Razlika u libidu

Hvala kolege. Isto tako, nisam dao komentar na pisanje koleginice "neizreciva", ali priznajem joj za iskrenost i otvoreno pričanje o svojoj potrebi.

Mislim, realno mi se zezamo stalno o tome kakav nam je intimni život. Dokle god mališa ne progovori i ne počne da nas razume :) mi ćemo (ja ću se) zezati na svoj račun.

Zna ona mnogo toga, priznala mi je da pre mene kao da nije ni imala seks. Priznajem, osim što sam potpuno neiskusan sa ženama i nisam imao puno seksa pre nje, nisam ni imao u suštini osobu na kojoj bih isprobao sve moje zamisli. Zato je ona i pomislila da sam ja neki jebbač kada smo ušli u vezu jer je od prvog našeg odnosa bila redovno zadovoljavana.
 
Nisam ni jedan brak rasturio.
I srećan sam zbog toga.
Na kraju svih tih ljubavnih veza bio sam fer.
Prijatelj i džentlmen.
Nisam pljuvao na osobe koje su me činile srećnim.
I ja njih.
Makar i u ograničenom trajanju...

Svako od nas ima svoje tuge,potrebe i znali smo šta radimo....
mislila sam na tvoj brak(ove)... :-) na konto toga sto si rekao da ti se brak raspao jer si se dopunjavao sa strane...mozda se nisam dobro izrazila pa si mislio da govorim za tudje brakove...pomislih,nezasit si pa ces stalno da trazis sa strane,raspade se ovaj,mozda i svaki naredni......ma,sala u kom god smislu bilo..... :-)
 
Apsolutno se slazem sa tobom da je vazno osetiti se pozeljno od strane druge osobe, ali sta ako jedna strana previse zeli drugu, dajem primer 3 puta dnevno svakog dana, a druga strana ima potrebu recimo jednom ili dva puta nedeljno, zar onda tu ne nastaje problem ako je jedna strana nezasita?

to znaci da osobe nisu kompatibilne ili da jedna ne izaziva drugu u sexualnom mislu
ja nisam za te varijante, cuti i istrpi, nema sta da se cuti i istrpi, ili kompromis ili razlaz
ako ja imam potrebu tri puta na dan, a on dva puta nedeljno, neki kompromis bi bio jednom dnevno ili bar 5 puta nedeljno
ako neko ne moze da me zadovolji nije za mene
i nije mi jasno kako ljudima nije do sexa nedelju dana dve itd
 
to znaci da osobe nisu kompatibilne ili da jedna ne izaziva drugu u sexualnom mislu
ja nisam za te varijante, cuti i istrpi, nema sta da se cuti i istrpi, ili kompromis ili razlaz
ako ja imam potrebu tri puta na dan, a on dva puta nedeljno, neki kompromis bi bio jednom dnevno ili bar 5 puta nedeljno
ako neko ne moze da me zadovolji nije za mene
i nije mi jasno kako ljudima nije do sexa nedelju dana dve itd

:roll: bogme je moguce....ljudi se jako razlikuju po tom pitanju....nekome sex uopste nije bitan i retko mu dodje da ima odnos a neko o tom stalno razmislja....na srecu, skoro od starta se vidi ko je kakav pa moze da se odluci da li nam odgovara takvo stanje.....
 
uglavnom smo bili na sličnim talasnim dužinama
il su se one ko svake poštene žene nadopunjavale na pripejd
nit su moje mogućnosti ko japanska autoindustrija nit mi se lepe neke nagazne mine, j.bg
što neko reče neki utrenirani iz kojih curi testosteron odnosno estrogen se valjda uglavnom i ne lepe za neke kornjače
 
:roll: bogme je moguce....ljudi se jako razlikuju po tom pitanju....nekome sex uopste nije bitan i retko mu dodje da ima odnos a neko o tom stalno razmislja....na srecu, skoro od starta se vidi ko je kakav pa moze da se odluci da li nam odgovara takvo stanje.....

S'ovim bas i ne bih mogla da se slozim,jer se odnos na pocetku i posle izvesnog vremena drasticno razlikuje,posebno po pitanju seksualne aktivnosti.
 
S'ovim bas i ne bih mogla da se slozim,jer se odnos na pocetku i posle izvesnog vremena drasticno razlikuje,posebno po pitanju seksualne aktivnosti.

Moju ženu sam, mogu ponosno reći, prvi ja oslobodio. Jeste da je pre mene imala veza, kao i ja pre nje, ali na moju inicijativu i moju iskažanu želju, ona se konačno počela osećati ženom.
 
S'ovim bas i ne bih mogla da se slozim,jer se odnos na pocetku i posle izvesnog vremena drasticno razlikuje,posebno po pitanju seksualne aktivnosti.

:) ovo je bio komentar za to da se od starta ljudi ne slazu....mislila sam na sam pocetak veze....i vec kad vidis da je tako a sex ti je bitan, pa proceni da li ces da nastavis pod tim okolnostima ili ne....jer, tesko da ce neko, ko ima od pocetka retko potrebe za sexom, poludeti i pozeleli te kroz par godina cesce i zesce....a za kasnije se slazem, da se to ne zna....ali, vec kad imate deo zajednickog zivota za sobom ipak postoji i vise tolerancije po tom pitanju....naravno da necu nekoga koga volim i sa kim imam dobar zivot ostaviti jer me ponekad odbije....
 

Back
Top