STA JE LAKSE....

COVECE!OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Kako to gordo zvuci,neka je i iz tvog pera 8) :lol: 8) 8) :lol:
MRZETI? MHM...kako to lose zvuci,daj mu ga iz "G"..akoznas i mozes........
Kiss
 
...Voleti kurvu ili drolju?
Znate,nekad se zatreskate.Dodje to.sad u ovim ili onim godinama ,dodje...
I onda razmisljate:Ako volim kurvu,ok,nije samo moja,navikla kucka na kasapnicu,al sta ako volite drolju?Gde je onda ta navikla?Ja znam,znam joj i ime,kom hoce,nek pita,no Vi,VI koji ste s druge strane ekrana,znate li VI?Vazi i za zenske i za muske drolje! Recimo jedna:laze te da ce doci!Ona misli da te slagala!Ona misli(cime li?????)A ti kuliras.Ok,doci ce! Onda ONA izmisli razlog! Razlog je tu! Objasnjenje,mmmmmmmm,kako ono:psujes i vredjas,zoves me droljo!" Ma jok,"GOSPODJA cu te zvati.....

E sad...ja sve u muskom rodu,a radi se o njemu.O drolji muskoj....
Mada,vazi i za zene,pa ko se prepozna.....

Pitanje je postavljeno u čednije vreme.
Hajde da sad malo razglabamo o najnovijem stanju posle gotovo jedne decenije tranzicije društva... kada se po medijima nakotilo svašta...
Da li je izraz Sponzoruša samo kultirniji izraz za...
 
...Voleti kurvu ili drolju?
Znate,nekad se zatreskate.Dodje to.sad u ovim ili onim godinama ,dodje...
I onda razmisljate:Ako volim kurvu,ok,nije samo moja,navikla kucka na kasapnicu,al sta ako volite drolju?Gde je onda ta navikla?Ja znam,znam joj i ime,kom hoce,nek pita,no Vi,VI koji ste s druge strane ekrana,znate li VI?Vazi i za zenske i za muske drolje! Recimo jedna:laze te da ce doci!Ona misli da te slagala!Ona misli(cime li?????)A ti kuliras.Ok,doci ce! Onda ONA izmisli razlog! Razlog je tu! Objasnjenje,mmmmmmmm,kako ono:psujes i vredjas,zoves me droljo!" Ma jok,"GOSPODJA cu te zvati.....

E sad...ja sve u muskom rodu,a radi se o njemu.O drolji muskoj....
Mada,vazi i za zene,pa ko se prepozna.....

Ma kakvi voleti to se odma vidi sta je i samo praznjenje
 

Back
Top