Samsung X450,problem

Backspace

Zainteresovan član
Poruka
354
Imam Samsung X450.Nabavio sam juce kabal koji je od nekog drugog boljeg Samsunga(ne znam koji model,ima kameru)i ulaz pasuje ali ne mogu da ostvarim komunikaciju.Kabal je donet iz inostranstva i placen 40 eura pa ne verujem da je neispravan a i testiran je.Imam i cd koji ide uz njega,sve instaliram od onog za internet,editovanje slika,komunikaciju telefona i PC ali nista ne se ne desava jer ne vidi telefon.Ne moze da prebaci imenik na PC,SMS itd.
Napominjem da sam ja licno instalirao tom drugaru softver kada je dobio telefon i kabal i sve je bilo u redu.
Znaci ja vas pitam da li moze taj kabal na svaki Samsung(iako jack pasuje)ili ne?
Da li treba da se skine neki dodatni drajver za moj Samsung.
 
Ocigledno da ti treba soft za x450 a ne za taj drugi model , a mozda te zeza konekcija preko kabla .
Kad otvoris ruter sta pise ? da li se konektuje i preko kog porta ili je konektovan. Pokusaj da stavis kabal u neki drugi port , prednji portovi znaju da zezaju.
 
Cek cek.Slabo ti se ja razumem u to.Ukljucio sam ga u onaj port do onog velikog jer jedino tu i pasuje.Nema drugi,ne ide na usb.Meni je vazno da mi kazes da li taj kabal moze na moj telefon.Ako je do softvera to cemo srediti lako.Samo da ti kazem da u upustvu pise "nisu podrzani GSM".Sta to znaci?
Hvala ti u svakom slucaju


P.S. Sta je ruter?
 
ok , ja sam mislio da ide u USB. a u koji to drugi port ide :?:
Ruter ti je ikonica u system baru(donjem desnom uglu)
Koja ti pokazuje preko koje konekcije se konektujes , ali posto taj kabal ne ide u USB nje verovatno i nema. Jedino ti ostaja da pogledas jel ima negde soft za X450 i to je to>
 
Master_Chief:
Je li sefe,a za sta ovo sluzi?
Ovo je nesto za GPRS koliko vidim a ima 40 mg pa da ne skidam bez veze.
Ponavljam da je problem sto PC ne vidi telefon.Kabal ide(mislim da se zove komunikacioni port)u K.P. a ne na USB.
Na sredini ima prikljucak za punjac, a na kraju za telefon.Samo mi treba da skinem neke slike i melodije na fon,nista vise.
Hvala i izvini ako smaram.
 

Back
Top