problem sa catom

G

goran s.

Gost
ne mogu uvek da se ulogujem na cat.Jedan dan me pusti na cat a drugi dan nece.Imao sam problem sa gasenjem kompa kada sam na internetu posle nekoliko minuta pojavi se prozorcic na kojem pise windovs shut down i izgasi se u roku 2 minuta.U prozorce tu pise da problem stvara RPC. ja sam taj RPC izolovao i vise mi se negasi komp. neznam jeli od toga. pomozite
 
isao sam na administrative touls-services tu sam nasao RPC -RPC lokator iskljucio sam ih.isao sam na recoveri i iskljucio na "take no action" sada mi se ne gasi kada sam na internetu.ps goran s.
 
e sad ti lepo pusti da RPC radi svoj posao, a pre toga nadji ovde na forumu uputstvo za skidanje blaster worma
drugim recima imas worm-a na racunaru, a RPC vrati da radi svoj posao... bez njega neces daleko
 
da ne bi jurcao po forumu
skini sa microsoftovog sajta blaster patch i poslednje virus definicije za AV program koji koristis
ISKLJUCI NET
POKRENI RPC
SKINI WORM-A SA AV PROGRAMOM
INSTALIRAJ PATCH
proveri jos jednom komp da nemas jos neki viruscic
pici
 
Poradilo je sve.Uradio sam onako kako si mi rekao pecovo apdentovo.pricaonica radi. RPC sam vratio na njegovo staro mesto. hvala ti puno "lave" pozdrav ps.goran s.
 

Back
Top