ФИЈАСКО „Жуте коалиције” - 2008 - 38, 4 % , 2012 - 21, 2 %

s_O_k_O

Domaćin
Poruka
4.979
Избори 2012:

РИК: „Покренимо Србију” 24,17,

„Избор за бољи зивот” 21,29 одсто

Цесид (ЦИА агентура): „Избор за бољи зивот” 23,2%

Додајте још 5 % гласова УРС и око 1 % СПО и то је то ...

-----------------------------------------

СНС је узео велики број гласова СРС али заједно имају исти број гласова као 2008. године.
 
Није ми јасно како ово може бити фијаско ??? Па СПС има 17% од њих све зависи !

Да би се формирала неке нежута власт њу морају формирати СНС+СРС+ДВЕРИ+СПС .... Будимо реални жутаћи ће се пре договорити и више пара понудити СПС !
 
Није ми јасно како ово може бити фијаско ??? Па СПС има 17% од њих све зависи !

Да би се формирала неке нежута власт њу морају формирати СНС+СРС+ДВЕРИ+СПС .... Будимо реални жутаћи ће се пре договорити и више пара понудити СПС !

Побједник ових избора је СНС и то резултати показују и они ће формирати нову Владу. Резултате избора не може негирати ни СПС, свуда је нормално у цивилизованом свијету да прва странка по броју гласова формира Владу.
Е, сад што РТС цијелу ноћ спинује, преведено на српски - изврћу истину, то је друга ствар, малоприје их је Николић упозорио да не спинују и не лажу народ ...
 
Није ми јасно како ово може бити фијаско ??? Па СПС има 17% од њих све зависи !

Да би се формирала неке нежута власт њу морају формирати СНС+СРС+ДВЕРИ+СПС .... Будимо реални жутаћи ће се пре договорити и више пара понудити СПС !

СНС+СПС+ДСС
 
Побједник ових избора је СНС и то резултати показују и они ће формирати нову Владу. Резултате избора не може негирати ни СПС, свуда је нормално у цивилизованом свијету да прва странка по броју гласова формира Владу.
Е, сад што РТС цијелу ноћ спинује, преведено на српски - изврћу истину, то је друга ствар, малоприје их је Николић упозорио да не спинују и не лажу народ ...

Zna Tijanić da mu se ne piše dobro ako SNS uzme vlast, pa duva li duva u Tadićeva jedra. Ovo mu je poslednje koprcanje.
 
Избори 2012:

РИК: „Покренимо Србију” 24,17,

„Избор за бољи зивот” 21,29 одсто

Цесид (ЦИА агентура): „Избор за бољи зивот” 23,2%

Додајте још 5 % гласова УРС и око 1 % СПО и то је то ...

-----------------------------------------

СНС је узео велики број гласова СРС али заједно имају исти број гласова као 2008. године.

SRS ISPOD CENYUSA, DVERI TAKODJE, MOJ DSS JOS I DOBAR JER NIJE IMAO PARA ZA KAMPANJU, AKO VIDIS KAKO SU PROSLI URS MAJKO MOJA KAKVI SMO MI SVI PACIJENTI,
 
Na žalost nije se to dogodilo. Žutica će se nastaviti zahvaljujući nerazumnom ponašanju građana gubitnika koji su pali na spin DS. Oni su svoje izuzetno loše rezultate kompenzovali odglumljenim nastupom SPS -a (tobože su bili svoji i posebni) a u biti oni koji su glasali za njih kao da su glasali za DS. Pokazalo se da su bili u pravu svi oni pošteni ljudi koji su upozoravali na rasipanje glasova opozicije. Ostaje samo žal za promenama koje su mogle biti zaista izvedene i da je o tome odlučivalo upravo možda 5-8% glasova (rasutih na glupe i nepotrebne razmirice u opoziciji). Šta je potrebno sad učiniti a da bi se makar malo nadoknadilo ovo glupo ponašanje. Potrebno je izaći na drugi krug i ujediniti glasove opozicije (inače će te imati i dalje Tadića za Predsednika a Dačić će vam biti Premijer - a onda smo tek us**li motku). Ako želimo ekonomiju u prvom planu i razvoj onda treba glasati promene. Srbija mora odgovoriti ujedinjenjem protiv osovine žuti-crveni ili je potop tu.
 
Nemam sta da dodam:mrgreen:,slika sve govori :mrgreen:


485721_10150755806816917_122278006916_9752406_103760448_n.jpg
 
SPS je uz DS i na taj način jasno je da je Srbija opet izgubila ... Nažalost.

Srbija je pobedila!!!!

Naravno da je SRBIJA POBEDILA!!!!

Građani su na slobodnim i demokratskim fer izborima, izrazili svoju slobodnu volju i birali svoje predstavnike...

To je jedna velika pobeda.... Još desetak puta tako, pa ćemo se naučiti demokratiji, izistinski....

I ako mi se možda ne sviđaju rezultati, čestitam Srbiji na izborima.
 

Back
Top