SRS 5,94%

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

27E

Legenda
Poruka
52.416
na kajronu prvog programa idu razne `informacije`, srs se ne spominje kao stranka sa poslanicima

ali ide i vest iz srs - srs osvojila 5,94%

znaci vrlo lose i tendenciozno izvestavanje. jasna najava buducih desavanja. jedina opozicija je ipak bila srs.
 
prosli put smo imali precizne rezultate, skoro momentalno. za bgd se javljaju rezultati na osnovu 11% prebrojanih glasova???

spinovanje i muljanje.
 
Nije mi jasno kako sad ovo radikali ispod cenzusa, a ovde smo mesecima slusali izvestaje o tome kako se sns raspada, kako masovno prelaze odbori u srs itd itd... nikako mi to sve sad nije jasno :think:
 
na kajronu prvog programa idu razne `informacije`, srs se ne spominje kao stranka sa poslanicima

ali ide i vest iz srs - srs osvojila 5,94%

znaci vrlo lose i tendenciozno izvestavanje. jasna najava buducih desavanja. jedina opozicija je ipak bila srs.

Не би се сложио да је у питању лоше извештавање већ би рекао да је веома добро мућење "демократа"... Они су силом дошли на власт изгледа да желе тако и да оду са ње...
 
meni je jomini na ignore, ali cenim da opet sere tj raduje se izbornim rezultatima

ako srbiji bude bolje, pokrene se privreda, i narod se zaposli ja cu i dalje biti ideoloski prottiv rezima, ali cu da trpim.

ali ako ne bude bolje sta ce jomini da radi. danasnje njegovo veselje je nekako prazno, racuni stizu, rezervoar mora da se naspe. hebes (politicki) borisa i koferceta, vuka i mladju, ne zivi se od njihovih procenata
 
SRS se efektno ugušila u sopstvenoj mržnji prema SNSu. Svo vreme je to podržavao Tadić, a imam utisak da radikali ni dan danas nisu svesni ko ih je u stvari iskoristio i sveo na nulu.

Žalosno.

A tragično je što nam se žuta smrt smeje i smejaće se još 4 godine u parlamentu i na vlasti i 5 godina u liku "institucije". :( Ebo nas onaj ko nas napravi ...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top