Nova podvala druga Djida

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

al bundy

Legenda
Poruka
63.998
Jel ste primetili na B92 danas ceo dan idu neki spotovi , prilično skupo i profi uradjeni u kojima se šatro hvali i veliča Beograd , bez pominjanja bilo koje stranke,izbora i kandidata , al se pokazaju neki sredjeni putevi , novi tramvaji i busevi , most na Adi ,sredjeni parkovi ,trgovi , svi namejani i srećni . . . , sve divno ,cvetno i umiveno ,kao da se radi o Briselu ili Parizu ,a ne o balkanskoj Kalkuti ... a glavna poruka je iz aviona vidljiva kako je Beograd druga Djida jedno divno ,bogato i uredjeno mesto ,urbani raj na zemlji , pa bi onda verovatno trebalo ponovo za njega glasati da se ta milina unapredi i produži .
 
Poslednja izmena od moderatora:
Garant će da sa tim spotom bombarduju sve medije u vreme izborne tišine , isto kao što će i u NS-u da bude u subotu uveče Balaševićev koncert, na kome će se sigurno ceo vrh DS-a nabiti na počasna mesta da ih kamere snimaju .
 
Garant će da sa tim spotom bombarduju sve medije u vreme izborne tišine , isto kao što će i u NS-u da bude u subotu uveče Balaševićev koncert, na kome će se sigurno ceo vrh DS-a nabiti na počasna mesta da ih kamere snimaju .
Vrh pokrajinskog DS-a je vec pozirao u majicama "panonska mornarica".Djordje bi,ako nista,bar trebao da ima postovanje prema svom gradu,koji je vec dovoljno namucen predizbornim mitinzima.
 
Ти спотови су кренули синоћ.На крају спота се само чује Ђиласов глас као шлаг на торти. Изгледају као туристички спотови.

Успешно сам одолео и тој пропаганди.
 
Vrh pokrajinskog DS-a je vec pozirao u majicama "panonska mornarica".Djordje bi,ako nista,bar trebao da ima postovanje prema svom gradu,koji je vec dovoljno namucen predizbornim mitinzima.
Pa nisam to video , razumljivo je što on njih podržava , uvalio je obe ćerke kod Pajtića i Pavelića na budžet(mladja je i na gradskoj listi DS-a) i dobio je ogrmne pare za onaj dosadni film , al onda nek im peva na predizbornom mitingu ,kao Cakana recimo naprednjacima , a ne da ovak uvaljuju muda za bubrege veče pred izbore ,kao slučajno , a nije u radnom gradu pevao već 5 godina bar i baš kao slučajno se sada setio .
 
Jel ste primetili na B92 danas ceo dan idu neki spotovi , prilično skupo i profi uradjeni u kojima se šatro hvali i veliča Beograd , bez pominjanja bilo koje stranke,izbora i kandidata , al se pokazaju neki sredjeni putevi , novi tramvaji i busevi , most na Adi ,sredjeni parkovi ,trgovi , svi namejani i srećni u pizdu materinu , sve divno ,cvetno i umiveno ,kao da se radi o Briselu ili Parizu ,a ne o balkanskoj Kalkuti ... a glavna poruka je iz aviona vidljiva kako je Beograd druga Djida jedno divno ,bogato i uredjeno mesto ,urbani raj na zemlji , pa bi onda verovatno trebalo ponovo za njega glasati da se ta milina unapredi i produži .

nigde da kazu da 1/3 "beograda" nema ni kanalizaciju , a da narod crkava od gladi i da svaki dan neko drugi skace sa mosta zbog toga sto ne moze da uziva vise u tom "blagostanju"
 
Prodaš stan u BG, kupiš u NS, ostane ti kinte u izobilju, kriminal za oktavu manji, prevoz, voda, grejanje...šljaka ko singerica!
Manji kriminal ,al u juče , ovde je u poslednje vreme i veći kriminal nego u BG, ako bi gledali proporcionalno broju stanovnika , a komunalije računi i cene takodje nisu uopšte niži , jedino je lakše zbog prevoza pošto je grad manji i što je uredjeniji i umiveniji .
 
Jel ste primetili na B92 danas ceo dan idu neki spotovi , prilično skupo i profi uradjeni u kojima se šatro hvali i veliča Beograd , bez pominjanja bilo koje stranke,izbora i kandidata , al se pokazaju neki sredjeni putevi , novi tramvaji i busevi , most na Adi ,sredjeni parkovi ,trgovi , svi namejani i srećni u pizdu materinu , sve divno ,cvetno i umiveno ,kao da se radi o Briselu ili Parizu ,a ne o balkanskoj Kalkuti ... a glavna poruka je iz aviona vidljiva kako je Beograd druga Djida jedno divno ,bogato i uredjeno mesto ,urbani raj na zemlji , pa bi onda verovatno trebalo ponovo za njega glasati da se ta milina unapredi i produži .

Beograd nije urbani raj na zemlji, ima mnogo lepših gradova i gradova sa pametno uradjenom infrastrukturom, ali Beograd je u odnosu na onaj od pre 5 godina drastično promenio izgled na bolje.

Ja živim u Beogradu i veoma dobro znam šta valja, a šta ne valje i ne deo nam Bog da frfljavi dodje na mesto gradonačelnika, zato što imam primer Voždovca gde je SNS na vlasti i gde u "centru" opštine ne možeš da prodješ od drvenih "štandova" prekrivenih najlonom koje suvim zlatom plaćaju ovi nesrećnici koji su se izborili za koji kvadratni metar voždovačkog prostora.

U Beogradu se ne živi idealno, u ovoj zemlji je sve daleko od idealnog, ali je najbolje u datim uslovima.

Ako gradonačelnik krade, prva ću biti za to da ga vidim u zatvoru, ne samo njega, već sve redom, od Tadića do poslednjeg šrafčića u opštini.

Kad mi neko bude ponudio bolju opciju, glasaću za nju, a do tada, Đilas je moj izbor, uz sve mane i propuste.
 
Naravno da je Silikonac mnogo gori , al to ne opravdava ove finte druga Djida .

Naravno da ne opravdava, ali šta da uradimo? Da glasamo za frfljavog i da nam ceo grad bude jedna divna velika, najveća na svetu, buvlja pijaca, gde će kilometrima bulevara i manjih ulica biti postavljene drvene tezge prekrivene raznim vrstama najlona i kartona.

E pa stvarno, ja ne mogu da živim u takvom gradu.
 
Beograd nije urbani raj na zemlji, ima mnogo lepših gradova i gradova sa pametno uradjenom infrastrukturom, ali Beograd je u odnosu na onaj od pre 5 godina drastično promenio izgled na bolje.

Ja živim u Beogradu i veoma dobro znam šta valja, a šta ne valje i ne deo nam Bog da frfljavi dodje na mesto gradonačelnika, zato što imam primer Voždovca gde je SNS na vlasti i gde u "centru" opštine ne možeš da prodješ od drvenih "štandova" prekrivenih najlonom koje suvim zlatom plaćaju ovi nesrećnici koji su se izborili za koji kvadratni metar voždovačkog prostora.

U Beogradu se ne živi idealno, ali u ovoj zemlji je sve daleko od idealnog, ali je najbolje u datim uslovima.

Ako gradonačelnik krade, prva ću biti za to da ga vidim u zatvoru, ne samo njega, već sve redom, od Tadića do poslednjeg šrafčića u opštini.

Kad mi neko bude ponudio bolju opciju, glasaću za nju, a do tada, Đilas je moj izbor, uz sve mane i propuste.

Када неко изговори "али" у реченици, то је сигуран знак да је све изговорено пре тога небитно.

Београд се састоји од улицканог и умивеног центра и беде која тај центар окружује. Стандард је језиво пао. Само изглед центра се променио на боље, а све остало је пропало.
 
Када неко изговори "али" у реченици, то је сигуран знак да је све изговорено пре тога небитно.

Београд се састоји од улицканог и умивеног центра и беде која тај центар окружује. Стандард је језиво пао. Само изглед центра се променио на боље, а све остало је пропало.

Nije tačno. To jednostavno nije tačno. Beograd nikada nije bio metropola nalik Parizu ili Londonu, naprosto nije imao takav istorijski i kulturološki razvoj, ali Beograd danas i Beograd pre 5 i više godina nisu za poredjenje u korist današnjeg Beograda.

Ima još užasno mnogo stvari koje moraju da se urade, tako da nemamo baš čime da se hvalimo, ali uzmi u obzir polaznu tačku i sve će ti biti jasno.

Ne razumem potrebu ljudi da kritikuju i ono što zaista nije za kritiku, odnosno dobre stvari koje su urađene.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top