Bosnjaci strahuju zbog dolaska Nikolica

Couleman

Primećen član
Banovan
Poruka
853
Kako mogu cuti Bosnjaci strahuju zbog dolaska novog predsjednika tako da vlada zebnja jer nisu davni dogadjaji iz devedesetih godina. Neki Bosnjaci su poceli vec podmazivati svoja oruzja a narod u sandzaku vec sada zna da nece biti dobra situacija u sandzaku jer doazak Niklica ukazuje na to. Sve se vise pominje opcija oruzja i mnogi pomisljaju na ustanak.
 
Ти што подмазују пружја, моћиће само да подмазују доопета када их нови Председник похапси.
П.С. Хвала Муји Муковићу и његовој Бошњачкој народној странци на подршци и на томе што поштују целовитост Србије :)
 
Pa normalno da se boje manjine kad je vlast dosao cetnicki vojvoda... Koliko god on bio za EU sada, pokazace on svoje prave boje uskoro. Da se razumemo, ne branim ja Tadiju, mislim da su ista govna. Al da pobeda Nikolica moze manjinama da zagorca zivot, sto nikako ne podrzavam. Moj najbolji drug je polu-Madjar, i on se stvarno plasi za sebe i za svoju porodicu, pogotovo ako se dozvoli govnima kao sto su Obraz i slicnima da rade kako hoce, sto je realna mogucnost.
 
Pa normalno da se boje manjine kad je vlast dosao cetnicki vojvoda... Koliko god on bio za EU sada, pokazace on svoje prave boje uskoro. Da se razumemo, ne branim ja Tadiju, mislim da su ista govna. Al da pobeda Nikolica moze manjinama da zagorca zivot, sto nikako ne podrzavam. Moj najbolji drug je polu-Madjar, i on se stvarno plasi za sebe i za svoju porodicu, pogotovo ako se dozvoli govnima kao sto su Obraz i slicnima da rade kako hoce, sto je realna mogucnost.
А шта раде Мађари у Темерину? Шта је са 64 жупаније или како већ?
У Србији се често не питају наши људи на власти већ страни амбасадори,
http://www.nspm.rs/hronika/eu-greskom-cestitala-nikolicu-pobedu-satima-pre-zatvaranja-biralista.html
 
А шта раде Мађари у Темерину? Шта је са 64 жупаније или како већ?
У Србији се често не питају наши људи на власти већ страни амбасадори,
http://www.nspm.rs/hronika/eu-greskom-cestitala-nikolicu-pobedu-satima-pre-zatvaranja-biralista.html
Ima i na njihovoj strani takvih, ne kazem, ali to je jedna mala organizacija. Ovo je na mnogo vecoj skali. I pobogu oni nisu na vlasti. Nikolic jeste.
 
Pa normalno da se boje manjine kad je vlast dosao cetnicki vojvoda... Koliko god on bio za EU sada, pokazace on svoje prave boje uskoro. Da se razumemo, ne branim ja Tadiju, mislim da su ista govna. Al da pobeda Nikolica moze manjinama da zagorca zivot, sto nikako ne podrzavam. Moj najbolji drug je polu-Madjar, i on se stvarno plasi za sebe i za svoju porodicu, pogotovo ako se dozvoli govnima kao sto su Obraz i slicnima da rade kako hoce, sto je realna mogucnost.

Плаше се четничког војводе а нису се бунили када су четници и партизани изједначени. Били су на власти и радикали '98-2000 па им се ништа није десило. Плаше људе без везе...То је она фора дође Николић на власт биће рата...
 
Pa normalno da se boje manjine kad je vlast dosao cetnicki vojvoda... Koliko god on bio za EU sada, pokazace on svoje prave boje uskoro. Da se razumemo, ne branim ja Tadiju, mislim da su ista govna. Al da pobeda Nikolica moze manjinama da zagorca zivot, sto nikako ne podrzavam. Moj najbolji drug je polu-Madjar, i on se stvarno plasi za sebe i za svoju porodicu, pogotovo ako se dozvoli govnima kao sto su Obraz i slicnima da rade kako hoce, sto je realna mogucnost.

Mislimd agrešiš. Onaj koji nije ništa loše učinio nema se čega bojati. Biće mogu reći POTPUNO ISTO kao i kada je Boris bio na vlasti.
I priča i rabota će biti ista... NA ŽALOST.
NA ŽALOST, jer se neće baš nešto previše uraditi po pitanju ekonomskog A JOŠ MANJE DEMOGRAFSKOG pitanja u Srbiji, eto to će biti isto kao i politika i ophođenje prema SVIME što ne misli isto.
Na radiju FOKUS je nešto drugo, to ne znači i da će Nikolićevo delovanje biti isto kao i njihov govor.
 
Не слажем се са тобом да Николић припада тој групи људи.
Он је добар човек и ја га поштујем.

Mislim da si u pravu, što se Nikolića tiče. Ali PO MENI. NAJVEĆI problem su ljudi na lokalu kao i jedna grupa ljudi oko njega koji su nekada pripadali drugim političkim opcijama ili nisu bili uopšte u politici.
Gledam juče obraćanje javnosti.
Šta će SAŠA(čini mi se) MARKOVIĆ(ESTRADNI MENADŽER) iz POKRETA RADNIKA i SELJAKA kod TOMISLAVA NIKOLIĆA u timu koji stoji iza njega prilikom obraćanja.
Da nije već prešao u SNS?.
 
Kako mogu cuti Bosnjaci strahuju zbog dolaska novog predsjednika tako da vlada zebnja jer nisu davni dogadjaji iz devedesetih godina. Neki Bosnjaci su poceli vec podmazivati svoja oruzja a narod u sandzaku vec sada zna da nece biti dobra situacija u sandzaku jer doazak Niklica ukazuje na to. Sve se vise pominje opcija oruzja i mnogi pomisljaju na ustanak.


Ми тај ваш устанак чекамо ко озебло Сунце! Хајде опалите метак,али онда издржите мушки не кукајте "Јао геноцид!"!
Сећаш се како су прошли они на планини Нинаји? Један је ликвидиран,а други у затвору на 40 година!
 
Pa normalno da se boje manjine kad je vlast dosao cetnicki vojvoda... Koliko god on bio za EU sada, pokazace on svoje prave boje uskoro. Da se razumemo, ne branim ja Tadiju, mislim da su ista govna. Al da pobeda Nikolica moze manjinama da zagorca zivot, sto nikako ne podrzavam. Moj najbolji drug je polu-Madjar, i on se stvarno plasi za sebe i za svoju porodicu, pogotovo ako se dozvoli govnima kao sto su Obraz i slicnima da rade kako hoce, sto je realna mogucnost.
apsolutno se slazem sa tobom Nikolic je nepredvidiv,ipak on je bivsi radikal i ja brinem za te ljude:confused:
 
apsolutno se slazem sa tobom Nikolic je nepredvidiv,ipak on je bivsi radikal i ja brinem za te ljude:confused:

Tačno je da ima malo nepredvidivosti u karakteru ali to je DALEKO od onoga čega se ti pribojavaš.
Ono čemu se NADAM kada je u pitanju pobeda Nikolića je ZALAGANJE ZA BOLJU ili ti JAČU DEMOGRAFSKU
POLITIKU u SRBIJI kao i OŠTRIJI STAV PREMA PITANJU KOSOVA kao i JAČI odnosi sa SRPSKOM.
 
Tačno je da ima malo nepredvidivosti u karakteru ali to je DALEKO od onoga čega se ti pribojavaš.
Ono čemu se NADAM kada je u pitanju pobeda Nikolića je ZALAGANJE ZA BOLJU ili ti JAČU DEMOGRAFSKU
POLITIKU u SRBIJI kao i OŠTRIJI STAV PREMA PITANJU KOSOVA kao i JAČI odnosi sa SRPSKOM.
To je neostvarivo on je za EU navodno,ne moze na dve stolice da se sedi,ili cemo u EU ili Kosovo i RS
 

Back
Top