Zašto ljudi ne vole Strelčeve?

Zato što gledaju kroz ljude kad pričaju (uvek su zagledani negde u daljinu, ne vide raju oko sebe), ne zanima ih puno da čuju šta drugi imaju da kažu, a mnogo žele da prošire svoju "religiju". Jer kad im naleti neka inspiracija, intuitivna ideja, onda žele da sve oko sebe preobrate u to... Iako detalje uopšte nisu razradili, niti znaju kako ta njihova ideja funkcioniše, nego hoće da im ljudi prosto poveruju u njihovu priču.

Uglavnom samo klimam glavom kad s njima pričam, jer moj Merkur u njihovoj priči vidi gomilu rupa, ali su nedokazni, i i dalje te ubeđuju u nešto. Smarači. :rotf:
 
Blizanac je Merkurovo dete cesto nesto lazucka pa se zapetlja, zbrza ali je sarmantan, izvuce se iz svega ima vise zivota od macke sa devet zivota. :D Ne moze da pohvata koga je gde slagao i kad, sta je kome tacno rekao.
Za razliku od nocnog Merkurkovog deteta-Device koja kad laze radi to temeljno, sa ciljem i jasnom namerom.
 
Ja imam naglašenu treću... Ne znam da l' sam gnjida, ali verovatno imam te sposobnosti. :rotf:

A jesam potkradala oca kad sam bila klinka. I to baš krupno... Znala sam sve šifre uvek od svega. :mrgreen:

To kraduckanje ti je Neptun ili Merkur. Ako je u kvadratu bices provaljena pa ti vidi.

- - - - - - - - - -

Blizanac je Merkurovo dete cesto nesto lazucka pa se zapetlja, zbrza ali je sarmantan, izvuce se iz svega ima vise zivota od macke sa devet zivota. :D Ne moze da pohvata koga je gde slagao i kad, sta je kome tacno rekao.
Za razliku od nocnog Merkurkovog deteta-Device koja kad laze radi to temeljno, sa ciljem i jasnom namerom.

Kazu da bi svet bio monoton bez tog prvog. Drugi je bolji, to je tacno. Dete je dete a odrasli je odrasli, ili bi bar trebalo tako da bude.
 
Nije u kvadratu, nisam bila provaljena (regularno, nego je sumnjao, jer je sestra bila sumnjiva), tj. priznala sam, ali nije imao dokaze ahahah...

Ali bilo je iz revolta, a i meni nije falio novac, nego sam to radila jer sam htela da se pokažem kako umem, pred starijom sestrom. Nas dve smo kao bile neki tim... ALi sam ja povodljiva riblja osoba... I Mesec u sedmoj...

To je bilo davno, sad radim samo isključivo šta ja kažem (Sunce na Asc).
 
Nije u kvadratu, nisam bila provaljena (regularno, nego je sumnjao, jer je sestra bila sumnjiva), tj. priznala sam, ali nije imao dokaze ahahah...
:lol:

Ali bilo je iz revolta, a i meni nije falio novac, nego sam to radila jer sam htela da se pokažem kako umem, pred starijom sestrom. Nas dve smo kao bile neki tim... ALi sam ja povodljiva riblja osoba... I Mesec u sedmoj...

To je bilo davno, sad radim samo isključivo šta ja kažem (Sunce na Asc).

Ako ti je Mesec u opoziciji Suncu, sta znam, mozda bolje da se ne udajes. Ako nije moze dati ok partnera i dobru zajednicu.
 
Gledam neki film i kontam ovaj glumac je 100% Strelac.
Original sve Strelac.

cooper-oliver-image.jpg
 
U detinjstvu sam imala jako dobrog druga strelca. Bio je neverovatno zabavan. Nisam ga vidjala od onda, stvarno ne znam kakav je sada. Jednom sam ga srela na kratko, delovao je kao da mu se detinjstvo jos nije zavrsilo. :) ne u negativnom kontekstu, ali citajuci sad sve ovo o strelcu... :think:
 
Bož svašta, odrasli Strelac...Na šta bi to ličilo? :mrgreen:

Zašto bi se, bilo kome, detinjstvo završilo? :mrgreen:

Šta je tu zabavno da se detinjstvo završi? :mrgreen:

Čovek poraste pa mu igračke postanu neke druge stvari. :mrgreen:

Realno gledano, Strelcu nije mesto u ''odraslom svetu'' sivih ljudi.

imagination-in-reading.jpg


Sedneš na tobogan života i kažeš WEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE :mrgreen:


1_E2_Jr_HQRs3lrgi5_GCJGj_Jv_Q.jpg



ODEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE :lol: :D
 
U mom iskustvu Strelcevi su detinjastiji od Blizanaca

Blizanac zeli da ga ozbiljno shvate, ali mu ne uspeva uvek.
Strelac ne zeli da bude ozbiljno shvacen, ali mu ne uspeva uvek.

Strelac veciti mladic jer mu je uvek potreban mladalacki duh da mu razvedri dan.

Zato je najbolje kada su ovo dvoje zajedno u kombinaciji. :mrgreen:
 

Back
Top