Proročki san

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

egzorcista

Ističe se
Poruka
2.674
Dakle, ovako je bilo:
Odem (u snu) da obiđem staru kuću u kojoj su rođeni moj pradeda, deda, otac (ja nisam ja sam prvi koji se rodio u bolnici). Kuća je zapaljena u onom ratu 90-tih koji Srbija nije vodila. Sad na tom mestu stoji gomila krša. Ja cunjam kroz krš i odjednom vidim neki ulaz u katakombe, uđem unutra kad tamo puno hodnika, ja iz jednog hodnika u drugi pa do jedne pećine, uđem u pećinu kad ona potpođena drvenim podom ima neki ormarić na kojem su prosute neke stare pare i na zidu požutela slika, priđem i pogledam kad ono slika Ivice Dačića ali stara bar 200 god:eek:????? ja još malo procunjam, skoknem po podu, daske šuplje zvone, iskrivim jednu kad ispod nje gomile dukata i nekih drugih starih para (znao sam ja da su moji bili hajduci al' ovolike pare....???) vratim ja dasku na mesto kad u pećinu počnu ulaziti Dačić i njegovo obezbeđenje, uskoro se napuni pećina, on daje neku izjavu za štampu kako je on navodno našao pećinu svojih predaka (laže, nismo rod:evil: ) Ja shvatim da od njega i njegove ekipe za mene nema mesta u MOJOJ kući-pećini. Izađem ja neprimetno i prilikom izlaska vidim da je jedan stub nakrivljen, uzmem neku gredu koja je tu ležala zapnem za onaj stub i oborim ga. Cela katakomba se počne urušavati. Ja pobegnem napolje, oni ostanu zatrpani. Posle sedim na nekom kamenu ispred kuće, spasioci iskopavaju zatrpane a ja pričam sa nekim taksistom, kažem mu da sačeka dok ove odnesu pa da ja i on nastavimo kopati, jer će ovi kopati samo do leševa, a onda mi treba samo još malo dublje da zakopamo i eto dukata, on pristane da mi svoju vizit-kartu da ga nazovem kad se svi raziđu...i tu se probudim. :(
 
Nije tesko videti kako bi ti se san nastavio.

``Taman sto su otkopali i pocistili leseve crknutih skotina iz SPS i rascistili sut i otpad, sve se smirilo i svi otisli, a ja krenuo sa taksistom po dukate, kad ono, eto ga Tadic sa svojom lopovskom svitom i uze mi ih ispred nosa.`` :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top