ne znam kako vi, ali ja ne mogu.........

kosta1703

Veoma poznat
Poruka
13.699
Pocecu sa jednom gastarbajterskom pricom, koja ce malo ilustrovati ono sto zelim da kazem,a malo licno meni pomoci da se saberem i precizno kazem ono sto zelim.

Nas covek u Nemackoj, ozenjen Nemicom, se razboleo i otisao na bolovanje.
Vremenom na bolovanju je skoro sanirao sovju bolest, ali je jos na bolovanju.
Lep dan, on se dobro oseca, te izadje iz kuce da malo ceprka nesto po basti.
Naidje tasta, prenerazena sto joj zet ne ide na posao, i zapreti mu da ako momentalno sutra ne ode da zakljuci bolovanje(posto moze da radi u basti), da ce otici da ga prijavi.

Zena ga je sasvim ispravno posmatrala kao svog neprijatelja, jer pokusava da prevari drzavu.

Zasto sam ovu pricu ispricao?
Secate se TV duela predsednickih kandidata?
Secate se reci koje je Nikolic uputio Tadicu?

A secate se njihove zajednicke konferencije za stampu , pre dva tri dana, kada je Nikolic rekao da ce za njega Tadic uvek biti predsednik?
Pa...
....
Zar sam ja pose 9 godina izasao da dam glas onome ko ce na taj nacin pricati sa Tadicem?
Zar sam dao glas onome koji ce pomirljivim tonom opravdavati Dodika?
Ko ce zarad mrvice vlasti zaboraviti kako je Cedomir Jovanovic gazio Ustav Srbije, kako je Dinkic lagao na sva usta?

Ja sam dao glas da ti , Tomislave Nikolicu, za govornicom uperis prst u Borisa Tadica i kazes mu da ces pored svih Ustavom odredjenih obaveza, da zalozis svoj autoritet i kompletan autoritet predsednika Srbije da svi kriminalci iz redova DS-a i prethodne Vlade, zavrse na robiji.
Kakvo bre uvazavanje?
Oni ce da kradu hleb iz usta gradjana Srbije, hleb iz usta nase dece, a mi treba da ih uvazavamo?

Mozete me zvati fasistom, mozete me zvati netolerantnom osobom, mozete me zvati kako vam padne na pamet,bas me briga.....
Oni su moji NEPRIJATELJI......Zajedno sa svima onima koji ih podrzavaju.
...

Izvinjavam se na mom recniku.Jednostavno se ne moze vise ovako..........
Jednostavno treba da pocne da radi motka, u najmanju ruku.....

PS:Ovo NIJE poziv na neko nasilje, nego samo razotkrivanje cinjenica o politici i politicarima u ovoj zemlji.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ццц...чини ми се да ниси неки талентован студент или средњошколац,како то да овакве лопурде које се баве политиком у Србији могу да те преваре?
Они су сви у пријатељско пословним везама када су далеко од присуства медија и раде на штету овог народа и државе.
 
Ццц...чини ми се да ниси неки талентован студент или средњошколац,како то да овакве лопурде које се баве политиком у Србији могу да те преваре?
Они су сви у пријатељско пословним везама када су далеко од присуства медија и раде на штету овог народа и државе.

Znam ja vrlo dobro ko su oni...I izbliza i izdaleka........
Ali sam danas, veceras, konacno dosao do zakljucka da tu samo motka pomaze.
I to me je uistinu dokusurilo, jer je u pitanju krucijalna potvrda svega onoga loseg sto nam se dogadjalo zadnjih dvadeset godina: jer smo sve to ZASLUZILI.
Dokusurilo me jer sma kao jedan od najboljih studenata mogao jos 1990. da odem iz ove zemlje, a nisam.
Jer sam do danas mogao bar 5 puta da odem iz zemlje a nisam.
Jer sam studije napustio da bih otisao preko Drine devedesetih.
.
I posle svih sra.nja opet na pocetku.
Ne za mene.
Ja se ne zalim na svoj zivot , posao ili bilo sta drugo....Ali nije zivot samo novac i posao, nego i ljudi, drzava, sistem, merilo vrednosti....
Danas su moja deca na istom mestu gde sam ja bio pre vise od dvadeset godina......
Cela generacija nije napravila nijedan korak napred...........TO JE TRAGEDIJA.
 
Nisu u pitanju osobe, nego sistem..
Ti to jos ne shvatas?
Ja sam pomislio na to jos davno, ali sam postao siguran zadnjih nekoliko dana........

Pa sistem ne cine samo politicari, oni su samo ogledalo sistema. Gradjani Srbije su smesni, besmisleni, gledaju samo svoju du.pe, i pojma o zivotu nemaju. Zasto bi politicari bili nesto drugaciji, kada su oni samo deo tog gradjanstva?
 
Сви иоле паметни су знали ко је Томислав Николић, једино су паразити који су гласали за њега заборавили мозак, па му дали глас. Сад кад се мозак вратио на место, ударише по кукњави. Могао си то да видиш и раније, али ниси хтео, па си испао глуп, као и сви ТоНијеви гласачи. То је најтеже признати. Честитам на храбрости да то изнесеш јавно.
 
U jednoj recenici.kako bi rekao Rade Serbedzija u filmu "Variola vera": mi smo postali pi.zde......

Jos 1903. NAJBOLJI DEO srpskih oficira je video kuda ide Srbije i nije se libio da ubije kralja, da svrgne dinastiju zarad boljitka Srbije......

A kod nas ni 5. oktobra ne bi bilo da nije bilo ulicara i kriminalaca da predvode proteste zarad malo razbijanja,pljackanja i paljenja po Beogradu....
1903.godine je Srbiji svanulo posle Obrenovica.
5.oktobra 2000. Srbiji se smrklo , i u taj mrak je uvukla sve i svakoga ovde.........
 
Poslednja izmena:
Е,сада ће да крене убеђивање како је Тадић био бољи председник државе а председник државе је свуда поприлично небитна фигура,у целом тзв. демократском свету.:hahaha:
Тадић је упропастио све чега се дохватио у Србији,целу Србију да будем јаснији и сада ће свима нама да забије глогов колац.:lol:
Толико о тим опцијама и лоповском и недемократском изборном закону који су направили.:)
 
Сви иоле паметни су знали ко је Томислав Николић, једино су паразити који су гласали за њега заборавили мозак, па му дали глас. Сад кад се мозак вратио на место, ударише по кукњави. Могао си то да видиш и раније, али ниси хтео, па си испао глуп, као и сви ТоНијеви гласачи. То је најтеже признати. Честитам на храбрости да то изнесеш јавно.

Ja kukam na Tomislava Nikolica , NE ZATO sto je losiji, NEGO ZATO sto izmedju njega i Tadica NEMA ZNACAJNE RAZLIKE, kao sto je nema izmedju bilo koja dva polticara na politickoj sceni Srbije.
 
Е,сада ће да крене убеђивање како је Тадић био бољи председник државе а председник државе је свуда поприлично небитна фигура,у целом тзв. демократском свету.:hahaha:
Тадић је упропастио све чега се дохватио у Србији,целу Србију да будем јаснији и сада ће свима нама да забије глогов колац.:lol:
Толико о тим опцијама и лоповском и недемократском изборном закону који су направили.:)

Tadic je nebitan, .... Sustina samog drustva je nakaradna. Sistem je u Srbiji bolesniji, cak i za prosecne bolesne sisteme po normalnom svetu. A DS i Tadic ce da dodju i prodju.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Е,сада ће да крене убеђивање како је Тадић био бољи председник државе а председник државе је свуда поприлично небитна фигура,у целом тзв. демократском свету.:hahaha:
Тадић је упропастио све чега се дохватио у Србији,целу Србију да будем јаснији и сада ће свима нама да забије глогов колац.:lol:
Толико о тим опцијама и лоповском и недемократском изборном закону који су направили.:)


prvo je vojsku osakatio..pa Ivicu postavio..
a onda nas sve syebo..a tek ce
 
E sad u neku ruku mi drago sto je toma tu gde jeste..
20godina ga slusamo ja bih ovo ja bih ono..
evo ti sad..izvoli
Ниси то лепо написао.Треба:имао је двадесет година да се учи на туђим грешкама а већ сад видимо да је тежак понављач.Прво је пао на реторици,одавно је требало да научи да он није и неће бити естрадна звезда.
 
imaj malo razumevanja..znas kako je, ta Bajcetina je teska vukojebina..covek sa sela..zaslepili ga reflektori vlasti..vila mir..merdzan od 600 hiljada..sve obavestajne i sigurnosne sluzbe...
Ја мислим да он од прошле године види само болнички кревет и инфузију и да се данас питао како то да може да хода и каква га је несрећа натерала за говорницу.Упалиће му се сијалица тек кад цена струје скочи 60%,на јесен.
 
Ma morao je ako nista drugo da se javno oglasi i doslovce pop.isa Tadicevu kandidaturu za premijera....
Da javno kaze da je nedostojan toga, jer je izgubio direktne izbore i da je zelja da ostane na celu Vlade Srbije bezobrazluk, nemoral......

Pa neka ga onda izaberu za premijera...........Time bi pokazali svoje pravo lice.......
Ovako Nikolic je pokazao svoje pravo lice.........
...
 
Poslednja izmena od moderatora:
Pričajte vi što hoćete, ali Tadić je yeben igrač.

Stvorio je Nikolića u svom drugom mandatu kako bi imao svog čovjeka nakon što ode s mjesta predsjednika.

Uzeo Cvetkovića za premijera kako bi mogao nesmetano upravljati vladom, jer je Mirko bio samo figura.

Dao prijevremenu ostavku i raspisao predsjedničke izbore jer se ujesen više ne bi mogao kandidirati, a premijersko mjesto bi već bilo popunjeno.

Nije Tadija ni išao u izbore tipujući na predsjedničko mjesto, nego upravo na ovo premijersko. ;)

Putin ugošćuje prvog čovjeka Srbije i "usput" šalje pozdrave najmoćnijem čovjeku Srbije. :mrgreen:

Nikolić u kampanji viče krađa najglasnije od svih samo zato da ušutka radikale i dveraše, što mu i uspjeva.

Dragi građani Srbije, mogli ste vi glasati kako god, rezultat bi bio ovaj koji je određen davno prije izbora.
 

Back
Top