Studio B

Zaprepastila sam se kad sam čula da je Dragan Bujošević aplicirao za direktora RTS-a ! :eek:

što :aha: pa ni on nije imun na vlast....

A kad budu prodati, moze da bude otpusten svako, od portira do direktora i nece se zahtevati nikakvo obrazlozenje.

može da bude otpušten svako, ali neće sve da otpuste...mora neko i da radi.
mada, tolike fabrike i preduzeća pogasiše, što ne bi i jednu televiziju...
 
Ni od moje bivše firme (posle demokratske privatizacije) nije ostalo ništa vredno pomena, a zapošljavala je 100 puta više radnika od STB...pa STB nije mrdnuo repom...

Broj ljudi u socijalistickim firmama je posebna tema.

Inace je od 2008. otpusteno 400 000 ljudi u privatnom sektoru - pa nikom nista.
A kad treba da otpuste 50 000 birokrata - jao kuku lele

:roll:

Drzavno zaposleni se ponasaju apsolutno sebicno - a zaposleni kod privatnika ako samo probaju da strajkuju dobice otkaz. O prvima drzava brine - za druge ne mari uopste.
 
Ja pamtim kifla-puter-praška šunka-bela kafa, a usto Duško Radović Beograde Dobro jutro, pa u školu, tako da je meni ta slika da ne postoji gradski medij, nešto nakaradno. Romantizovana slika, ok, ali ne vidim problem u tome :)
Drugo, bilo gde da odem, ja odmah čitam lokalne vesti, pratim lokalnu TV, to mi je interesantno, ne zbog komunalnih problema nekog mesta koje ni ne poznajem...
Što se tiče uticaja političke orijentacije, pa tako je svuda, ali taj diktat mora se ovako, da ne bi bilo pristrasnosti u eri tajkunizacije svega i propagande je glupavi argument.
 
Da je ostala privatna problema ne bi bilo.

Veruj mi da je u vreme socijalizma bila na vrhuncu moći, prva, najstarija i najbolja.

- - - - - - - - - -

verujem da je privatizovana i onda - pukla kao i toliko drugih....strahota.

Privatizovana od strane nepismenog gastosa iz Amerike (veza - Živković) koji je opljačkao do gole koske uz pomoć vlade Đinđića pa Živkovića :evil:
 
Ja pamtim kifla-puter-praška šunka-bela kafa, a usto Duško Radović Beograde Dobro jutro, pa u školu, tako da je meni ta slika da ne postoji gradski medij, nešto nakaradno. Romantizovana slika, ok, ali ne vidim problem u tome :)
Drugo, bilo gde da odem, ja odmah čitam lokalne vesti, pratim lokalnu TV, to mi je interesantno, ne zbog komunalnih problema nekog mesta koje ni ne poznajem...
Što se tiče uticaja političke orijentacije, pa tako je svuda, ali taj diktat mora se ovako, da ne bi bilo pristrasnosti u eri tajkunizacije svega i propagande je glupavi argument.
Isto,a D.Radović mi baš u secanju...još ga pamtim u suncano jutro beogradsko:heart:
 
Isto,a D.Radović mi baš u secanju...još ga pamtim u suncano jutro beogradsko:heart:

Studio B je pre svega radio, kao što je neko već rekao.... znaš onu knjigu Bg dobro jutro, pa na tom izdanju karikatura DR kako leži u gnezdu na BG-đanci :lol: E, to...
Haha, znači, vratila se.... WB :heart:

- - - - - - - - - -

Jeste ! Dobila si nagradno putovanje na Maldive :lol:
Kada će nagrada biti realizovana, ne zna se...a možda ni tada :lol:
Jel u Dragoslava, gde je Llly sada? To kod mene. Eee, lepa vam je bila ta poslovnica..

Ja ne bih odbio te Maldive, a može i Tajland lol
 
Poslednja izmena:
255x160_83557-sasa_mirkovic_medija_centar.jpg


Saša Mirković zainteresovan za kupovinu Studija B
 
Jel u Dragoslava, gde je Llly sada? To kod mene. Eee, lepa vam je bila ta poslovnica..

To je bila samo jedna od mnogobrojnih turističkih poslovnica. U toj zgradi je bila direkcija, inače od 5000 ljudi u Putniku je sad ostalo 5,
malo karikiram, ali to je to...posle 2 neuspele privatizacije i prodatih svih poslovnih prostora, hotela...tuga...
 
volela sam pre podne da slusam Radio studioB...cujem svasta nesto korisno, uzivam u muzici i po nekad dobijem neku kartu za pozoriste
posle duzeg vremena upalih jutros, a jeziva voditeljka (mislim da je Maja) koja prica preko sagovornika (preklapa slusaoce koji se javljaju u vezi nekog problema pa jezivo pricaju svi u glas)...a tek kako je odurno kako i ranije a i sada velica lik i delo portparolke hitne pomoci (jutros je rekla nesto kao `to je bio izvestaj, ukljucenje naseg VRHUNSKOG strucnjaka dr nade macure`...a pre jednom, javila se uzivo neka baka koja kaze da su joj oba unuka doktori i nalaze se na birou i pitala zasto ljudi koji ispunjavaju za penziju ne idu u penziju i ne oslobode mesto mladim skolovanim ljudima...Maja i jos jedna su osule paljbu i iznele odbranu kako je steta da dr nada ode u penziju...kako, na kritiku slusalaca kako vozaci gsp-a zahtevaju uvek sitne pare ako kupujes kartu kod njih - opravdava i brani nacin rada te sluzbe...

ako je emisija za probleme sugradjana, kapiram da treba da saslusaju ukratko iznesen problem i pokusaju da ga rese a ne ona uvek da `peni` ako se neka zamerka cuje
zao mi onog ex voditelja veljka pajovica, bio je malo smorina od voditelja ali je bio jako posten i objektivan, pravi gradski voditelj, a eto popi otkaz
 
volela sam pre podne da slusam Radio studioB...cujem svasta nesto korisno, uzivam u muzici i po nekad dobijem neku kartu za pozoriste
posle duzeg vremena upalih jutros, a jeziva voditeljka (mislim da je Maja) koja prica preko sagovornika (preklapa slusaoce koji se javljaju u vezi nekog problema pa jezivo pricaju svi u glas)...a tek kako je odurno kako i ranije a i sada velica lik i delo portparolke hitne pomoci (jutros je rekla nesto kao `to je bio izvestaj, ukljucenje naseg VRHUNSKOG strucnjaka dr nade macure`...a pre jednom, javila se uzivo neka baka koja kaze da su joj oba unuka doktori i nalaze se na birou i pitala zasto ljudi koji ispunjavaju za penziju ne idu u penziju i ne oslobode mesto mladim skolovanim ljudima...Maja i jos jedna su osule paljbu i iznele odbranu kako je steta da dr nada ode u penziju...kako, na kritiku slusalaca kako vozaci gsp-a zahtevaju uvek sitne pare ako kupujes kartu kod njih - opravdava i brani nacin rada te sluzbe...

ako je emisija za probleme sugradjana, kapiram da treba da saslusaju ukratko iznesen problem i pokusaju da ga rese a ne ona uvek da `peni` ako se neka zamerka cuje
zao mi onog ex voditelja veljka pajovica, bio je malo smorina od voditelja ali je bio jako posten i objektivan, pravi gradski voditelj, a eto popi otkaz

Bio je previse picajzla...

A Studio B je... televizija za reklame. Radio nisam slusao pa ne mogu da procenim. Ako je po tome sto Greba kaze, i radio se znatno spustio u odnosu na ranije.
 

Back
Top