ПРОПАО САМИТ У БАЈЧЕТИНИ

МАЧАК

Buduća legenda
Poruka
25.542
http://www.pressonline.rs/sr/vesti/vesti_dana/story/227196/Propao+„samit"+u+Bajčetini.html

NAPREDNJACI BILI BLIZU FORMIRANJA VLADE
Propao „samit" u Bajčetini
Propao „samit" u Bajčetini - U kući Tomislava Nikolića bilo je pripremljeno slavlje koalicije SNS-SPS-URS, ali je sve propalo posle dogovora Tadića i Dačića. Lider SPS-a održao obećanje i ostao uz DS

:rotf::rotf::rotf:
Напредњаци сами од себе праве циркус...
Као да су већ заборавили
колико их је пута СПС натегао, а они се и даље надају...
 
URS i Mlađen Dinkić nikako ne smeju ući u bilo koju vladu. To je karcinom koji dokumentovano uništava sve gde se pojavi. Toliko afera iza G17+ neće nestati prostom promenom imena te interesne grupe "osoba" koje se nalaze oko ovoga kvazieksperta. Mislim da nema potrebe ali ajde da pomenemo: Pancir, Satelit, Nacionalna Štedionica, Banke, Zdravstvo sa svim aferama... Pristajem na svaku vladu bez obzira na ideologiju koja bi ovu grupu istražila i procesuirala.
 
URS i Mlađen Dinkić nikako ne smeju ući u bilo koju vladu. To je karcinom koji dokumentovano uništava sve gde se pojavi. Toliko afera iza G17+ neće nestati prostom promenom imena te interesne grupe "osoba" koje se nalaze oko ovoga kvazieksperta. Mislim da nema potrebe ali ajde da pomenemo: Pancir, Satelit, Nacionalna Štedionica, Banke, Zdravstvo sa svim aferama... Pristajem na svaku vladu bez obzira na ideologiju koja bi ovu grupu istražila i procesuirala.
Tako je, a i poznato da su to komunistički operativci.
 
http://www.pressonline.rs/sr/vesti/vesti_dana/story/227196/Propao+„samit"+u+Bajčetini.html

NAPREDNJACI BILI BLIZU FORMIRANJA VLADE
Propao „samit" u Bajčetini
Propao „samit" u Bajčetini - U kući Tomislava Nikolića bilo je pripremljeno slavlje koalicije SNS-SPS-URS, ali je sve propalo posle dogovora Tadića i Dačića. Lider SPS-a održao obećanje i ostao uz DS

:rotf::rotf::rotf:
Напредњаци сами од себе праве циркус...
Као да су већ заборавили
колико их је пута СПС натегао, а они се и даље надају...

naprednjaci su neozbiljna stranka.
 
http://www.pressonline.rs/sr/vesti/vesti_dana/story/227196/Propao+%E2%80%9Esamit%22+u+Baj%C4%8Detini.html

NAPREDNJACI BILI BLIZU FORMIRANJA VLADE
Propao „samit" u Bajčetini

Propao „samit" u Bajčetini - U kući Tomislava Nikolića bilo je pripremljeno slavlje koalicije SNS-SPS-URS, ali je sve propalo posle dogovora Tadića i Dačića. Lider SPS-a održao obećanje i ostao uz DS

:rotf::rotf::rotf:
Напредњаци сами од себе праве циркус...
Као да су већ заборавили
колико их је пута СПС натегао, а они се и даље надају...

Какав ретард овај Николић, он мисли то му је приватна фунција, па прави журку на гајби... Значи страшно.
 
Mada se to moze reci i drugacije. Samo deluju neozbiljno, a ustvari jako dobro znaju sta rade i za sta su uopste osnovani. Pocevsi od unistavanja radikala, pa dalje...

radikali su bili ozbiljna stranka u smislu verni svojoj ideologiji, a to dal je ta ideologija za ovo vreme mozemo diskutovati, dal je to neozbiljno il ozbiljno. dok naprednjaci, cekajte, ja ne znam jos njihov program? pricaju samo o ekonomiji, tj parama.
 
radikali su bili ozbiljna stranka u smislu verni svojoj ideologiji, a to dal je ta ideologija za ovo vreme mozemo diskutovati, dal je to neozbiljno il ozbiljno. dok naprednjaci, cekajte, ja ne znam jos njihov program? pricaju samo o ekonomiji, tj parama.

Naravno, ja nisam simpatizer radikala, ali oni su bili autenticni, prava opozicija. Nije nelegitimno ni sto su Toma&co formirali novu stranku, ali je neverovatno da su potpuno promenili 'ideologiju', a pri tom uopste ne znamo njihov nacionalni, ekonomski niti bilo koji drugi plan. Da ne pominjemo potpuno nelegitmno i nemoralno trogodisnje sedenje u skupstini bez ucesca na izborima...Ima toga puno.

Dobili smo samo jos jednu 'proevropsku' stranku kojoj je jedini cilj bio da Nikolic dobije funkciju i da budu pozadina za postizbornu saradu.
 
Naravno, ja nisam simpatizer radikala, ali oni su bili autenticni, prava opozicija. Nije nelegitimno ni sto su Toma&co formirali novu stranku, ali je neverovatno da su potpuno promenili 'ideologiju', a pri tom uopste ne znamo njihov nacionalni, ekonomski niti bilo koji drugi plan. Da ne pominjemo potpuno nelegitmno i nemoralno trogodisnje sedenje u skupstini bez ucesca na izborima...Ima toga puno.

Dobili smo samo jos jednu 'proevropsku' stranku kojoj je jedini cilj bio da Nikolic dobije funkciju i da budu pozadina za postizbornu saradu.

slazem se. samo. .kako smo to proevropski, zar ta eu ne stoji na staklenim nogama?
 
Maki, budi iskrena i priznaj da su tebi naprednjaci trn u oku jer su se u ovom trenutku primakli vlasti najblize do sada i opasno zaljuljali do sad nedodirljive pozicije demokrata, za sta kao radikali nisu imali nikakve sanse. Da ne pricamo sto se Tadic nakon poraza ponasa kao izgubljeno kuce. A kao satro nije fer sto su odhebali Radetu & co. Zaboravljas da su im to omogucile upravo demokrate, racunajuci da su tako razbili opoziciju. Kad ono medjutim :D

@tema: Sveznajuci Press je pre neki dan objavio da je nova vlada vec napravljena, ono kao pao dogovor izmedju SPS i DS, pa opet nista od toga. Moze Djiki da duva u sviralu zajedno sa svojim novinarima koji se prodaju za burek i jogurt.
 
Poslednja izmena:
Maki, budi iskrena i priznaj da su tebi naprednjaci trn u oku jer su se u ovom trenutku primakli vlasti najblize do sada i opasno zaljuljali do sad nedodirljive pozicije demokrata, za sta kao radikali nisu imali nikakve sanse. Da ne pricamo sto se Tadic nakon poraza ponasa kao izgubljeno kuce. A kao satro nije fer sto su odhebali Radetu & co. Zaboravljas da su im to omogucile upravo demokrate, racunajuci da su tako razbili opoziciju. Kad ono medjutim :D

Meni naprednjaci nisu trn u oku jer su se priblizili vlasti. Niti me briga sto su zeznuli Radetu, vec je stvar principijelnosti. Vec sam pisala o tome da bih volela da oni preuzmu malo odgovornost na sebe i da vidimo te promene koje su obecavali. Na stranu sto ih ne podnosim, sto ih smatram lazovima, diletantima a njihovog dojucerasnjeg sefa tragikomicnom pojavom.

Uzasavam se tog dvadesetogodisnjeg glumatanja is skupstinskih klupa, primanja poslanickih plata, drpanja na sitno (verovatno i krupno), prodavanja magle, lazi i obecanja o kradji izbora... ali, ako oni nisu podvala ovom narodu, zasto onda nije Predsednik odmah po zakletvi dao mandat naprednjacima pa da vidimo sta oni to imaju nameru da urade. Ovako koketiraju, prebacuju odgovornost na druge, o kradji cute, pustaju da Dacic ucenjuje, koketiraju sa Dinkicem... zar tebi to lici na ozbiljnu partiju? Opet kazem, sa ostalima smo znali sta nas ceka, dobro ili lose, a sa naprednjacima jos uvek ne znamo. I ocekujem vladu naprednjaka, mada je mrka kapa za tako nesto.
 
http://www.pressonline.rs/sr/vesti/vesti_dana/story/227196/Propao+„samit"+u+Bajčetini.html

NAPREDNJACI BILI BLIZU FORMIRANJA VLADE
Propao „samit" u Bajčetini
Propao „samit" u Bajčetini - U kući Tomislava Nikolića bilo je pripremljeno slavlje koalicije SNS-SPS-URS, ali je sve propalo posle dogovora Tadića i Dačića. Lider SPS-a održao obećanje i ostao uz DS

:rotf::rotf::rotf:
Напредњаци сами од себе праве циркус...
Као да су већ заборавили
колико их је пута СПС натегао, а они се и даље надају...

Oni su cirkus sami po sebi.
 
1223145157028_f.jpg
 
Poslednja izmena:
Да је било памети, председник би одмах по проглашењу резултата за скупштину дао мандат првопласираној странци да покуша да састави владу у року од 3-5 дана. Ако не успеју, исто даје другопласираној, трећепласираној и тако би за пар недеља или добили владу, ако би неко био у стању да је формира, или би председник прогласио нове изборе. И капак. Ово што раде је лоповски посао којим свако себи покушава да намакне део од јадног народа. А медији то тако прате и пласирају да од тих безвредних поједнинаца праве звезде.
 
Naravno, ja nisam simpatizer radikala, ali oni su bili autenticni, prava opozicija. Nije nelegitimno ni sto su Toma&co formirali novu stranku, ali je neverovatno da su potpuno promenili 'ideologiju', a pri tom uopste ne znamo njihov nacionalni, ekonomski niti bilo koji drugi plan. Da ne pominjemo potpuno nelegitmno i nemoralno trogodisnje sedenje u skupstini bez ucesca na izborima...Ima toga puno.

Dobili smo samo jos jednu 'proevropsku' stranku kojoj je jedini cilj bio da Nikolic dobije funkciju i da budu pozadina za postizbornu saradu.

Potpisujem!
 
nije meni toliko zao radikala koliko mi je zao naivaca koji su nekada glasali za SRS a sada za ove pajace iz SNSa

nema veze sad... nadam se da ce ih ovaj samar otrezniti

Џаба будали шамар, кад никад не скапира... И после СНС-а, ти исти ће гласати за такву опцију. Ј6г, док је будала, неке странке не морају да брину.
 

Back
Top