Muske sirovine

tuku ih kad ljubav prestane (jako brzo se dostize taj stadijum na ovim prostorima), kad vise ne mogu ocima da ih gledaju, pitaju sami sebe zasto su se koji ku**c i zenili i tako to, iskaljavanje frustracija na drugima( najcesce slabijim od sebe), alkoholizam itd....moze biti i sexualna nemoc, ali retko...
 
muskarci su velikim djelom nesigurni u sebe i hoce mlecenjem da osiguraju neprestalni izvor pice . Takodje neki ne mogu da prebole da vise nisu voljeni i onda agresijom pokusavaju rijesit neki problem , a to je gotovo nemoguce . Jednostavno treba prihvatit odluku partnera i ici svojim putem . Sto mirnije primis udar , lakse ces ustat . U momentu kad me neka riba siebe ,pustim kemala
i rasturim se alkohola
 
Imam muza, bas je pravi dasa, nema nigde takvog svalerasa... Voli pice, zene i kafane, ne dolazi kuci dok ne svane... zar me takav maler tera da se udam za svalera i da cekam svake noci kada ce mi kuci doci... Potrosice sve do zadnjeg grosa, nigde nema takvog zenskarosa
 
mislim da oni vladaju ovdee i sve samosvesne haj ribe koje nisu ribe nego su vise od toga, osim mene necvu da navodim su se zatreskale i nadaju se da ce biti smo njihovi i iscekju mailice i paze da se ne zaljube previse i gledaju onu drugu dokle je stigla da nije bilo upoznavanje i ipak ipak
ili "ne ne to je samo neki nick"
ljubavseksmuzika crnoorange
ili sam jedina poludela ali mislim da su i ove pomenute tako psiho internetisane

kiselo grozdje a ne sme niko ni da pita ignorishemo nema teme samo izokola ok ok shifre
umetnici ubice raspadi narkomani sve u jednom ebesmisve :heart: ???
 
Poslednja izmena:
ahahha moracete meriti oni to kazu misle za vas
znaci delite se, mirni momci i agresivni momci, koja je to podela
a svi su ukapirali da ih ima a ok ove prekaljene ribe se druze s njima sad je jadno da bacajm hejt

:) ima li nesto novo tu s njima
 
Poslednja izmena:
Ma ne tuku samo zbog toga, imao sam komsu i cesto puta sam slusao kako se dere na ribu i samara je cuju se uzvici kurrvo kurrvo i svasta nesto... posle odredjenog vremena odjekuje ah ah ah aaaa krese je, sutradan ih vidim na ulici nasmejane i zadovoljne kako se vode za rucicu... tako je radio najmanje s dve ribe...
 

Back
Top