Filozofski fakultet u Beogradu - arheologija

stameni_F

Početnik
Poruka
3
:) znaci sve sto mozete da mi napisete... o prijemnom ispitu na filozofskom - arheologija... imam 31 bod iz srednje skole i interesuje me kakve su mi sanse za upis... jel je jaka konkurencija? ama sve sto znate... molim vas :)... ako jos neko misli da studira arheologiju nek se javi na stameni@ptt.yu... ma sve informaicije mozete da mi saljete na navedeni mail... a i ovde odgovarajte... unapred hvala...
 
stameni_F:
:) znaci sve sto mozete da mi napisete... o prijemnom ispitu na filozofskom - arheologija... imam 31 bod iz srednje skole i interesuje me kakve su mi sanse za upis... jel je jaka konkurencija? ama sve sto znate... molim vas :)... ako jos neko misli da studira arheologiju nek se javi na stameni@ptt.yu... ma sve informaicije mozete da mi saljete na navedeni mail... a i ovde odgovarajte... unapred hvala...


Ja sam takodje zeleo da upisem arheologiju, u stvari dvoumio sam se izmedju istorije i arheologije, pa je na kraju za nijansu prevagnula istorija. Zelim ti puno srece na prijemnom i znaj da konkurencija nije preterano velika, manja je na arheologiji nego na istoriji u bgd iako arheologija jedino moze da se studira na filozofskom u Beogradu.

jos jednom ti zelim puno puno srece na prijemnom!

POZDRAV,
AKHENATON
 
Pa, evo ja sam se prijavila na arheologiju.
Ne nzma da li su ti potrebne neke informacije, u vezi sa prijemnim i sl. Ni ja ne znam preterano, svi govore smao o testu opste informisanosti, ne znam skoro nista o testu znanja (istorija).
Mislim da ti je 31 poen iz skole sasvim dovoljan.
Reci mi, da li znas koliko ukupno primaju ove godine? Znam da primaju 37 na budzet, ali ne znam koliko primaju na samofinansiranje.
Ne znam da li si video na sajtu, prijavilo se ove godine 75 ljudi.
 
Odgovorila sam na poruku i dala ti moj mail.
Najvise me zanima test znanja pa ako neko ima bilo kakve informacije o tome, bilo bi sjajno ako bi podelio sa nama. (da li su dovoljne knjige iz I i II godine istorije, koje oblasti najvise dolaze, ima li koska pitanja... i sl)
Please, ne mogu da nadjem nikoga ko zna nesto o testu znanja za arheologiju!
 

Back
Top