Treba mi Pomoccc :D

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozz imam 15 godina, jedna devojka zeli da bude u vezi sa mnom , problem je u tome sto mi se ona ne svidja a ne zelim da je povredim, meni se svidja druga devojka zaljubljen sam odavno u nju a znam je iz vidjenja, a nikad nisam imao devojku. Mogao sam imat jedno 10 puta xD Sad razmisljam o ovome , molim vas dajte mi iskren savet :) Drugovi mi predlazu da budem sa njom al ja ne osjecam da mi se ona dopada :(

Ma naguzi je kad oce i vezbaj se :mrgreen:
 
Ne slušaj ovu dvojicu gore, retardi su. :mrgreen:

Ne radi ništa što ti se ne sviđa, još manje sa nekim ko ti se ne sviđa, a posebno ako imaš savest, pa će da ti bude krivo posle. :)
Imaš 15 godina, ima vremena, polako samo.
 
Slusaj ti Angela i umocices u zdelu :per: hehe


Znaci zgrabi je i poljubi i lazi je da je zelis ..ovo ono dok se napali i skine i dati Candy :heart:


Tako 10x ..dok ne postanesh iskusniji i upoznash zene bollje :malav:

Reci joj ..uhh maco kako te do sada nisam prometi kako si Hot & Sexy mmmm :rumenko:

sorry bb sto te nisam odmah opalio :kiss: ...al sada si moja :per: he he he he

I onda je odvali kao musko :cool:
 
Poslednja izmena:
Zaebavam se ja( znači nisam retard slipi :P )

Mislim,
ja jesam odbio jednu bičarku lately, zbog druge koja me ždere ali uprkos tome... ma ebeš ga... a još sam se ranije ložio na nju a sad kad sam prso zbog druge onu prvu teram dovraga
radi šta oćeš
ko te ebe
ko nju ebe
ma sve vas ebem ja mater vam
 
HAHAHAHA hvala na savetima u pravu ste da vjezbam na neku xD da se ne obrukam i to ti je ma daj u stvari sta bi se obrukao ja sam se zvalio drugarski sa curama :)
Fejspaaaaaaaaaaaalm. Ko još forumaše sluša. -.- I TO OVE. :mrgreen:

Zaebavam se ja( znači nisam retard slipi :P )
Znam da nisi, nisam bila ozbiljna. -.- Ni za drugu dvojicu. -.-
Znači li vam mrgreen išta aman. -.-
 
Pazi mali,umoci ga oma svakoj u koju imas prilike da uletis...
Ako ne uletis sada,posle ces se celog zivota kajati sto nisi,pogotovo kad budes stariji...
Ako ti se ne svidja ona,svidjece ti se njena...
Uleci gde god imas prilike,vreme brzo prolazi...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top