oralni seks u braku?

ajde da cujemo

  • ona ne voli da dudla ili cuva vilicu pa zato laze

  • ona stvarno misli da ce zagaditi dete

  • on je neuredan, a ni ona nije bolja


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Зоки

Legenda
Poruka
51.428
kaze drugar da mora plati prostitutku za oralno pushenje, ima zenu ali ona nece.
ona kaze ''necu da stavljam to cudo u usta pa posle istim ustima ljubim dete, necu''
sad, ne radi se o tome da ga on ne pere, osim toga cak i da ga on ne pere uvek moze ona da ga opere pa posle da ljubi dete.
a druga stvar, moze da opere usta, sta?
moje misljenje je da se ona vadi na dete, mozda joj glupo da mu kaze da ne voli ili se plasi da ce da ga izgubi.
uvek moze da potrosi pola boce mister propera ili domestosa, a tu je i nafta...
 
nije mi jasno da neko OZENI nekog ko ne voli oral....

Можда добро меша и у кухињи и у кревету. :mrgreen:

- - - - - - - - - -

pa jes, al zasto se vadi na dete?

Дете је нешто чисто, она ствар је нешто прљаво.

Мада је чудно, да прљаво ствара чисто, али ајде.
 
Ne voli oralni seks i on je to verovatno znao, i pre deteta ga je izbegavala sigurno ili to odradjivala radi reda. Ako to nije primetio ranije njegov problem.
Mada mislim da je tema zezancija na račun balvana koji ne žele da im žena pruža oralni seks jer će ljubiti dete, kao izgovor da imaju i druge sa strane.
Konkretna nebuloza je svojstvena muškarcima, čini mi se.
 
Можда добро меша и у кухињи и у кревету. :mrgreen:

- - - - - - - - - -



Дете је нешто чисто, она ствар је нешто прљаво.

Мада је чудно, да прљаво ствара чисто, али ајде.
za mene seks bez orala (mutalnog naravno) nije nikakav seks....smuckaj pa prospi..... pun:cool:
 
kaze drugar da mora plati prostitutku za oralno pushenje, ima zenu ali ona nece.
ona kaze ''necu da stavljam to cudo u usta pa posle istim ustima ljubim dete, necu''
sad, ne radi se o tome da ga on ne pere, osim toga cak i da ga on ne pere uvek moze ona da ga opere pa posle da ljubi dete.
a druga stvar, moze da opere usta, sta?
moje misljenje je da se ona vadi na dete, mozda joj glupo da mu kaze da ne voli ili se plasi da ce da ga izgubi.
uvek moze da potrosi pola boce mister propera ili domestosa, a tu je i nafta...


ne voli to da radi i nije fer da ga stalno okretje njenim ustima izmedjuostalog zasto nije ozenio jednu od tih sto mu je pushila?
 
Можда добро меша и у кухињи и у кревету. :mrgreen:

- - - - - - - - - -



Дете је нешто чисто, она ствар је нешто прљаво.

Мада је чудно, да прљаво ствара чисто, али ајде.
pa jeste, i to
a drugo, reci mi samo da nikad pre braka nije ljubila necije dete?
mism kao okej je ako kucavnim ustima ljubis tudje dete... koko su ljudi sebicni sine.
 
kaze drugar da mora plati prostitutku za oralno pushenje, ima zenu ali ona nece.
ona kaze ''necu da stavljam to cudo u usta pa posle istim ustima ljubim dete, necu''
sad, ne radi se o tome da ga on ne pere, osim toga cak i da ga on ne pere uvek moze ona da ga opere pa posle da ljubi dete.
a druga stvar, moze da opere usta, sta?
moje misljenje je da se ona vadi na dete, mozda joj glupo da mu kaze da ne voli ili se plasi da ce da ga izgubi.
uvek moze da potrosi pola boce mister propera ili domestosa, a tu je i nafta...

sreo sam jednu takvu shto netje da pushi muzu
vala...kakve su joj oralne veshtine nishta nije propustio
 
pa ako je voli onda netje da ochekuje neshto od nje shto ona ne voli + pare iz kutje nositi prostitutki koji debil u pm

tjurane!

ona voli ali laze, ja znam da voli el gledo sam je u oci i kako joj se suse usta kad uzme penis u usta.

- - - - - - - - - -

pa ako je voli onda netje da ochekuje neshto od nje shto ona ne voli + pare iz kutje nositi prostitutki koji debil u pm

tjurane!

i zasto si mi rekla da sam tjuran, necemo da se vredjamo saad ovde???
ja tebi kompliment a ti odma vredjas :(
 

Back
Top