Quantcast

Ljubav

• Začetnik teme Sammi
  • Datum pokretanja

JaH_G|rL

Primećen član
Poruka
568
Hehehee...Nego,mislim da ljubav na prvi pogled uopste ne postoji,barem ne tako formulisano. Ljubav znachi voleti tu neku osobu,sve njene osobine,vrline i mane....a kako mozes da znash kakva je osoba samo gledajuci je?! :? Tako da ja pojma ljubav na prvi pogleda uvek drugachije formulishem,tachnije receno to se kod mene svrstava u ZALJUBLJENOST/SVIDJANJE 8)

Mala roze Maca

Zainteresovan član
Poruka
151
pa sad ljubav na prvi pogled mozda i ne postoji iz razloga kao sto rece Jahgirl.
ali zaljubljenost da!meni se desilo kao i tom decku.jednostavno sam osetila neku hemiju i neke leptirice.i posle me to duuugo drzalo,otprilike godinu i par meseci.tuzno :(

fizio

Primećen član
Poruka
675
Mala roze Maca:
pa sad ljubav na prvi pogled mozda i ne postoji iz razloga kao sto rece Jahgirl.
ali zaljubljenost da!meni se desilo kao i tom decku.jednostavno sam osetila neku hemiju i neke leptirice.i posle me to duuugo drzalo,otprilike godinu i par meseci.tuzno :(
Ti mora da ides u Hemijsku! :lol:

fizio

Primećen član
Poruka
675
JaH_G|rL:
Hehehee...Nego,mislim da ljubav na prvi pogled uopste ne postoji,barem ne tako formulisano. Ljubav znachi voleti tu neku osobu,sve njene osobine,vrline i mane....a kako mozes da znash kakva je osoba samo gledajuci je?! :? Tako da ja pojma ljubav na prvi pogleda uvek drugachije formulishem,tachnije receno to se kod mene svrstava u ZALJUBLJENOST/SVIDJANJE 8)
Nisi jos mene upoznala :twisted: :twisted: :wink:

JaH_G|rL

Primećen član
Poruka
568
fizio:
JaH_G|rL:
Nisi jos mene upoznala :twisted: :twisted: :wink:
Haha...dogovoricemo se :wink: 8)

Masha

Početnik
Poruka
4
To mi se dogodilo prije 11 mjeseci i on je sada moja velika ljubav!! Znali smo se iz vidjenja a te veceri smo nesvjesno slali poruke pogledima. Sjutradan smo udavili sa pricom naseg zajednickog prijatelja. Ja sam mu se dopala i on meni a da prije toga nisam ni razmisljali da bi mogli biti zajedno! Cak sam imala drugog decka koji mi se kao svidjao, ali te veceri sam pala na njega :wink: Zato nikada ne znas sta dan nosi (a sta tek noc!?)

rastamann

Poznat
Poruka
7.392
JaH_G|rL:
Evo, malo i neko ko nije tinejdzer vishe...
Bravo lutko....Ovako, po meni, ljubav pochinje onog momenta kada njegove/njene mane vishe ne predstavljaju mane, nego vrline...Stoga, na prvi pogled, teshko, osim ako se lazete da se prvi put vidite, a znate se ceo zivot...Respect in many aspect

ixi

Zainteresovan član
Poruka
160
Uvek sam tvrdila i bila ubedjena,i jos uvek tvrdim a i tvrdicu,da ljubav na prvi pogled POSTOJI!!!VERUJTE MI LJUDI!!! :D :D :D Upravo juce mi se dogodila!!!Eh.....

C

Crazy girl

Gost
I ja verujem u ljubav na prvi pogled.Ona sigorno postoji,samo retko ko je u tinejdzerskom dobu dozivi ali kasnije sigurno!Prava ljubav ce doci kad se najmanje nadas!

Keeper

Elita
Poruka
24.408
Crazy girl:
I ja verujem u ljubav na prvi pogled.Ona sigorno postoji,samo retko ko je u tinejdzerskom dobu dozivi ali kasnije sigurno!Prava ljubav ce doci kad se najmanje nadas!
ljubav na prvi pogled retka u tinejdzerskom dobu???
bleeeeeeh :lol:
pa tinejdzeri se skoro samo tako i zaljubljuju :wink:

V

veverica

Gost
hmmm...ljubav na prvi pogled...to je...nekako shtura definicija.MOZDA postoji,meni se jos nije desila(sumnjam da ce mi se LJUBAV uopste desiti :cry: )
Postojala je nekolicina decaka koji su mi se dopali na prvi pogled, ali na kraju uvek ukarpiram da nisu bas sjajni, onako kako su se meni cinili i da nisu onakve osobe kakve sam ja iskonstruisala u svojij masti....Uglavnom ne verujem u ljubav na prvi pogled...

Shibby MC

Iskusan
Poruka
5.117
Mislim da sam se sinoc zaljubio na prvi pogled...ali kada sam joj prisao pozeleo sam da nikad to nisam ucinio!!! PRVI POGLED VARA I SAD SAM SE UVERIO U TO...Usput srecna Nova godina ova!!!!
shibby