raskid

2. Mene NIKO ne bi mogao da natera da drzim KALENDAR od 2002. na zidu!!!! Pa, ma koliko da je lep (mislim, kalendar ). Cinjenica da on ostareli kalendar drzi na zidu implicira i to da on za njega poseduje neku emotivnu vrednost (a jos ako uzmemo da je predvidjen kao poklon firme za Novu godinu… Mora da je neka glupost). Mozda preteranu u datim okolnostima? Ne mozemo suditi, jer ne znamo sve detalje veze, ko zna zbog cega se ta devojka toliko potresla… Mozda joj nije pruzao dovoljno paznje… Mozda je sumnjala u njega…. Sve je moguce.


normalno da ne mozemo da sudimo kad ne znamo kakav je kalendar-cela zbrka je nastala oko kalendara-veza od dve godine puca zbog kalendara.a ona nikako da nam kaze o kakvom kalendaru je rec.

zamoli bivseg od drugarice da ti da kalendar,skeniraj ga i postuj slike ovde,stvarno me nervira a i nije uredu da vise svi nagadjamo bez veze!!!!!
 
Eh, kakva sam, i ja bih podivljala na to. 8)
Ali bih se smirila posle nekog vremena. Treba to malo suptilnije… 8) Diskretno i iz zezanja dobacivati… I – KUPILA BIH MU NOVI I LEPSI KALENDAR! :D Cik onda da ga vidim… I sve bi proslo bezbolno…
8) (ali, kad bih znala da bi on MENE mogao OSTAVITI zbog tog kalendara… Pa, LICNO bih ga sutnula! :evil: )
 
Snezna_kraljica:
Eh, kakva sam, i ja bih podivljala na to. 8)
Ali bih se smirila posle nekog vremena. Treba to malo suptilnije… 8) Diskretno i iz zezanja dobacivati… I – KUPILA BIH MU NOVI I LEPSI KALENDAR! :D Cik onda da ga vidim… I sve bi proslo bezbolno…
8) (ali, kad bih znala da bi on MENE mogao OSTAVITI zbog tog kalendara… Pa, LICNO bih ga sutnula! :evil: )


ma covek je to i hteo-DA JE SUTNE.samo je to izveo na malo suptilniji nacin koji kao sto vidimo izaziva raspravku koja traje danima.OSIM AKO BI NAM NEKO REKAO O KAKVOM SE KONKRETNO KALENDARU RADI!!!!
 
CaLiMeRo:
ne treba kopati po tuđoj prošlosti.
sem ako ta prošlost nije i sadašnjost
u kojoj i sami učestvujete. :wink:

potpuno tacno....
i ja tu devojku potpuno razumem...nek me to napravi posesivnom i ne znam kakvom.....radi se o postovanju tudjih osecanja, ne samo svojih....
meni se cini da je tip pokusao da istera da sve sto se desava u njegovom zivotu treba bez pogovora da se prihvati...kalendar je samo simbol...
mozes misliti, proslost....zato se valjda i zove proslost? kako tako nesto moze i dalje da utice? jer mu je devojka luda? tesko....
 
Decko shutnuo cicu nakon dve godine zabavljanja zbog kalendara? Yeah right. Pre ce biti da je samo trazio dobar izlaz iz te veze pa mu je takva glupost pala kao kec na desetku. Nema taj kalendar nikakve veze sa raskidom, razlozi su mnogo dublji i ko zna od kada se taloze.
 
zeljko_no1:
ana ana:
Devilishgirl:
mozda nije bilo sexa :?

bas tebe mnogo boli za drugaricu :?
[/quote Ne znam sta ti ovo znaci?ona me je i zamolila da iznesem problem ovde da bi cula i druga misljenja!

A sto ti... kad je vec rec o "drugarici" ne dovedes istu da joj se pojasni???
Znas kako nemaju svi ljudi komp. ona naravno da cita sve ovo ,i zajedno (ali i ja sama)pisem ovde jer znam sta se izdesavalo,sve je ovo na njenu inicijativu,Nikada ne bih iznosila neciji zivot i probleme ovde bez znanja iste osobe.
 
Snezna_kraljica:
Eh, kakva sam, i ja bih podivljala na to. 8)
Ali bih se smirila posle nekog vremena. Treba to malo suptilnije… 8) Diskretno i iz zezanja dobacivati… I – KUPILA BIH MU NOVI I LEPSI KALENDAR! :D Cik onda da ga vidim… I sve bi proslo bezbolno…
8) (ali, kad bih znala da bi on MENE mogao OSTAVITI zbog tog kalendara… Pa, LICNO bih ga sutnula! :evil: )
DA u pravu si ! Ona mu je odnela drugi kalendar koji stoji u sobi ali nije zamenio stari kalendar.On je pricao kako je ona kriva jer ga je opteretila a ona mu je samo 5,6 puta rekla u toku od 5 meseci.Ona misli da je to izgovor za raskid.
 
Devilishgirl:
zeljko_no1:
ana ana:
Devilishgirl:
mozda nije bilo sexa :?

bas tebe mnogo boli za drugaricu :?
[/quote Ne znam sta ti ovo znaci?ona me je i zamolila da iznesem problem ovde da bi cula i druga misljenja!

A sto ti... kad je vec rec o "drugarici" ne dovedes istu da joj se pojasni???
debilno pitanje


Nije debilno pitanje vec "drugarica" koja trazi misljenja drugih... i na ulici ih mozes dobiti, ali da li tacna?
 
Anina drugarice, pročitaj sad ovo :arrow: Dobro misliš, kalendar je sigurno samo izgovor za raskid!
Pomiri se sa tim i nemoj tražiti druge - prave razloge :arrow: boleće te još više :!:
 
ana ana:
DA u pravu si ! Ona mu je odnela drugi kalendar koji stoji u sobi ali nije zamenio stari kalendar.On je pricao kako je ona kriva jer ga je opteretila a ona mu je samo 5,6 puta rekla u toku od 5 meseci.Ona misli da je to izgovor za raskid.
Da, to je bio samo izgovor, pravi razlog je sigurno mnogo dublji.
Nista. Dakle, nakon toliko rasprave o kolendaru - zakljucili smo - NIJE KRIV KALENDAR!
Neka bude srecna sto ga se otarasila, i nek ne razmislja o tome...
 
ana ana:
Sta mislite o ovome sto se desilo mojoj drugarici : bili su zajedno 2godine i on je raskinuo..zato sto je njoj smetao kalendar od njegove bivse devojke (sa kojom je on u dobrim odnosima nema nicega vise izmedju njih)ona je to poklonila njegovim roditeljima .On to nije zeleo da pomeri(5 meseci) i svadje su se nastavile povremeno,da bi on naveo to kao razlog raskida jer ga je ona opterecivala.Inace decko se divno ponasao do zadnjeg dana "kuco,maco,sreco...bla bla"i kraj ona ne moze da shvati i misli da to nije pravi razlog jer je kalendar glupost za raskid ...
imalo je tu nesto vise od kalendara 8)
 
[irony]Uvek taj yebeni kalendar... :roll: E, znao sam da nesto nije valjalo. :mrgreen:

Jesam ja kriv sto je gospodjica silversted 3 puta lepsa od nje. :lol: haha[/parody]

P.S. Kakve veze ima kalendar sa bilo cime. :roll:
 
***** vam sunce vase, aj sto preskacete anu, nego jel' to vi i mene preskacete?! :twisted: Moracu da se boldiram ili ofarbam. ;)

Lepo vam pojasnismo i ana i ja da je kalendar poklonjen dok su njena drugarica i decko bili u vezi...pre 5 meseci a vi i dalje pominjete neke davne godine koje su davno iza nas...

U svemu ostalom ostajem pri prethodnom postu...kalendar je povod...uzrok je nesto vece...
 
mene zivo zanima kako izgleda taj razgovor o glupom kalendaru...

"aj ga skini"
"necu"
"ti jos uvek nju volis zar ne""
"ne"

mesec i po dana pauze pa opet....

i meni bi pripalo muka

i nije tu u pitanju kalendar vec poljuljano poverenje medju partnerima.... a u jednom momentu coveku stvarno moze da pripadne muka od konstantne potrebe za eventualnim pravdanjem.... moj licni princip je "ako mi ne verujes sta koji **** trazis sa mnom".... takva prica moze samo na zlo da izadje so.... time to say goodbye :wink:
 
to od kalendara pocinje...posle ce da smeta pulover pa drugarice njegove itd.Zenska posesivnost nema kraja.Decko je to odyebo na vreme.Ako...
 
ana ana:
Sta mislite o ovome sto se desilo mojoj drugarici : bili su zajedno 2godine i on je raskinuo..zato sto je njoj smetao kalendar od njegove bivse devojke (sa kojom je on u dobrim odnosima nema nicega vise izmedju njih)ona je to poklonila njegovim roditeljima .On to nije zeleo da pomeri(5 meseci) i svadje su se nastavile povremeno,da bi on naveo to kao razlog raskida jer ga je ona opterecivala.Inace decko se divno ponasao do zadnjeg dana "kuco,maco,sreco...bla bla"i kraj ona ne moze da shvati i misli da to nije pravi razlog jer je kalendar glupost za raskid ...

Znachi - raskid, taman na vreme. Dodje svakoj vezi momenat zasicjenja, koji ili prodje, ili ne prodje pa.. pa, ni on ni ona ne mogu da uchine ni ono malo, mizerno napora da bi 'sve bilo kako treba' - da ne idu jedno drugom na zhivce, za pochetak!
Nishta lakshe nego skinuti kalendar, kad je njoj vecj toliko stalo (ih, kako bi mu bila zahvalna posle toga..), i nishta lakshe nego mucjnuti glavom i shvatiti da bi svoju eventualnu simpatiju prema bivshoj on teshko sakrivao, te bi problem - da ga ima - bilo mnogo vishe 'kalendara'.
 

Back
Top