Муфтија Зукорлић : Љајићево гарантно писмо у сврху одузимања гласова СНС

zplja

Poznat
Poruka
7.688
Zukorlić je optužio ministra Rasima Ljajića da je pisao tajno pismo Haškom tribunalu u kome je traženo puštanje lidera radikala Vojislava Šešelja na slobodu da bi se, kako je rekao, umanjio rejting srpskih naprednjaka koji pretenduju da osvoje vlast.

http://www.b92.net/info/izbori2012/vesti.php?yyyy=2012&mm=03&dd=30&nav_id=595826

Ето докле смо стигли, да уз напредњаке стане осведочени србомрзац који за Шешеља каже да је злочинац:

Rasim Ljajić traži puštanje zločinca Šešelja - 28. Mart, 2012,

Који тражи да се Свети Сава избаци из школских уџбеника;

Који за Крађорђа каже да је починио геноцид над "бошњацима" ?

Који се залаже сваком својом речи за отцепљење Рашке области од Србије,

Ако се изненадно пријатељство Томе и Зукорлића изроди у неку врсту коалиције, јасно је да осим губитка КиМ и Војводине, следи губитак Рашке области.
 
images
 
Навијају непријатељи Срба да се Шешељ не врати. Знају да ће им бити тешко да докрајче државу ако се он врати.

Чак је и Николић дао интервју у којем је рекао да власт покушава да ослободи Шешеља да би СНС изгубила изборе(што имплицира да њему смета ослобађање Шешеља ради његових личних интереса).
Који шљам од човека. Гори је од Тадића и Чеде заједно.

Николић и Вучћић су школски пример да је потурица гори од Турчина.
 
Poslednja izmena:
ovo je komedija nad komedijama

Чека нас изгледа трагикомедија.Превара која се десила након прошлих избора када су Милошевићеви и Ђинђићеви ушли у коалицију остаће само бледа слика обмане,кад се овакви удружују.
Средњевековну историју прекрајаће нам и писати муфтија,а нову превропску његов калиф, преподобни Тома.
 
Чека нас изгледа трагикомедија.Превара која се десила након прошлих избора када су Милошевићеви и Ђинђићеви ушли у коалицију остаће само бледа слика обмане,кад се овакви удружују.
Средњевековну историју прекрајаће нам и писати муфтија,а нову превропску његов калиф, преподобни Тома.

Ho ho, stvarno dodje vreme kad pametni zacute:manikir:
 
images


Пре да ће Путин навратити, доста је слао ове амбасадоре. :lol:

Томе се радујем ако је тачно, него не знам да ли ће се и Тома обрадовати обзиром да је приликом прошле посете Србији, Путин рекао да би наш пут ка ЕУ и Нато био јасан знак конфронтације са Русијом.
 
Да ли то значи да те радује коалиција са муфтијом, или имаш болове у заноктицама од прекомерног турпијања ноктију?!
Ako ti nemas na jeziku bolove od prevelikog turpijanja o Nikolicu, ja imam jos manje, nokte turipijam samo kda se za to ukaze potreba, a ne radi turpijanja kao jedine svrhe zivota:)))
 
Ako ti nemas na jeziku bolove od prevelikog turpijanja o Nikolicu, ja imam jos manje, nokte turipijam samo kda se za to ukaze potreba, a ne radi turpijanja kao jedine svrhe zivota:)))

Добро је, променила си смајлија..него не рече ништа за муфтију.
 
Očigledno je da su neki iz toga tzv bošnjačkoga korpusa prepoznali izdajnika rasima - pa su se zbog toga rešili da obore tekuču vlast u serbiji podržavajući najjačeg konkurenta DS-u .
Polako ovi izbori prerastaju u opciju ZA DS ili Protiv NJIH , trećega nema

Па ви се још и поносите подршком овог србомрзца!! Тешко је схватљиво,али када су напрени у питању, изгледа не треба ничему да се чудимо.
Страшно, па ја бих умрла од срамоте да ме овај србомрзац подржава на било који начин у било чему.
 

Back
Top