KURVESTINA ulicna

drndara:
Ja sam lokica zvana drndara.Moje ime sve kaze.Nikada vesela i srecna.Ismevana iskoriscena i nesrecna.Vremenom sam postala izopacena.I drugacija od svih.Danas jedna drndara izgleda zategnuto.Negovano i jako jeb izovno.Kako i nebi bila kada radi na ulici.Zelim pobeci ali snage nemam.Nemoral i tuga uzimaju i ono malo drazi od zivota.U pocetku je bilo zadovoljstvo.Pretvorilo se u interes.A danas je navika.I sta ciniti.Propusten zivot propustena sansa.Sada sam *****.Zelim da se ubijem.Dali je to ispravno?
ISPRAVNO JE DA SE OBRATIS ZA STRUCNU POMOC
 
drndara:
Ja sam lokica zvana drndara.Moje ime sve kaze.Nikada vesela i srecna.Ismevana iskoriscena i nesrecna.Vremenom sam postala izopacena.I drugacija od svih.Danas jedna drndara izgleda zategnuto.Negovano i jako jeb izovno.Kako i nebi bila kada radi na ulici.Zelim pobeci ali snage nemam.Nemoral i tuga uzimaju i ono malo drazi od zivota.U pocetku je bilo zadovoljstvo.Pretvorilo se u interes.A danas je navika.I sta ciniti.Propusten zivot propustena sansa.Sada sam *****.Zelim da se ubijem.Dali je to ispravno?

Pa valjda bivshim Lokicama daju neku paru,nije valjda toliko loshe... :lol:
Ja sam shljkokica zvan i prdara,ali ime sve netje da kazhe :roll: Nadenuli,yebaj ga... Nikad tuzhan a isto takodje i setan.Kako vreme leti postao sam izopanchen,opanaka neje,sada se zovu Gucci,verovatno iz Guchu...jbm li ge...Ali danas shljokica izgleda prevazidjeto.Kako i ne bi kad ne radi na polje...
Mene je lepo,samo da ne pobegnu od mene kao ja od svoji'.Mlogo prljavi ovi Beograd.Al,nemam naviku i ne me interesuje po mnogo da se zadovoljavam sas sebe ovdena.Znam shta tju'd'uradim!'Vatam shturu...Drzhava netje pomogne...kazhe imam dovoljno...ne propushtam s'g kad je krenulo s'ovi ovdena.Sad sam direktor,al' polako...Ako koknu ovi akademici...ispravno,jes,shto da nije,jok,tje mi zabrani neko?Dodjem s merdzhu,shtooo,loooshe? :roll:
 
NIKAKO da se ubiješ.
Kvalitet i iskustvo je uvek potrebno....
Pa pomisli samo koliko ćeš brakova spasti, koliko tinejdžera osloboditi iz zatvora sramežljivosti.

Ako si već nekada to volela , onda si i veštinu usavršila. Zamisli da umesto tebe treba naći tri mlade manje iskusne da bi proizvele isti talas zadovoljstva u društvu...

------------------------------------------------
A ako te je uhvatila težnja za uzajamnim osećanjima , počni nasumice da daješ popust, neposlovnost i marketing daju nepredvidive rezultate...

Naravno , dobro bi bilo kad bi bila "čista".Ali bar četvrtina finih devojčica nije "čisto" u BG, (uzmimo primer analnog pre vaginalnog seksa i posledicu eherije).....
 

Back
Top