DS: Odloženi izbori, dogovor blizu?

zokiloki

Domaćin
Poruka
3.603
DS: Odloženi izbori, dogovor blizu?
Izvor: B92

Beograd -- Izborna skupština DS odložena za 25. novembar. Bojan Pajtić kaže da su za njega i Dragana Đilasa prihvatljivi predlozi Borisa Tadića. Glavni odbor 4. novembra.

Kako je saopštila DS, odluku o odlaganju izbora u DS doneo je aktuelni predsednik stranke Boris Tadić.

Izborna skupština je odložena da bi se u razmotrili uslovi koje je Tadić postavio Đilasu u zamenu za odustajanje od kandidature. Izborna skupština DS bila je zakazana za 10. novembar i to na tzv "Osmoj sednici" DS-a održanoj 8. septembra.

U saopštenju DS koje je stiglo nakon što je objavljeno da se pomera izborna skupština stranke, navodi se da "DS ima veliku odgovornost i obavezu prema građankama i gradanima Srbije da ostane jedinstvena, stabilna i jaka i da nakon Skupštine DS pred javnost izađe sa jasnom političkom platformom zasnovanom na socijaldemokratskim vrednostima".

www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2012&mm=10&dd=25&nav_category=11&nav_id=654829

e moji yugoslaveni...
 
niko od te bagre mi nije interesantan pojedinacno. interesantni su mi kao skupina, ogrezla u borbu za prevlast licnih i " porodicnih " interesa. takvi su od kako znam za njih. samo sto se sad smanjio kolac pa je bitka ogorcenija.

bitno je doduse sto oni brinu za zdravlje svojih gradzanki i gradzana. ebali ih oni. ( da se malo zamene uloge, do sad je bilo obrnuto ).
 
znas-me.jpg
 

Back
Top