zelim odgovor muskog sveta

blizance

Ističe se
Poruka
2.391
Ja sam mu bila velika ljubav.Ostavila sam ga ali smo se po nekad culi i tako mnogo-mnogo godina,svako je imao svoj zivot,nista u medjuvremenu se nije desavalo izmedju nas osim tel.poziva jednom godisnje tek da se nezaboravimo/na njegovo insistiranje/Onda je opet proslo mnogo-mnogo godina i ja sam nazvala njega/tek da se ne zaboravimo/i on se odusevio.Videli smo se posle mnogo-mnogo godina,pa SMS dan i noc,pa ucestali tel.razgovori,pa zatisje....jer svako ima svoj zivot.Ja sam htela samo da ga cujem onako neobavezno a on je forsirao sve duplo vise i onda zatisje s njegove strane a ja bih da ga cujem i vidim cesce;a svako ima svoj zivot.Sta mislite dragi muskarci kakvu igru igra doticni?/tek da se ne zaboravimo/ :?
 
Pa pitaj ga najbolje. Ipak ste nekad imali nesto zajednicko sto ostaje neraskidivo. Kolko god da se udaljite i "zaboravite" to uvek ostaje izmedju vas i uvek mozes sa takvom osobom da pokrenes pipave razgovore. To je ono: "Znam te, znash me!", ne mozete da se pretvarate kao da se ne znate, ne razumete i sl.
 
HeBePoBaTaH_:


Očigledno si potrošila sve igrače sa klupe, a onda si se setila, da možeš da okreneš i njegov broj.
Dakle, tebi je dosadno, pa se igraš sa čovekom.
Možda grešim, ali meni to tako zvuči.

Upravo to!

Malo ga je podsetilo na lepe trenutke s tobom, ali ne bi da se vraca na staro, repriza nikada nije interesantna. Nece da se neko igra njegovim osecanjima, koja su ipak prosla.

I mace ne vidi, pa progleda!
 
blizance:
Ja sam mu bila velika ljubav.Ostavila sam ga ali smo se po nekad culi i tako mnogo-mnogo godina,svako je imao svoj zivot,nista u medjuvremenu se nije desavalo izmedju nas osim tel.poziva jednom godisnje tek da se nezaboravimo/na njegovo insistiranje/Onda je opet proslo mnogo-mnogo godina i ja sam nazvala njega/tek da se ne zaboravimo/i on se odusevio.Videli smo se posle mnogo-mnogo godina,pa SMS dan i noc,pa ucestali tel.razgovori,pa zatisje....jer svako ima svoj zivot.Ja sam htela samo da ga cujem onako neobavezno a on je forsirao sve duplo vise i onda zatisje s njegove strane a ja bih da ga cujem i vidim cesce;a svako ima svoj zivot.Sta mislite dragi muskarci kakvu igru igra doticni?/tek da se ne zaboravimo/ :?

Ne volim ovako ''teške ''teme.

Moj savet je da se ne smaraš sa njim i da nadješ nešto novo.

P.S Dodji kod mene na savetovanje uživo :wink:
 
hanibal77:
?:
Queen_:
?:
bash je bio slichan film agata kristi, pre neki dan, pa je mushki zavrshio mrtav

Ja mislim da si ti jako blizu tačke eksplodiranja


ima da uletim sa sajber mitraljezom i izmasakriram celu krstaricu
umirem od smeha,sama u sobi.ako neko naidje cudice se

A ja sam pre nekoliko dana komentarisala sa nekim na PP da će Jagodica ili da pobije familiju ili pola fakulteta :lol:
Krstarice se nisam setila :lol:
 
images


Sta se ceka....
 
blizance:
Ja sam mu bila velika ljubav.Ostavila sam ga ali smo se po nekad culi i tako mnogo-mnogo godina,svako je imao svoj zivot,nista u medjuvremenu se nije desavalo izmedju nas osim tel.poziva jednom godisnje tek da se nezaboravimo/na njegovo insistiranje/Onda je opet proslo mnogo-mnogo godina i ja sam nazvala njega/tek da se ne zaboravimo/i on se odusevio.Videli smo se posle mnogo-mnogo godina,pa SMS dan i noc,pa ucestali tel.razgovori,pa zatisje....jer svako ima svoj zivot.Ja sam htela samo da ga cujem onako neobavezno a on je forsirao sve duplo vise i onda zatisje s njegove strane a ja bih da ga cujem i vidim cesce;a svako ima svoj zivot.Sta mislite dragi muskarci kakvu igru igra doticni?/tek da se ne zaboravimo/ :?


Ja sam htela samo da ga cujem onako neobavezno...
Ko zeli da kontaktira sa zenom koja ga shvata neobavezno?Nije covek retardiran.Zenama kad god je dosadno ili su u emotivnoj krizi, one bi neobavezno.
Daj coveku ribu i odmah ce da zivne.
 
Neka t moj odgovor bude jedna kratka pricica , i to istinita iz mog zivota ...
Upoznao sam devojku koja je pila menjala muskarce ko carape i tako svidela mi se i ja se malo zainteresujem oko nje smuvali se mi i ona mi kaze da njoj sex ne predstavlja nista jel ona nista tu ne oseca :shock: i ja se slogiro nacisto pa kako to pa zasto to , pa se potrudio neko vreme i ona jedne noci odlepi od orgazama i kaze mi kako ce da mi sazida spomenik kako nije verovala da ce ikad vise da to dozivi i tako to ... mi se nesto vukli 4 godine ( pola od toga je ona bila u drugom gradu vratila se kuci a ja isao petkom posle posla kolima kod nje a ponekad je i ona dolazila do mene) ... i na kraju kazem ja njoj " ja te volim bre volis li i ti mene " ona ce kako me voli sve bog zna kako , al me ostavi jel joj nisam bio pri ruci na nekoj zurci pa je morala da se poigra sa drugim ... :shock: ok sve mi je bilo jasno i podvucem crtu i krenem dalje ... al ne lezi vraze proslo nekolko nedelja ona povne da zove opet pa ovo pa ono pa kako se prave palacinke ( kao nezna) i tako izjavi na kraju kako se kaje bila je cirke a ja joj fali ( shatro) i molim te ovo molim te ono pa ja te jos volim ... i jbg ja sam je stvarno voleo i oprostim joj ( velika greska) ubrzo me je opet otkacila jel se nista nisam promenio i kako sam u stvari jos gori ( ko da sam ja nju zvao i kukao) i tu dodje kraj definitivan! e sad najvazniji deo price ona ima brata koji je strasan ortak dobar covek i kapirao se sa mnom strava izlazili smo po kafanama i isli na zurke cesto ( kad je ona spremala ispite i nije htela da ide ) i tako prosle godine a ja trebao da odem u njeno mesto da nesto zavrsim poslom ( za bivseg gazdu) i resim da posetim tog njenog brata u vikendici ( jel sam znao da je cesto tamo i da zavrsava poslove sa racunarom iz te vikendice) al ne lezi vraze nije bio sam nego cela bulumenta tamo i on i moja bivsa i njena majka i muz i sin .... ma blam me pojeo :oops: al sta je tu je ... i kad sam posle pola sata krenuo kuci kaze njen muz e bas mi je milo da sam te video al molim te oces da mi okrenes ledja da nesto vidim :shock: i ja se tu slogiro nacisto , a sto pitam ga ja ?... a on kaze pa da vidim di su ti krilca ... jbt tek onda sam se izgubio skroz !!! ma kakva krilca bre brate kazem ja njemu ? , a on meni ma nije nista licno al morao sam da se uverim da vidim da`l si stvarno andjeo il si covek ..? ova moja zena te tolko hvali pa to ovo ti ono ti sve znas najbolje nikad negresis ... jedino si pogresio sto si je ostavio i samo ti je to zamerala... ? :shock: :? ?
E sad ti meni kazi pile ko je ovde lud a ko je nenormalan? jos sam zbunjen i ne mogu da se opasuljim iako od toga ima dobra godina? :roll:
 

Back
Top