Зашто?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

nojkic_problem

Buduća legenda
Poruka
26.329
Зашто напредни нису колективно погасили налоге, када су причали да ће погасити налог ако Томица не постане председник ... Очигледно је да неће постати председник :lol::lol::lol::lol:
 
Prema podacima iz Gradske izborne komisije, a na osnovu obrađenih 100% biračkih mesta, Demokratska stranka, Srpska napredna stranka i Liga socijaldemokrata Vojvodine ostvarile su najbolji rezultat na izborima u Novom Sadu.
Za DS je glasalo 18.6% građana, za SNS 16.4, a za LSV 16.1 odsto. SPS ima podršku 8.1% Novosađana, Romska demokratska stranka 6.4, DSS 5.9, Dveri 5.3 i SRS 5.1%.:hahaha:
 
Зашто напредни нису колективно погасили налоге, када су причали да ће погасити налог ако Томица не постане председник ... Очигледно је да неће постати председник :lol::lol::lol::lol:

Али може да буде премијер:Не заборави да је та опција могућа.
 
Зашто напредни нису колективно погасили налоге, када су причали да ће погасити налог ако Томица не постане председник ... Очигледно је да неће постати председник :lol::lol::lol::lol:

Nego, hoce li biti koalicije DS i SNS, ili je neko lazuckao?:lol:
 
Prema podacima iz Gradske izborne komisije, a na osnovu obrađenih 100% biračkih mesta, Demokratska stranka, Srpska napredna stranka i Liga socijaldemokrata Vojvodine ostvarile su najbolji rezultat na izborima u Novom Sadu.
Za DS je glasalo 18.6% građana, za SNS 16.4, a za LSV 16.1 odsto. SPS ima podršku 8.1% Novosađana, Romska demokratska stranka 6.4, DSS 5.9, Dveri 5.3 i SRS 5.1%.:hahaha:

Ajde kada si toliko agilan nabavi mi rezultate sa Klise i Limana II ????
 
Ti si očigledno bio i ostao lažov. Ne želim da me bilo ko trpa u "kolektivno" pogotovu što nikad nisam ni želeo da Nikolić pobedi za predsednika republike a na svim ostalim nivoima glasam za SNS.

Naglasak je na SNS. Ne Nikolić, za koga me zabole ona stvar.

Јел ... ово ти је неки резервни налог?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top