . Racunam da ce oni bistriji
ukapirati da se radi o zajebanciji . I ne ukapira niko !:D
 
  • Podržavam
Reactions: Nez
Razmisljah malo da li da otvaram ovu temu ili ne, ili neku drugu sa slicnom namenom....Jeste da deluje malo egoisticno i :rumenko: ali ipak da je otvorim.....

Prosto nema lepseg osecaja, kada shvatite da ste nekom pomogli, olaksali mu nesto, izveli ga na pravbi put razmisljanja......Nema lepseg osecanja.....Duhovna hrana, duhovno zadovoljstvo.

Neka ova tema bude posvecena svima onima koji su nam se zahvalili, verovali u nas, oni kojima smo pomogli i onima koji danas vise i ne dolaze na krstaricu jer vise i nemaju probleme (a dosli su jer nisu imali gde vise da odu i potraze pomoc) .


Na ovaj nacin bih zeleo i da motivisem ostale ljude da pomazu drugima i da u tome imaju uspeha, pa neka lepe ovde pozitivne kritike koje su dobili .....A ne samo da odmah skoce da ismejavaju osobu zbog problema , a nisu se potrudili ni 4-5 recenica ozbiljno da mu ispisu.....

Pa da pocnemo :hvala:

- - - - - - - - - -

Pa evo da krenem pocev od sebe:




:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

citajte boldovani deo :rumenko:

:plez:
Podvučeno! Možda najbolja tema na Krsti! :super:
 

Back
Top