Na Fejsbuku ostavio poruku "ja noćas umirem" pa ubio suprugu i sebe

111111

Legenda
Banovan
Poruka
60.297
Saša Vujinić (29) iz Srpca ubio je iz puške suprugu Draganu Vujinić (27) iz Romanovaca, opština Gradiška, a zatim je istim oružjem presudio i sebi.


Ubistvo i samoubistvo zbog bračne krize
Pre ubistva i samoubistva Saša je na svom Fejsbuk profilu najavio krvoproliće. Noć pre stravičnog događaja je stavio statuse "Ja noćas umirem" i "Ti si ljubav mog života", pa je napisao i stih "Sudbino moja, kao da me život ne voli".

Ubistvo i samoubistvo se dogodilo ispred kafića u Romanovcima gde je Dragana radila, a motiv je bračni brodolom s kojim Saša nije mogao da se nosi, pišu Nezavisne novine. Dragana je ove godine napustila Sašu i vratila se roditeljima u Romanovce, a podnela je i zahtev za razvod.

Iza nesrećnog para ostali su sinovi stari osam i pet godina. U nedelju je Saša nekoliko puta bio u kafiću i svađao se sa Draganom. Uveče je ostavio automobil na benzinskoj pumpi i došao pred kafić i sačekao da Romana završi sa poslom. Sakrio se iza grma, a kada je izašla iz puške joj je pucao u potiljak, a sebi u usta.

http://www.vesti-online.com/Vesti/E...poruku-ja-nocas-umirem-pa-ubio-suprugu-i-sebe
 

Back
Top