Да ли сте за револуцију?

Да ли сте за револуцију?

  • Да

  • Не

  • Нисам сигуран


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
7.101
Видели сте шта се дешава у свету (Бразил, Турска...). Људи се буне да кажем ради глупости. Толике демонстрације око једног трга су смешне. У Србији би свакога болело уво. Мада, колико год да су смешне имају другачију позадину, људи незадовољни стално причају како им је ''довде дошло''.

Да ли сматрате да је сада Србији потребно овако нешто, неке демонстрације, протести, велике реформе и револуција? Нешто као што се сад дешава у Бразилу. Да ли је и вама више доста свега? На пример сад кад се уведу контролери у сваком аутобусу од јула, да ли би то могао бити повод за огромне демонстрације? Гледано, што да не. Ако се Турци могу бунити око трга, што ми не би око пљачкања.

Само желим да видим статистички колико вас је незадовољно овде на форуму.
 
'ајде да чујем дефиницију револуције па ћу да кажем.

(не мислим неку научничку или из речника, већ ме занима шта људи подразумевају под револуцијом)

Па не знам, можда је лош наслов. Пре свега мислим на демонстрације попут ових у свету.
Као на пример 5. октобар, нешто тако.
 
znash li ti o chemu uopshte prichash!?
shta pitash? :roll:

Знам шта пишем. Питао сам нешто слично томе, разумете. Пошто видим неки не разумеју.
Боље да сам написао: Јесте ли за промене?

Видим на Фејсбуку да многе групе као Анонимуси подржавају ово у Бразилу и Турској. Чак и позивају на нешто тако код нас. Дакле, да ли сте за тако нешто?
 
Знам шта пишем. Питао сам нешто слично томе, разумете. Пошто видим неки не разумеју.
Боље да сам написао: Јесте ли за промене?

Видим на Фејсбуку да многе групе као Анонимуси подржавају ово у Бразилу и Турској. Чак и позивају на нешто тако код нас. Дакле, да ли сте за тако нешто?

Ne. Mi smo vec imali tako nesto. Sad nam treba kontra od toga.
 
Ma nama bre treba da zazvoni Ivanovo Zvono i da se vozdigne srbsko carstvo i da bude u Dusanovim granicama da nam ne treba pasos i 4 granicna prelaza kad idemo u Paraliju da brcnemo dupe s paradajzima i zlatobirac cajnom.

Tada ce Engleska potonuti u sinje more itd...

Нама требају турски ко’чеви и то неомашћени.
 
Da ali ona tipa koju je vodio Mahatma Gandi....ili bojkot kupovine sve što je sa zapada kao u Južnoj Africi....organizovani tihi bojkot protiv nepravde u svim segmentima života....ali Srbija je jedna takva papazjanija.....i sve ide desetom brzinom u provaliju...

Може и тако некако. Било какав вид промене. Смучили вам се политичари, више је аутократије него демократије.
Као на пример оно на Исланду што је било, али медији у томе нису пуно причали нити су причали.
 
koja revolucija kad na izborima za manje-više jednaku politiku glasa 80 posto birača, ako ne i jače, ne znam baš rezultate..to znači da je ljudima dobro i da tako vole da žive..kad je neki miting protiv vlasti okupi se od par stotina pa do par iljada u vr' glave.a kad vlast pravi miting to nema kraja masi..i??? kakva ravolucija pod tim uslovima???
 
Ja verujem u Giljotinu. Za sve Evripejce. Svi politicari od 5. oktobra do danas moraju pod giljotinu.
.

Ја верујем у Гиљотину за све еуропејце и све русофиле. Две стране исте медаље, два једнака зла, не зна се које је горе.

Добро...добро...Руси нас нису бомбародовали, зато за русофиле вешање а гиљотина за Еуропејце.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top