Otkacene

Pa dobro. Kad neko ne razume sarkazam dzabe se i truditi i ekstra stavljati smajlije. Mislim, bezveze... ;)

Па јес, у праву си...
Само, не може свако да буде саркстичан.
Много је мање оних којима то успева него оних који то примете... ;)
 
Diki, mnogo si mi ozbiljan lik. Nije ti ovo PDF za te stvari.:D

Јеси ли ти прочитала више од два моја поста... :) :) :)

Де сам ти ја озбиљан...
Ја сам поптуно неозбиљан...
Чак сам и смајлија ставио на крају... :)
 
И ја знам једног мршавог и ниског, једва 165, а оно тотална диспропорција. Што кажеш ти, кад се стане под туш, не можеш да не видиш...

Мада, ја сам чуо од лекара да су најфункционалнији они код којих је највећа разлика између опуштеног и крутог стања...

...citao sam nesto o tome...name, velicina opustenog nema nista sa njegovom SPIC velicinom (ako je opusten mali da je mali i kad je krut, kao i da taj od 25cm raste jos 25 cm u krutom stanju) i da navodno, upravo ti koji imaju neproporcionalne ekstremitete, imaju problema sa erekcijom...sto je i logicno...

Ево, и ја спадам у ту категорију...
Имам криве зубе... :)

...imam malu vilicu a siroke zube :ok: ...
 
...citao sam nesto o tome...name, velicina opustenog nema nista sa njegovom SPIC velicinom (ako je opusten mali da je mali i kad je krut, kao i da taj od 25cm raste jos 25 cm u krutom stanju) i da navodno, upravo ti koji imaju neproporcionalne ekstremitete, imaju problema sa erekcijom...sto je i logicno...



...imam malu vilicu a siroke zube :ok: ...
Да, то опуштено стање није нешто по чему семоже изводити аналогија о пуној величини.
Нема шансе да тај од 25 цм расте још толико...
До 5 цм максимум...
Сећам се да је 80. година прошлог века пред рат био популаран неки црнац за којег су тврдили да је највећи и он је у опуштеном стању имао нешто око 37, а у крутом 45...
Знаш колико крви за то треба. :)
Сви екстремитети остану без исте због њега...
Што се каже, и руке и ноге отказују... :)
 
Ajd ruke i noge, nego što padne u nesvest...I šta da radiš sa njim?
Nego mu lepo objasniš da neće ići, jer imate različita interesovanja i poglede na život i svet :lol:
(i ne priznaš to ni anonimno na forumu ni za živu glavu, jer nije lepo :mrgreen: )
 
Ajd ruke i noge, nego što padne u nesvest...I šta da radiš sa njim?
Nego mu lepo objasniš da neće ići, jer imate različita interesovanja i poglede na život i svet :lol:
(i ne priznaš to ni anonimno na forumu ni za živu glavu, jer nije lepo :mrgreen: )
tacno! jer ako priznas,moze i u tome julian da se prepozna,pa da te spominje po temama i da kuka kako trazis preko leba pogace
mrgreen.gif
 
joj bre,sta alal mu vera,ko da je diplomirao sa desetkom:D
preko 20cm nikome ne treba
nit zeni,nit jadnicku koji ne zna sta ce sa njim ,ni kako da ga urola u gace

sad sam se vratila od frizera..
kaze ona (dvadesetpetogodisnjakinja) meni, sve sto je manje od 18 i vise od 25 ne valja..ne osecam se dobro..
ulazi vremesna gospodja i posto je taj deo cula,sa vrata kaze ''e cerko, na pocetku si zivota odmah da ti kazem da je ova zemlja tesna za tebe..na ovim prostorima ces se silono razocarati''
pita ona gospodju ''a sto?''
kaze bakuta ''imam malo vise iskustva od tebe, pa znam'' :zper:

a nas dve samo pricale o temperaturi koja je optimalna za normalan boravak i rad u beogradu preko leta..:lol:
 
Ajd ruke i noge, nego što padne u nesvest...I šta da radiš sa njim?
Nego mu lepo objasniš da neće ići, jer imate različita interesovanja i poglede na život i svet :lol:
(i ne priznaš to ni anonimno na forumu ni za živu glavu, jer nije lepo :mrgreen: )

gde si medo..da nema ovih tema, dlakicu na krznu ti ne bi videla :heart:
 
sad sam se vratila od frizera..
kaze ona (dvadesetpetogodisnjakinja) meni, sve sto je manje od 18 i vise od 25 ne valja..ne osecam se dobro..
ulazi vremesna gospodja i posto je taj deo cula,sa vrata kaze ''e cerko, na pocetku si zivota odmah da ti kazem da je ova zemlja tesna za tebe..na ovim prostorima ces se silono razocarati''
pita ona gospodju ''a sto?''
kaze bakuta ''imam malo vise iskustva od tebe, pa znam'' :zper:

a nas dve samo pricale o temperaturi koja je optimalna za normalan boravak i rad u beogradu preko leta..:lol:
ala ti izmisljas:mrgreen:
 
sad sam se vratila od frizera..
kaze ona (dvadesetpetogodisnjakinja) meni, sve sto je manje od 18 i vise od 25 ne valja..ne osecam se dobro..
ulazi vremesna gospodja i posto je taj deo cula,sa vrata kaze ''e cerko, na pocetku si zivota odmah da ti kazem da je ova zemlja tesna za tebe..na ovim prostorima ces se silono razocarati''
pita ona gospodju ''a sto?''
kaze bakuta ''imam malo vise iskustva od tebe, pa znam'' :zper:

a nas dve samo pricale o temperaturi koja je optimalna za normalan boravak i rad u beogradu preko leta..:lol:

el mogu ovaj tvoj post da kopiram i okačim na ljisu...?
 
Ali meni je prosto fascinantno kako ženske barataju tim brojkama (ne pričam o temperaturi:lol:).
Kako tako iskusno znaju u cm koja im je optimalna veličina, kao da su uzimale meru.
:think:

pa kad promeniš određeni broj kurraca, onda stvarno pronađeš onaj koji ti baš pasuje...misim centimetraža...debljina...i to...
 
gde si medo..da nema ovih tema, dlakicu na krznu ti ne bi videla :heart:

:lol:
Sad da krenem da ubeđujem u slučajnost, nema šanse, neću ni da pokušavam :lol:

E, podseti me na ono kad pitaju babu šta ona misli da li je bolji veliki ili "tehničar", a baba kaže "Ćero, najbolji je čvrst".
Ima tu narodne mudrosti, nije da nema.
 
...citao sam nesto o tome...name, velicina opustenog nema nista sa njegovom SPIC velicinom (ako je opusten mali da je mali i kad je krut, kao i da taj od 25cm raste jos 25 cm u krutom stanju) i da navodno, upravo ti koji imaju neproporcionalne ekstremitete, imaju problema sa erekcijom...sto je i logicno...



...imam malu vilicu a siroke zube :ok: ...

Да, то опуштено стање није нешто по чему семоже изводити аналогија о пуној величини.
Нема шансе да тај од 25 цм расте још толико...
До 5 цм максимум...
Сећам се да је 80. година прошлог века пред рат био популаран неки црнац за којег су тврдили да је највећи и он је у опуштеном стању имао нешто око 37, а у крутом 45...
Знаш колико крви за то треба. :)
Сви екстремитети остану без исте због њега...
Што се каже, и руке и ноге отказују... :)

bas mi je drago zbog vas dvojice :aha:
 

Back
Top