Predmet

georgejune

Srebrna tastatura
Poruka
211.996
Jel vidite koliko ljudi nemaju pojma i sve ih nesto pogresno naucise..svi prave greske i pogresne izbore..zive u zabludama da su iskusni i da znaju sta je ljubav..sta mislite da se uvede u skole kao predmet obrazovanja ljubav i sex?mora tako il svi odose u 3 lepe..pa sad na sta bi to trebalo liciti..napisite onako po poglavljima sta mislite da ne bi trebalo izostaviti i sta bi vi napisali za mlada pokolenja..a mene ako se sete sete
 
Jel vidite koliko ljudi nemaju pojma i sve ih nesto pogresno naucise..svi prave greske i pogresne izbore..zive u zabludama da su iskusni i da znaju sta je ljubav..sta mislite da se uvede u skole kao predmet obrazovanja ljubav i sex?mora tako il svi odose u 3 lepe..pa sad na sta bi to trebalo liciti..napisite onako po poglavljima sta mislite da ne bi trebalo izostaviti i sta bi vi napisali za mlada pokolenja..a mene ako se sete sete

o tome se nesto i prica na nekim emisijama...pa treba reci dosta toga...ili je dovoljno reci....sve djeco sto vidite...svu tu srecu i ljubav na televiziji TO NIJE ISTINA

evo ovaj da bude profesor

 
Poslednja izmena:
Jel vidite koliko ljudi nemaju pojma i sve ih nesto pogresno naucise..svi prave greske i pogresne izbore..zive u zabludama da su iskusni i da znaju sta je ljubav..sta mislite da se uvede u skole kao predmet obrazovanja ljubav i sex?mora tako il svi odose u 3 lepe..pa sad na sta bi to trebalo liciti..napisite onako po poglavljima sta mislite da ne bi trebalo izostaviti i sta bi vi napisali za mlada pokolenja..a mene ako se sete sete

samo se hvale da bi popunili svoj nedostatak :aha:

Ne postoje najbolji samo dobra reklama :mrgreen:
 
ja ne znam nikoga ko tretira zene kao stoku
ni fizicki, ni verbalno

a nesto nisam primetio ni da se one lepe za takve, ako ih ima
pa kakve god da su

uostalom, u mojoj interesnoj sferi nema napucanih, isfoliranih i-sta-sve-ne
ja trazim jednu finu, smernu i poslusnu Japanku :mrgreen:
 
ajoj dzordzi ovo je preopsirna tema...veliki je to proces...mislim sistem ovakakav kakav je jednostavno je od sviju napravio ovce za sisanje, aj ne samo to, nego bezsavjesne ovce za sisanje...j b g vidi ko su ideali modernog doba...
 
Ne volim kada se neko pravi pametan, misleći da mu to samo izvesne godine daju za pravu. Logično je da evo ja kao stogodišnja bakica imam neko životno znanje, ali nisam za to da se omladincima smuči život u startu sa palamuđenjem. E, tako! Ti bi June kao učio te lekcije da te sada vrate u školu?! Daj molim te, ne izvodi...
To su ipak životne lekcije, što se tiče ljubavi.
Za sexualno obrazovanje i edukaciju-podržavam-ali to treba na vreme da se uči, a ne kada klinci to već počnu da praktikuju.
 
ja ne znam nikoga ko tretira zene kao stoku
ni fizicki, ni verbalno

a nesto nisam primetio ni da se one lepe za takve, ako ih ima
pa kakve god da su

uostalom, u mojoj interesnoj sferi nema napucanih, isfoliranih i-sta-sve-ne
ja trazim jednu finu, smernu i poslusnu Japanku :mrgreen:
e pa zato i ne znas brate bili zato sto smo dobre dusice i necemo ih tako tretiramo..a ovi sto ih tretiraju imadu po 5-6 na leru:aha:
 
Ne volim kada se neko pravi pametan, misleći da mu to samo izvesne godine daju za pravu. Logično je da evo ja kao stogodišnja bakica imam neko životno znanje, ali nisam za to da se omladincima smuči život u startu sa palamuđenjem. E, tako! Ti bi June kao učio te lekcije da te sada vrate u školu?! Daj molim te, ne izvodi...
To su ipak životne lekcije, što se tiče ljubavi.
Za sexualno obrazovanje i edukaciju-podržavam-ali to treba na vreme da se uči, a ne kada klinci to već počnu da praktikuju.

ma oke i to sto kazes, to niko ne spori, kao da je meni neko mogao sta u tim godinama, a bio sam koliko toliko svjestan, a znas kakvih je sve bilo klinaca i kavi su danas sve gori, koji su nista...ja mislim da ipak trebaju neke korjenite promjene nastupiti...
 
Jel vidite koliko ljudi nemaju pojma i sve ih nesto pogresno naucise..svi prave greske i pogresne izbore..zive u zabludama da su iskusni i da znaju sta je ljubav..sta mislite da se uvede u skole kao predmet obrazovanja ljubav i sex?mora tako il svi odose u 3 lepe..pa sad na sta bi to trebalo liciti..napisite onako po poglavljima sta mislite da ne bi trebalo izostaviti i sta bi vi napisali za mlada pokolenja..a mene ako se sete sete

seksualno obzazovanje da, a ljubavi je suludo uciti nekoga
 
ja ne znam nikoga ko tretira zene kao stoku
ni fizicki, ni verbalno

a nesto nisam primetio ni da se one lepe za takve, ako ih ima
pa kakve god da su

uostalom, u mojoj interesnoj sferi nema napucanih, isfoliranih i-sta-sve-ne
ja trazim jednu finu, smernu i poslusnu Japanku :mrgreen:

Eeee Bili zaeba ga sada..Nemam kose oci......:mrgreen:
 
seksualno obzazovanje da, a ljubavi je suludo uciti nekoga

s tim se ne slazem,,,zato sto te stvari kada se prica samo izazivaju kontraefekat jer su u americkim filmovima takvi aktivisti ismijavani....ista fora kao sa cigaram i alkoholom, galami da su lose, klinci ce ih vise uzimati...ili recimo pomeni klincima prirodu, ljubav, bla bla samo ce je ismijati...ne moze se protiv manipulacija...

ja se sjecam kada su nama dosli u osnovnu tako te neke aktivistkinje, mi one kondome nasipali vodom i gadjali se, jedan kolega jednoj skinuo sorcic, umalo ga nisu izbacili, msim a onaj ko je klimao glavom oznacen je ko pesko, streber, jadnik i slicno...tako ti je to :D
 
Jel vidite koliko ljudi nemaju pojma i sve ih nesto pogresno naucise..svi prave greske i pogresne izbore..zive u zabludama da su iskusni i da znaju sta je ljubav..sta mislite da se uvede u skole kao predmet obrazovanja ljubav i sex?mora tako il svi odose u 3 lepe..pa sad na sta bi to trebalo liciti..napisite onako po poglavljima sta mislite da ne bi trebalo izostaviti i sta bi vi napisali za mlada pokolenja..a mene ako se sete sete
Ako se vratim daleko u neke 80-te proslog veka,kad sam jos bila malena i slusala mamu i tatu,rekla bih da nas ljudi iz naseg neposrednog okruzenja u stvari uce(ili navode)sta bi trebali da volimo a sta ne,ili koga bi trebali da volimo a koga da izbegavamo.Osnova ljubavi se stice u samoj porodici u kojoj naucimo(ili ne) sta je poverenje,iskrenost,razumevanje...E sad,dok sticemo sopstvena iskustva skontamo da to i nije bas tako kako smo nauceni pa onda pocinjemo da lutamo.,pravimo greske,dozivljavamo razocaranja,patimo,ali isto tako otkrivamo one osobine koje mi volimo kod nekaga,karaktere koji nama prijaju...
Ljubav ne moze da se uci u skoli jer je to osecanje koje svako od nas dozivljava na sebi svojstven nacin,i za nju ima svoje objasnjenej(ako je uopste potrebno objasnjavati ljubav).
 
e pa zato i ne znas brate bili zato sto smo dobre dusice i necemo ih tako tretiramo..a ovi sto ih tretiraju imadu po 5-6 na leru:aha:

ma koji ce mi 5,6 na leru? :)

nisam seksualno neizivljen
kad zatreba - nisam ni mutav ni grbav

i najozbiljnije, treba mi samo jedna da kliknemo
a da li je bila na nekoliko ler-listi odjednom
ili ih je menjala kao carape
iskreno me zabole, jer mislim da to ne diktira njeno ponasanje prema meni

sto se teme tice, ovako nesto slicno sto AlterEgona propagira
seksualno obrazovanje obavezno
zbog 1001. razloga
ovo ostalo dolazi kao posledica iskustva
 
seksualno obzazovanje da, a ljubavi je suludo uciti nekoga

Сексуално образовање већ постоји у школама, а ту материју и родитељи покушавају клинцу да приближе... док љубав, логично да би сулудо било организовано учити у школи, па у шта су родитељи стукли године подизања дјетета и васпитавања, ако не у демонстрирање љубави...
 
s tim se ne slazem,,,zato sto te stvari kada se prica samo izazivaju kontraefekat jer su u americkim filmovima takvi aktivisti ismijavani....ista fora kao sa cigaram i alkoholom, galami da su lose, klinci ce ih vise uzimati...ili recimo pomeni klincima prirodu, ljubav, bla bla samo ce je ismijati...ne moze se protiv manipulacija...

ja se sjecam kada su nama dosli u osnovnu tako te neke aktivistkinje, mi one kondome nasipali vodom i gadjali se, jedan kolega jednoj skinuo sorcic, umalo ga nisu izbacili, msim a onaj ko je klimao glavom oznacen je ko pesko, streber, jadnik i slicno...tako ti je to :D

pa normalno kad su dosli kod pubertetlija. decu treba u ranijem uzrastu polako uciti, onoliko i onako kako mogu da shvate
 
Сексуално образовање већ постоји у школама, а ту материју и родитељи покушавају клинцу да приближе... док љубав, логично да би сулудо било организовано учити у школи, па у шта су родитељи стукли године подизања дјетета и васпитавања, ако не у демонстрирање љубави...

u kojim to skolama postoji?
 

Back
Top