Dragon Ball (Goku)

Cao svima,

gde bih mogao da nadjem Dragon Ball (Goku), ali onu stariju verziju, mislim da je to Dragon Ball GT ali na srpskom ?? Sve epizode ??

Pozz

Svaki pravi fan gokua (poput mene ) bi te pozdravio jednim kamehameha talasom zbog ovoga ..... GT cak nema veze sa originalnim tvorcem Dragon ball-a , prepun je nelogicnosti i gluposti , mnogi ga ne priznaju kao legitimnog naslednika Z-a ....
Sad posle lekcije ide i odgovor :D
http://www.dbz.tv/1/
To sto ti trazis je prvi serijal koji se zove jednostavno Dragon Ball , posle njega ide Z .... gt mozes i da preskocis , a KAI ti je samo bolja grafika ( iste stare epizode ) .... Na sajtu imas i par db filmova .
You are welcome ;)
 
koliko vi imate godina? pitam jer moje dete obozava ovog gokua koji je po meni glup crtac za njegov uzrast. ne volim kada ga gleda, ne branim mu izricito, ali mislimd a nije bas dobro za njega.
Imam dosta :) Crtac moze da nauci mnogo toga : Pokazuje kako dobro uvek pobedjuje zlo , da nikada ne treba odustajati cak i kada su svi izgledi protiv tebe , vaznost prijateljstva , da se i najjgori ljudi mogu promeniti nabolje , da u borbi ne pobedjuje uvek najjaci itd itd
Ima mnogo dobrih poruka , koje sam ja otkrio tek kad sam malo odrastao :D , ako ti je dete previse mlado , moglo bi jos i losu pouku izvuci iz svega jer ima dosta tuca ...
JA ZNAM DA POSTOJI NEMACKI DRAGON BALL ZET ILI TAKO NESTO
Drago ball Z (zi , zet , zed kako os ) je nastavak dragon ball-a , koji je japanski crtani film .... sad postoje verzije sa nemackom naracijom , kao sto postoje i sa nasom naracijom .
 
Imam dosta :) Crtac moze da nauci mnogo toga : Pokazuje kako dobro uvek pobedjuje zlo , da nikada ne treba odustajati cak i kada su svi izgledi protiv tebe , vaznost prijateljstva , da se i najjgori ljudi mogu promeniti nabolje , da u borbi ne pobedjuje uvek najjaci itd itd
Ima mnogo dobrih poruka , koje sam ja otkrio tek kad sam malo odrastao :D , ako ti je dete previse mlado , moglo bi jos i losu pouku izvuci iz svega jer ima dosta tuca ...

Ili da izadjes napolje i provalis da je sve obrnuto

U kom to svetu dobro pobedjuje zlo? U kom to svetu se ljudi menjaju(stoka ostaje stoka)?
U kom to svetu ne pobedjuje najjaci?
Milim da ti ne zivis na ovoj planeti
 
Svaki pravi fan gokua (poput mene ) bi te pozdravio jednim kamehameha talasom zbog ovoga ..... GT cak nema veze sa originalnim tvorcem Dragon ball-a , prepun je nelogicnosti i gluposti , mnogi ga ne

Eeeee,da je tako samo :P
DB i DBZ su puni nelogicnosti,jedino sto mozes reci da GT ima vise,samo koliko ne ne znam,GT nisam gledao.
Mada....sto nisi ovo postavio na anime temi?
 
Imam dosta :) Crtac moze da nauci mnogo toga : Pokazuje kako dobro uvek pobedjuje zlo , da nikada ne treba odustajati cak i kada su svi izgledi protiv tebe , vaznost prijateljstva , da se i najjgori ljudi mogu promeniti nabolje , da u borbi ne pobedjuje uvek najjaci itd itd
Ima mnogo dobrih poruka , koje sam ja otkrio tek kad sam malo odrastao :D , ako ti je dete previse mlado , moglo bi jos i losu pouku izvuci iz svega jer ima dosta tuca ...
pa da, nasilan je previse. kaze moje dete oni krvavi crtaci :mrgreen: e sad cu skrenuti malo sa teme.u pocetku sam mu non stop govorila kako su to glupavi crrtaci, kako se samo tuku, kako su bezveze...tj govorila sam mu sve lose o takvim crtanima. i primetila samd a je on poceo kao da oseca krivicu ako ga pogleda kod babe, ako sa drugarima prica o tome koji svi odreda gledaju to. i mislim da ni to nije dobro. ne znam zaista kako da se postavim.
 
Ili da izadjes napolje i provalis da je sve obrnuto

U kom to svetu dobro pobedjuje zlo? U kom to svetu se ljudi menjaju(stoka ostaje stoka)?
U kom to svetu ne pobedjuje najjaci?
Milim da ti ne zivis na ovoj planeti
Pa to su crtani uglavnom za decu , neces doci detetu od 10 godina i reci mu " EJ , ISKORISTI SVE I SVAKOGA I IDI U TERETANU DA BI MOGAO DA BIJES LJUDE !!!! " .... Taj crtani uci decu nekim vrednostima i idealima , dobro uvek pobedi ili lose stigne neka vrsta kazne ( npr u crtanom kada umres ako si bio dobar dobijes odredjen tretman , isto tako ako si los dobijes zasluzeno ) , uci da nikad ne odustaju , da pored sirove snage treba imati i pamet ( kada neko slabiji pobedi puno jaceg protivnika svojom dovitljivoscu i snalazljivoscu ) . U svakom slucaju bolji je taj pogled na svet , nego tvoj pesimisticni ;)
Eeeee,da je tako samo :P
DB i DBZ su puni nelogicnosti,jedino sto mozes reci da GT ima vise,samo koliko ne ne znam,GT nisam gledao.
Mada....sto nisi ovo postavio na anime temi?
Bolje da nisi , tu bi video sta su nelogicnosti i manjak maste .... nista bez originalnog kreatora :D
pa da, nasilan je previse. kaze moje dete oni krvavi crtaci :mrgreen: e sad cu skrenuti malo sa teme.u pocetku sam mu non stop govorila kako su to glupavi crrtaci, kako se samo tuku, kako su bezveze...tj govorila sam mu sve lose o takvim crtanima. i primetila samd a je on poceo kao da oseca krivicu ako ga pogleda kod babe, ako sa drugarima prica o tome koji svi odreda gledaju to. i mislim da ni to nije dobro. ne znam zaista kako da se postavim.
Pusti svoje dete da gleda crtane , razvijaju mastu a ponesto i nauce ... Danas sutra ce se naci u nekoj situaciji gde mu nesto nauceno iz crtanog moze i pomoci , npr ako neko maltretira slabije da mu pomogne (slabijem mislim :) ) , da zna koliko su vazne knjige i ucenje ( da i toga ima ) , a mozda ga kasnije u zivotu i zainteresuje teretana iz pravih razloga ( zdravlje i pomeranje sopstvenih granica ) a ne tuca i zastrasivanje drugih .
 
Pa to su crtani uglavnom za decu , neces doci detetu od 10 godina i reci mu " EJ , ISKORISTI SVE I SVAKOGA I IDI U TERETANU DA BI MOGAO DA BIJES LJUDE !!!! " .... Taj crtani uci decu nekim vrednostima i idealima , dobro uvek pobedi ili lose stigne neka vrsta kazne ( npr u crtanom kada umres ako si bio dobar dobijes odredjen tretman , isto tako ako si los dobijes zasluzeno ) , uci da nikad ne odustaju , da pored sirove snage treba imati i pamet ( kada neko slabiji pobedi puno jaceg protivnika svojom dovitljivoscu i snalazljivoscu ) . U svakom slucaju bolji je taj pogled na svet , nego tvoj pesimisticni ;)

Ja sam samo realista.
Ne verujem u karmu niti u Boga tako da ne verujem u to da ce me neko nagraditi ako u ovom zivotu budem dobar.
Naravno da treba imati pamet ali dzabe ti ona kad na ovoj planeti vlada zakon JACEG.
Politicari i lopovi se bogate(ne znam zasto ih razdvajam) a lekari zaradjuju 80000din
Takodje je problem i u detinjstvu, krupna deca uvek maltretiraju onu pametnu a nisku rastom

Da se vratim na prvi post
"Dobro uvek pobedjuje zlo", da je stvarno tako Amerika bi morala da nestane sa ove planete a pored njih i svi politicari.
A NAROD bi pobedio
 
Poslednja izmena:
Pusti svoje dete da gleda crtane , razvijaju mastu a ponesto i nauce ... Danas sutra ce se naci u nekoj situaciji gde mu nesto nauceno iz crtanog moze i pomoci , npr ako neko maltretira slabije da mu pomogne (slabijem mislim :) ) , da zna koliko su vazne knjige i ucenje ( da i toga ima ) , a mozda ga kasnije u zivotu i zainteresuje teretana iz pravih razloga ( zdravlje i pomeranje sopstvenih granica ) a ne tuca i zastrasivanje drugih .
:lol: mislim da sve to moze da nauci na mnogo bolji i bezbedniji nacin. ne branim mu jer moze da bude kontraproduktivno, ali mu svakakko nudim i taj drugi nacin.
 

Back
Top