Hakerski upad u e-mail

vila selena

Početnik
Poruka
2
Primetio sam da mi posta stize u Trash umesto u Iinbox,latio sam se stelovanja u opcijama svog naloga i nasao lopova u kako se ugnezdio.
Tudja e-mail adresa u mojem nalogu za koju nikada nisam cuo.Ubrzo mi prijatelji javljaju da dobijaju poruke sa mojeg e-mail kako sam pokraden i molim za novac da mi posalju negde u inostranstvo,naravno da je prevara u pitanju,ja to sve prijavljujem u SUP I SUD i ONI nastavljaju dalje .Moje je pitanje, posto sam promenio lozinku na e-mailu i verujem da "on" sada nema pristup mojem profilu,kako da vratim da mi posta stize u INBOX a ne u TRAS ,posto mi je "on"nesto brckao po opcijama.
Radi se o Yahoo mailu.
Pozdrav sa sve ljude dobre volje!!!!!
 
Мене,као лаика за компјутере , интересује ,пошто ми је исти почео да тешко успорава,стално избацује упозорења да "убијем" или сачекам са учитавањем,нарочито на "Крсти" разлог. СПИД ТЕСТ
показује нормалне вредности ?...тј око 5 + МБ а учитавање око 0,12 . Комп. је 6-7 г. стар ХД од 80 ГБ са кабловским модемом /ИКОМ/,а сад сам прикључио рутер за ДЕЛОВ лап и ИПАД 2 +
"Самсунг - Галакси",чисто због "Скајпа",мада није ништа друго укључено /моментално....али исто /. По чистачу Малвер и Авасту нема ничега,иначе скоро ми је на мејл стигла порука од неког
Пауновића са "Јаху"-а ,коју кад сам отворио /нешто без везе/ Виндоуз најави гомилу "тројанаца" међу документима и још понегде...и не сећам се,али од тада или од кад је и рутер *="#"!".
Сваки савет прихватам......и хвала унапред ! Деда за кога деца и унуци НЕМАЈУ ВРЕМЕНА !
 
evo posle dva meseca problema oko e-mail na Yahoo,i dalje mi posta prvo stize u TRASH ,skenirao sa svim i svacim i nevredi,menjao lozinke.....
Posaljem sam sebi sa druge e-mail poste i odmah odem na yahoo,pogledam ono odmah otislo u yahoo.
 

Back
Top