borba za voljenu osobu

Trta Mrta:
-Branko, Branko!

-Kazi Tatatatirac! :)

-a meni se svidja jedna devojka koja ima decka, ali ja bih njuuuuuuuuuuuu! ja bih njuuuuuuuuuuuuuuuuuu! waaaaaaaaaaaaaaaaaa!

idi bre dete u dupe... ako i nameravas da preotmes, izmanipulises i upropastis neciju vezu samo zarad sebe (nemoj da se tripujes da ti to radis kao zbog nje) onda moras da budes siguran u to, a ne ovako "BORAC SAM! I NIKADA NECU ODUSTATI! ....iako iskreno mislim da nemam sanse, i maltene jedva i pricamo i uopste ne znam sta da radim, jer ona ima decka, a ja ne znam kako da joj pridjem i sta da radim i ovaj, ovaj..."

batali to... samo ces da je smoris, pa ces kao da patis uz bajagu ili tako nesto... zasto sebi komplikujes zivot? dopada ti se devojka, ali nije tvoja, guess what, nece ni biti, so move along, jer dok se ti budes patio uz nju i trosio i vreme i emocije i ko zna sta sve jos ne, propustices PUNO trenutaka, postaces SLEP za bilo sta drugo u sopstvenoj opsesiji, i vrlo verovatno ces propustiti i prevideti priliku da upoznas osobu sa kojom bi ti bilo sigurno mnogo lepse, jer je situacija cistija i konkretnija...

ovako i da uspes, stalno ces da se tripujes da li si "bolji" od njega u svakom pogledu, bices bolesno ljubomoran na nju (jer si toliko truda ulozio u to da budes sa njom) i najgore od svega... decko, u celoj ovoj prici NEMA ljubavi... kako ti mozes da kazes da nekoga volis, kad si i sam rekao da ste samo poznanici?

...budi iskren prema sebi i razmisljaj glavom, ne glansom...

P.S. voleo bih da te tvoj prijatelj pripali malo svaki put kad pricas o toj ideji, cisto onako vaspitno, da se osvestis od sopstvene opsesije...

mislim da nisam procitala smesniji post do sada!!LMAO!! ali, moram da priznam da se definitivno slazem sa tobom!

pz...and g-L
 
Usamljena mala:
?:
snoshaj efendija:
Ako veza zaista skripi, cekaj malo i capi je kad je ranjiva.Zene tad padaju bez greske, ako nista bar se kresnu.

a momci :? kako njih uvatiti
Kakvo pitanje... :arrow: ma pitala sam njega ali ok.

Pa moras priznati da je nama devojkama mnooogo lakse,sto se tice toga.Ajde nadji mi momka koji nece poleteti kada mu ponudis kres? :arrow: hm
A zamisli kako bi devojka reagovala kada bi joj on tako nesto ponudio: "Ajmo mala ..." :lol: onako,iz cista mira,(coveku se pri.....) cak i na z a j e b a n ciju,ona bi mu bez razmisljanja razvalila samarcinu! :arrow: to ti je stereotip izvini

U svakom slucaju,kada ti je bas do kresa samo okrenes broj i TU JE! :wink: :arrow: ok. :?
I kao sto rece Efendija,kada sam izbedacena...uh sta mi sve ne pada na pamet hahaha! :arrow: a shto si i.
 

Back
Top