ДОБРО НАРОДЕ НЕКА ВАМ БУДЕ

Бели Анђео

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.978
Ево вам терора СНС-а и ДС-а и свих оних који су и до сада уништавали Србију. Српска радикална странка вам жели срећно терорисање народа у наредне 4 године. Овај народ мора да лупи по глави да би се дозвао памети.
Ја као члан СРС-а нисам огорчен овим поразом, већ видим као нову прилику краоз четири године када ће народ бежати масовно у наше редове. До следећих избора... народе нека вам је са срећом.
 
нисам радикал ал после оваквог резултата гласања надам се да ће ме руси примити негде на северу сибира да чувам фоке и играм се са поларним медведима јер на запад неам намеру да идем а у србији је пао мрак а године пролазе, треба живети :mrgreen:
 
нисам радикал ал после оваквог резултата гласања надам се да ће ме руси примити негде на северу сибира да чувам фоке и играм се са поларним медведима јер на запад неам намеру да идем а у србији је пао мрак а године пролазе, треба живети :mrgreen:

DANAS SAM ČUO OD MNOGO MLADIH DA SU IZGUBILI NADU POSLE OVIH IZBORA I DA ŽELE DA ODU IZ SRBIJE !!!!!
 
нисам радикал ал после оваквог резултата гласања надам се да ће ме руси примити негде на северу сибира да чувам фоке и играм се са поларним медведима јер на запад неам намеру да идем а у србији је пао мрак а године пролазе, треба живети :mrgreen:
Javi se Bogoljubu, možda on ima neki aranžman ;)
 
DANAS SAM ČUO OD MNOGO MLADIH DA SU IZGUBILI NADU POSLE OVIH IZBORA I DA ŽELE DA ODU IZ SRBIJE !!!!!
Nije da ju je bilo i pre izbora... Ja sam svoju definitivnu odluku doneo još pre nekoliko meseci, samo da ispunim akademsku formu, pa odoh. Nije da sam verovao da je SNS mogao nešto da promeni. Desnica je mogla- da zatvori granice, no to nije bilo realno...
 

Back
Top