Ljubav

Ne znam sta je to ljubav jer je nisam jos iskusila, a za ljubav na prvi pogled: ne mozes zavoleti neku osobu na prvi pogled. Postoje dve vrste ljubavi: kada ti se neko svidja( fizicki izgled) i ljubav ( unutrasnjost neke osobe). Za prvi pogled ti se moze desiti samo ova prva verzija ljubavi koja kasnije moze preci u ovu drugu verziju. ( Brate ala ja lupetam. Sigurno su mi stavili nesto u pice!)
 
Ne znam sta je to ljubav jer je nisam jos iskusila, a za ljubav na prvi pogled: ne mozes zavoleti neku osobu na prvi pogled. Postoje dve vrste ljubavi: kada ti se neko svidja( fizicki izgled) i ljubav ( unutrasnjost neke osobe). Za prvi pogled ti se moze desiti samo ova prva verzija ljubavi koja kasnije moze preci u ovu drugu verziju. ( Brate ala ja lupetam. Sigurno su mi stavili nesto u pice!)

ljubav se ne deli....
ovo sto si navela je sve maltene zaljubljenost....prava ljubav je kad spojis te dve stvari u jednu celinu...e kad zavolis oba jako i njegove mane i apsolutno sve e to je ljubav...da shvatis da ti je neko ljubav prava za to ti treba vremena...al ga ja sad isfilozofira jbt hehe :)
 
meni je pop rekao da je prava ljubav kad si ti spreman da za nekog das zivot bilo kad, bilo gde i u bilo kojoj situaciji...i ja se slazem sa njim...a ti da volish sve njegove mane ne mozes...ma i da oces ne mozes...
 
Ljudi prava ljubav o kojoj je ovde rec je NEOPISIVA!!! LJUBAV JE OSECANJE KOJE MOGU OSETITI SAMO BICA KOJA IMAJU DUSU I SRCE(tu cu izostaviti sebe)!!!! ITD. ITD. LJUBAV SE NE MOZE OPISATI...BAREM NE ONA PRAVA!!!
shibby
 
ali ga prihvatas takav kakav je...za to treba vremena...a to za davanje zivota ne mora da se odnosi na partnere...sad je recimo ono fazon gledaju bre sve vrline covek savrsen sve super i posle se pitaju jbt zasto su glupi ispali zasto suze ovo ono...zato kazem da skapiras da je neko stvarno prava ljubav tvog zivota treba vreme...i ostajem pri ovome a svako ima svoje misljenje....
 
ljubav se ne deli....
ovo sto si navela je sve maltene zaljubljenost....prava ljubav je kad spojis te dve stvari u jednu celinu...e kad zavolis oba jako i njegove mane i apsolutno sve e to je ljubav...da shvatis da ti je neko ljubav prava za to ti treba vremena...al ga ja sad isfilozofira jbt hehe :)

Ja sam lepo rekla da lupetam i da su mi stavili nesto u pice. :lol: :D ;-) 8-)
 
Ljubav je emocija, ali i motiv (strast, potreba, težnja), čija je glavna odlika snažna naklonost subjekta prema nekom privlačnom predmetu, pojavi ili biću. Ljubav prema drugoj osobi uključuje osećanje nežne privrženosti, zaokupljenost njenom ličnošću, zainteresovanost za njene potrebe, želje i misli, nesebičnu brigu za njenu sreću i strasnu želju da odnosi budu što prisniji. Udaljenost ili privremena razdvojenost od voljenog objekta može da rasplamsa osećanje ljubavi.


A ljubav na prvi pogled .... u to ne verujem ...... moze neko da se svidi na prvi pogled ali znaci samo fizicki izgled .. :kiss:
:heart:
 

Back
Top