Onkologija 3

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ja sutra spavam , ne idem nikud , kaze mi na komisiji danas ona dr a sto ne koristite odmore ,

pa rado bi ja ,ali moja firma isplacuje osmine plata pa dok ja dodjem na red za celu ima da umrem od gladi
 
Poslednja izmena:
koja bolnica i koji dz

Pa opšta bolnica u Subotici. I dečiji dispanzer.. :lol:
E Mima da Te pitam nešto.. Dobio sam 4 uputa što se tiče operacije.. Šta će mi radiolog? :trlja:
Elem.. Sutra ću ići da vadim krv, jer ne sme biti nalaz stariji od 7 dana, a operacija je baš u sledeću sredu.. A ove ostale upute, koliko sam shvatio, doktor mi je rekao da ulazim u bolnicu 30, u 8:00 da se javim na prijem, obaviću "sve to" do 11:00, kasnije me može pustiti kući, i da se vratim do 20:00. E sada, on je pod tim "sve to" mislio na anesteziologa, radiologa, karidologa, i pulmologa? Pretpostavljam da jeste..
 
Pa opšta bolnica u Subotici. I dečiji dispanzer.. :lol:
E Mima da Te pitam nešto.. Dobio sam 4 uputa što se tiče operacije.. Šta će mi radiolog? :trlja:
Elem.. Sutra ću ići da vadim krv, jer ne sme biti nalaz stariji od 7 dana, a operacija je baš u sledeću sredu.. A ove ostale upute, koliko sam shvatio, doktor mi je rekao da ulazim u bolnicu 30, u 8 da se javim na prijem, obaviću "sve to" do 11:00, kasnije me može pustiti kući, i da se vratim do 20:00. E sada, on je pod tim "sve to" mislio na anesteziologa, radiologa, karidologa, i pulmologa? Pretpostavljam da jeste..

Šta operišeš Vlado,krajnike?
 
Pa opšta bolnica u Subotici. I dečiji dispanzer.. :lol:
E Mima da Te pitam nešto.. Dobio sam 4 uputa što se tiče operacije.. Šta će mi radiolog? :trlja:
Elem.. Sutra ću ići da vadim krv, jer ne sme biti nalaz stariji od 7 dana, a operacija je baš u sledeću sredu.. A ove ostale upute, koliko sam shvatio, doktor mi je rekao da ulazim u bolnicu 30, u 8:00 da se javim na prijem, obaviću "sve to" do 11:00, kasnije me može pustiti kući, i da se vratim do 20:00. E sada, on je pod tim "sve to" mislio na anesteziologa, radiologa, karidologa, i pulmologa? Pretpostavljam da jeste..
Jel' ti je napisano na tom uputu sta trazi da se snima?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top