e bas nije! jelena-tigrica je pobedila!

  • Začetnik teme obozavateljka
  • Datum pokretanja
O

obozavateljka

Gost
jelena-tigrice, ti si moj idol! samo napred! najbolja si!
obozavam te. marrrija je propala.
divim ti se. kada smo imali u skoli temu 'licnost kojoj se divim' pisala sam o tebi, i dobila sam 5.
zelim da budem kao ti. na zid u mojoj sobi sam zalepila veliki beli papir, i napisala 'jelena-tigrice obozavam te'.
nemoj da se obazires na zle komentare. najjaca si.
puno te cenim i postujem, volim tvoj nacin razmisljanja.
@marrrrrrrrija : sta se pravis blesaco jelena-tigrica zakon! nemoj da mi je diras! tebe niko ne voli, nikakva si!!!
 
evo upravo cu da ga osnujem ali moras da ponovis zakletvu 3 puta.
dakle, ruku u prikladan polozaj i ponavljaj:
zaklinjem se da cu celog zivota pljuvati marrrrrrriju i voleti jelenu-tigricu mog idola i turn off, osnivaca kluba.

gotovo? primljena se. jos neko?

p.s. ako niste provalili, onaj prvi post je moj, i bilo je vise nego ironicno...


a, da, mrzimo mirku!
 
obozavateljka:
jelena-tigrice, ti si moj idol! samo napred! najbolja si!
obozavam te. marrrija je propala.
divim ti se. kada smo imali u skoli temu 'licnost kojoj se divim' pisala sam o tebi, i dobila sam 5.
zelim da budem kao ti. na zid u mojoj sobi sam zalepila veliki beli papir, i napisala 'jelena-tigrice obozavam te'.
nemoj da se obazires na zle komentare. najjaca si.
puno te cenim i postujem, volim tvoj nacin razmisljanja.
@marrrrrrrrija : sta se pravis blesaco jelena-tigrica zakon! nemoj da mi je diras! tebe niko ne voli, nikakva si!!!
popusi mi qratz i ti marija i ti jelana drolje nevine i prljave
 
Ja ne zelim da se vise svadjam sa jelenom jer mislim da smo dovoljno odrasle da znamo da nesto uradimo bez svadje.Ko god pise ova sranja i ko se potpisuje kao jelena-tigrica i pise kako je luzer neka malo 'oladi.Necu da povucem ono sto sam rekla ali i ne zelim da ljude koi posecuju NET podelim na moju i jeleninu stranu.PA SADA NA VAMA JE DA ODLUCITE ALI STA VI MISLILI JA OSTRAJEM PRI OVOME.MARRRIJA :D :D :D :D :lol: :lol: :arrow: STO DA SE SVADJAMO KADA MOZEMO DA SE BIJEMO....!!!!???(SALIM SE NARAVNO)Ne bi da se bijemo :?: :?: :!: zbog MIRKE :P
 
Turn off the light:
Anonymous:
ja navijam za marrrrrrrriju.E ljudi mi se ovde svadjamo ko za koga navija a one nam se smeju.Pa mi nismo normalni......

aaa! ne diraj mi idola! kako smes?
nisam ja dobila 5 na sastavo u njoj, da bi je ti sad vredjala. ljubomorna kokosko! :lol:

p.s. ovo Sve je bilo ironicno. ne mogu da verujem da to neko ne shvata???
ja bre shvatam al nisam znala da si zensko :?:
oces da pisemo tigrici pismo i da je pitamo da nas zaposli da joj setamo psa :roll: :lol: ?
 
hanibal77:
Turn off the light:
Anonymous:
ja navijam za marrrrrrrriju.E ljudi mi se ovde svadjamo ko za koga navija a one nam se smeju.Pa mi nismo normalni......

aaa! ne diraj mi idola! kako smes?
nisam ja dobila 5 na sastavo u njoj, da bi je ti sad vredjala. ljubomorna kokosko! :lol:

p.s. ovo Sve je bilo ironicno. ne mogu da verujem da to neko ne shvata???
ja bre shvatam al nisam znala da si zensko :?:
oces da pisemo tigrici pismo i da je pitamo da nas zaposli da joj setamo psa :roll: :lol: ?

:lol: ti setas psa, ja perem noge 8)
 

Back
Top