Mala flasica vode 37dinara! Malaflasica kvasa 52 dinara! Dokle vise?

sin dimitrije

Iskusan
Banovan
Poruka
6.335
ovih dana ponekad kupim flasu ili flasicu vode u supermarketu ili onom manjem marketu. nisam obracao paznju, ali pogledam kad ono flasica rose 37 dinara? pa do juce je bila ta cena za flasu od 1,5 litara. resili valjda da zarade na ovoj temperaturi. market kao da je kafic!!!
jel postoji neka firma na svetu da dodje da nam prodaje robu pa i vodu kapitalisticki po najnizoj mogucoj ceni. i da se cene smanjuju a ne da se automatski povecavaju? makar koreanci ako niko nece
hebem mu misa, ali ovi nasi tajkuni kada im narod zakuca na vrata neka se meni ne obracaju za pomos i spas. ja cu doci, ali da pomognem narodu
 
Voda iz vodovoda ili arterskih cesmi je uglavnom odlicnog kvaliteta

Hehehe tacno, ali jos koliko ce biti tako? Podzemne vode su u ozbiljnoj fazi zagadjenja. Cena flasirane vode raste u periodu dok je takva voda za pice "alternativa" , sta ce biti tek kada nam tako nesto postane primarni izvor pijace vode, svako pije vodu, a nasi hvala Bogu imaju izuzetno razvijen smisao za takav biznis.
 
Hehehe tacno, ali jos koliko ce biti tako? Podzemne vode su u ozbiljnoj fazi zagadjenja. Cena flasirane vode raste u periodu dok je takva voda za pice "alternativa" , sta ce biti tek kada nam tako nesto postane primarni izvor pijace vode, svako pije vodu, a nasi hvala Bogu imaju izuzetno razvijen smisao za takav biznis.

":whistling:Ne bi dao svoju sljivu ni bunarsku ladnu vodu pa me brinu nasi ljudi kad iz sela u grad odu...
 
ovih dana ponekad kupim flasu ili flasicu vode u supermarketu ili onom manjem marketu. nisam obracao paznju, ali pogledam kad ono flasica rose 37 dinara? pa do juce je bila ta cena za flasu od 1,5 litara. resili valjda da zarade na ovoj temperaturi. market kao da je kafic!!!
jel postoji neka firma na svetu da dodje da nam prodaje robu pa i vodu kapitalisticki po najnizoj mogucoj ceni. i da se cene smanjuju a ne da se automatski povecavaju? makar koreanci ako niko nece
hebem mu misa, ali ovi nasi tajkuni kada im narod zakuca na vrata neka se meni ne obracaju za pomos i spas. ja cu doci, ali da pomognem narodu

ТАКО ВАМ ЈЕ КАКО СТЕ ГЛАСАЛИ А САДА ЋУТИТЕ И КУКАЈТЕ!
 
ocekujem za par godina da pri izlasku iz supermarketa, prazne korpe, kupac dobije racun na proizvoljnu sumu, od 37 dinara pa do 3.700 dinara, za nista. je bi ga, takav mu status

Ja da sam bio na tvom mestu pa ja ne znam šta bih uradio
Da meni neko ej meni, da neko kaže flaša vode 37 ruskog kvasa 52 a američke coca clole 115...
pa ja bi uzeo onaj jogurt pa bi mu zavrljačio u lice!
 
ТАКО ВАМ ЈЕ КАКО СТЕ ГЛАСАЛИ А САДА ЋУТИТЕ И КУКАЈТЕ!


Nije tačno!
Problem je što nemamo više državne prodavnice a kod privatnika sve skupo
Po državnim prodavnciama smeš da vraćaš bušan litar mleka a kod privatnika ne
Po državnim prodavnicama smeš da šefuješ radnicama i da se svadjaš a kod privatnika te snime kamere ko ludaka za lečenje
Kod džravnih prodavnica može da se štrajkuje a kod privatnika ne može odma ti da otkaz,
napiše šta oće i otkaz kakva žalba inspekciji rada privatnik presudio bre!
 
biomelem_sampon_neven_200_n.jpg

šampon za kosu
Jogurt-kupka-Cleo.png

voćni jogurt

ne bi me čudilo da sledeći put bude eurokrem...
 
Srbija je bogata vodom i voda iz vodovoda ili arterskih cesmi je uglavnom odlicnog kvaliteta tako da ne vidim zasdto kupovati skupu vodu? Osim toga do pre 10 godina je nije ni bilo pa su svi pili cesmovacu!
Zavisi,od mesta do mesta.Pre jedno mesec dana sam bio kod nekih prijatelja u Kikindi.Tamo je voda nekako masna,niko je ne pije.Takva je verovatno zbog onih naftnih busotina u okolini.Cuo sam da je u celom severnom Banatu voda iz cesmi opasna za piti...
 

Back
Top