Hajde sada neka muskarci pitaju a zenske da odgovaraju II

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
koje?! pa matorci su triput gori od najgorih klinaca u pubertetu samo ako ih udari u glavu, ugažena sujeta se nikad gore ne manifestuje nego kad si u godinama bespomoćan
racio mož da se traži ne kod klinaca ne kod matorih nego kod ljudi moje generacije al i tu eventualno i to lupom

a ako racio i nadvlada to ne znači da ćeš time automatski da poništiš osećanja nego da ih premostiš
al sjebz ti ostaje u svakom slučaju

što nas opet dovodi na moju priču o tome da uvek neko ostane polomljen

niko ni ne pise da raskidi ne bole
al upravo zato sam i napisala na onoj drugoj temi da ako raskines kao covek,onda osobu sa kojom si i razvezes od emocija
a ako ako icka pravis scene i cekas od nje da povuce prva potez i kaze gotovo je! - onda je slabis toliko da na kraju od nje pravis krpu
i kad se osvesti onda mozes da ocekujes osvetnicki pakao :lol:
 
niko ni ne pise da raskidi ne bole
al upravo zato sam i napisala na onoj drugoj temi da ako raskines kao covek,onda osobu sa kojom si i razvezes od emocija
a ako ako icka pravis scene i cekas od nje da povuce prva potez i kaze gotovo je! - onda je slabis toliko da na kraju od nje pravis krpu
i kad se osvesti onda mozes da ocekujes osvetnicki pakao :lol:



ma nema tu puno razlike, mogu da raskinem ko čovek a mogu i da se ponašam ko tenkre dok se drugoj strani ne smuči - mržnja je uvek tu, takve ste vi žene, sujetne

- - - - - - - - - -

kad budemo sami neces smeti da progovoris :manikir:



smeti, hteti... šta htede reći? velika je razlika :lol:
 
tenzisha veseljache :)
skenjace zivot i tebe jednom i secaces se ovog vremena kad si bio seret i qro babe i kurvice :))




đomlice, meni je žao štos ti kao jedna dobra duša zapo u nedaće emotivne prirode i razumem te u potpunsti... viđo sam... meni to isto što ti sad veliš govore već deset i više godina razni dupeglavci razneženi dok se sprdam s njima... al vi ne kapirate da sam ja poremećen po tom pitanju tako da od skenjavanja nema ništa... kad? kad namaknem stotu?
ajte molim vas...
 
đomlice, meni je žao štos ti kao jedna dobra duša zapo u nedaće emotivne prirode i razumem te u potpunsti... viđo sam... meni to isto što ti sad veliš govore već deset i više godina razni dupeglavci razneženi dok se sprdam s njima... al vi ne kapirate da sam ja poremećen po tom pitanju tako da od skenjavanja nema ništa... kad? kad namaknem stotu?
ajte molim vas...
dobra ti je ta samouverenost...:lol:
 
đomlice, meni je žao štos ti kao jedna dobra duša zapo u nedaće emotivne prirode i razumem te u potpunsti... viđo sam... meni to isto što ti sad veliš govore već deset i više godina razni dupeglavci razneženi dok se sprdam s njima... al vi ne kapirate da sam ja poremećen po tom pitanju tako da od skenjavanja nema ništa... kad? kad namaknem stotu?
ajte molim vas...

ovim si samo priznao da sii dip daun nezna emotivna dushica koja samo trazi pravu da je woi:sad2::cmok2:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top