alternativa

E sta je za vas alternativa vrh trebici, nekoj koja vam se bas svidja i sve to, neko koga si pretvorio u idealnu, pa je malo sanjao, malo mastao :rumenka: da li je to neka koja je stepenicu nize, ili biti sam...ili ste jedan od onih koji ce odmah 15 stepenica nize, jer sto je sigrno sigurno je :lol:

Verovatno neki momcic.:kafa:
 
E sta je za vas alternativa vrh trebici, nekoj koja vam se bas svidja i sve to, neko koga si pretvorio u idealnu, pa je malo sanjao, malo mastao :rumenka: da li je to neka koja je stepenicu nize, ili biti sam...ili ste jedan od onih koji ce odmah 15 stepenica nize, jer sto je sigrno sigurno je :lol:
uglavnom su to vrh trebice po izgledu ali ordoni u mozgu pa je sigurnije nesto izmedju sto moze potrajati
 
E sta je za vas alternativa vrh trebici, nekoj koja vam se bas svidja i sve to, neko koga si pretvorio u idealnu, pa je malo sanjao, malo mastao :rumenka: da li je to neka koja je stepenicu nize, ili biti sam...ili ste jedan od onih koji ce odmah 15 stepenica nize, jer sto je sigrno sigurno je :lol:

Apstinencija, dok se ne vratiš u normalu :)
Sve ono drugo je srljanje glavom kroz zid i ona glupost da se klin klinom izbija :D
 
bogami kod mene nema bas naprotiv..iako je nikakva zna lepo da potisne i da vetar u ledja..pa tako 2-3 milinica
June, msm da je to onda potiskivanje, tj guranje stvari pod tepih. Ali, ok ljudi uglavnom tako funkcionišu, čast izuzecima. Misle ako kao noj zabodu glavu u pesak da ih niko ne vidi...........( mada noj to i ne radi, ali uvrežila se ta priča :) )
Oduvek sam se divila ljudima koji umeju da se suoče sa sopstvenim problemom, ako se osćej, problem, bilo šta-negira, to ne znači da ne postoji.
Mada, sada proširih priču, to i nije tema ove teme, ovde je jaka simpatija, sexualna privlačnost, fantazija o nekoj dijevi i tužan epilog u pitanju :D
 

Back
Top