Šoping putokaz

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

andja_stay_cool

Domaćin
Poruka
3.784
La petite Maggie:

(Izvinjavam se korisnici čiji post editujem, morala sam da ubacim ovaj tekst u vrh teme kao opis novonastale teme, sačinjene od starih.)

Kao što vam sam naziv teme govori, ona služi da se na njenim stranicama raspitate gde šta od onog što vam želite i što vam treba nađete.
Postoji slična na pdf-u Žene, ali ovde se ona odnosi isključivo na odeću, obuću, kozmetiku i sl., a tamo na sve.

Iako sam već spajala sve teme gde šta ima da se kupi i kratka pitanja u vezi sa savetima tipa kako odstariniti neku fleku i sl., i dalje se na ovom pdf-u gomilaju teme koje, da tako kažem, nemaju budućnost, već se svode na prosto - recite mi gde ima to i to, pa da brišem.
Zato ću tu prethodnu, koju članovi konstantno ignorišu, da zakjlučam, ali na ovoj na kraju posta ostaviti link ka istoj, a na ovde sva vaša pitanja dobrodošla i ona najnovijeg datuma će biti spojena odmah po presecanju crvene trake i svečanom otvaranju.

Apelujem na sve korisnike (što ću napisati i u vrhu pdf-a među obaveštenjima) da ne ignorišu ovaj topik namenjen svima, i sarađuju u tome da nam ovaj naš kutak bude organizovan pregledan kako bismo se svi bolje i lepše snašli u njemu.

Hvala svima unapred i nadam se da će vam ova tema biti od pomoći i korisna.

Link ka sličnoj staroj temi:

INTERESUJE ME GDE U BG MOGU DA KUPIM SANDALICE ILI BILO KOJU ZENSKU OBUCU VELIKIH BROJEVA (42)???? HELP! S TIM DA TO NE BUDU NEKI BLJAK MODELI, NARAVNO! 8) 8) 8) 8)
 
Poslednja izmena od moderatora:
I ja imam istih problema. Otkrila sam jednu radnju koja pravi zenske cipele do broja 45. Naravno, izbor im je prilicno los, ali moze da se nadje i poneka lepa zenska cipela. Radnja se zove Bata i nalazi se u Zickoj 14, blizu Beogradskog Dramskog Pozorista.
 
andja_stay_cool:
INTERESUJE ME GDE U BG MOGU DA KUPIM SANDALICE ILI BILO KOJU ZENSKU OBUCU VELIKIH BROJEVA (42)???? HELP! S TIM DA TO NE BUDU NEKI BLJAK MODELI, NARAVNO! 8) 8) 8) 8)

:?: Ma odakle Ti ideja da je 42 veliki broj? "Neckermann" katalog, obuca im je do 42 ili cak 44 (zenska), izadji na sajt pa pogledaj!
 
U Beogradu je konacno otvorena prodavnica prelepih modela zenske obuce od broja 40 do 45! Ima preko 100 razlicitih modela vrhunske italijanske i spanske obuce za svaku priliku. Prodavnica se zove Beostep i nalazi se u TC Milenijum, suteren, lokal br. 1.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ja slucajno imam dva para baletanki br.46. Jedne bele lakovane, i jedne crvene kozne. I jedne 44, koje su bele satenske. Greskom su narucene preko interneta veci broj, tako da su sve nove, nenosene. Ako je neko zainteresovan za kupovinu neka se javi, dogovoricemo se za cenu. Mogu poslati i slike na mail. Znam da je ovo cest problem, pa da izadjem u susret...
 
Devojke, na Banovom brdu, u Pozeskoj ulici, u prizemlju jednog manjeg trznog centra (nalazi se sa iste strane gde i MecDonalds), postoji radnja ZIGGY. Prodaju zensku obucu standardnih brojeva, ali imaju i velike brojeve (42, 43, 44,45, 46). Ako imate i neke posebne zahteve, u radnji se raspitajte kad radi gazdarica Beba, koja ce vam rado izaci u susret.
Ima veoma lepih modela, pa vam preporucujem da ih posetite. Cene su ok.
Pozdrav
 
Ne mogu da ti pomognem, ali te razumem, ja nosim boj 41, i nikako da nadjem lepu obucu! Kad mi se nesto svidi i kazem broj, prodavacica me pogleda, i nasmeje se... Prave cipele i sandale i papuce, kao da citav zenski svet nosi broj 37-38-39! Dala bi i vise para, samo da ima dobrih!
Pozdrav, i puno srece!

I ja imam taj problem...Jer nosim 41 broj cipela...I nije to samo u Beogradu problem naci cipelice velikih brojeva..Mislim,sta oni misle(proizvodjaci cipela...)..da mozes biti 1.78 visok a da nosis 38 broj...ne ide to tako...:) Ja odnedavno kada mi se svide neke cipele,udjem u radnju,i posto po obicaju ne bude mog broja,resila da postupam drugacije...kada idem u "lov" na obucu,u radnju koju udjem,kazem ;"Pokazite mi koje modele imate,a da je broj 41.. " I od ponudjenog izaberem,ako mi se iole svidi predoceno...Em ustedim njima vreme,a sebi zivce...Nadam se da ce neko ko zivi u Beogradu,dati dobar savet tebi gde ima takvih cipelica za tebe...Srecan "lov" na cipelke,pa nam javi jel si nasla sta lepo....Srecno!
 
Radnje velike obuce u Beogradu:

1.”Ziggy” Požeška 108a, Banovo Brdo (sa strane na kojoj je MecDonalds u prizemlju jednog manjeg trznog centra)
Telefon: 011/3546-916
• zenska obuce
• pristupacne cene
• lepi,udobni i raznovrsni modeli

2. „Simic“ (http://www.obuca-simic.co.rs/index.php?main=1)
• ženskoj obući u rasponu brojeva od 35-44
• Adresa:
Srpskih vladara 56
telefon:
011/ 681 612
• Adresa:
Srpskih vladara 20
telefon:
011/ 268 14 64
• Adresa:
Bulevar Kralja Aleksandra 158
• Adresa:
Ustanička 67
telefon:
011/ 243 49 74
• Adresa:
Makedonska 26
telefon:
011/ 322 51 46

2. „Guliver“ u City Pasazu
• zenska i muska obuca
www.guliver.co.rs

3.“Beostep“ TC Millenium, lokal 33(suteren),Knez Mihailova 21a
• zenska obuca
www.beostep-xlshoes.com

4.“Veliko Stopalo“ Rige od Fere 6, Beograd, Stari Grad (pre se ova radnja nalazila u Robnoj kuci u Knez Mihailovoj)
• Muska i zenska obuca (trebalo bi da imaju i patike velikih brojeva)
• Telefon: 011 203 0106

5. “Hand Made“ Proleterske Solidarnosti 21, Lokal br.: 23, Novi Beograd,
• Telefoni: 011/ 313 30 62, 064/ 472 72 46
http://izradaobuce.com/index.html
• Ručna izrada, obuća po meri
• Muške, ženske cipele, čizme, baletske, cipele za ples, folklor, jazz patike i sl.
• Veliki brojevi, mali brojevi cipela.

5.“Bata“ Zicka 14 (blizu Beogradskog Dramskog Pozorista), Vracar
• Zeska obuca
• Mali izbor
 
Radnje velike obuce u Beogradu:

1.”Ziggy” Požeška 108a, Banovo Brdo (sa strane na kojoj je MecDonalds u prizemlju jednog manjeg trznog centra)
Telefon: 011/3546-916
• zenska obuce
• pristupacne cene
• lepi,udobni i raznovrsni modeli

2. „Simic“ (http://www.obuca-simic.co.rs/index.php?main=1)
• ženskoj obući u rasponu brojeva od 35-44
• Adresa:
Srpskih vladara 56
telefon:
011/ 681 612
• Adresa:
Srpskih vladara 20
telefon:
011/ 268 14 64
• Adresa:
Bulevar Kralja Aleksandra 158
• Adresa:
Ustanička 67
telefon:
011/ 243 49 74
• Adresa:
Makedonska 26
telefon:
011/ 322 51 46

2. „Guliver“ u City Pasazu
• zenska i muska obuca
www.guliver.co.rs

3.“Beostep“ TC Millenium, lokal 33(suteren),Knez Mihailova 21a
• zenska obuca
www.beostep-xlshoes.com

4.“Veliko Stopalo“ Rige od Fere 6, Beograd, Stari Grad (pre se ova radnja nalazila u Robnoj kuci u Knez Mihailovoj)
• Muska i zenska obuca (trebalo bi da imaju i patike velikih brojeva)
• Telefon: 011 203 0106

5. “Hand Made“ Proleterske Solidarnosti 21, Lokal br.: 23, Novi Beograd,
• Telefoni: 011/ 313 30 62, 064/ 472 72 46
http://izradaobuce.com/index.html
• Ručna izrada, obuća po meri
• Muške, ženske cipele, čizme, baletske, cipele za ples, folklor, jazz patike i sl.
• Veliki brojevi, mali brojevi cipela.

5.“Bata“ Zicka 14 (blizu Beogradskog Dramskog Pozorista), Vracar
• Zeska obuca
• Mali izbor
 
Angel,

zasto bi dala 400 dolara????????

skini sliku, nadji snajderku i sasij je za 200 :)

ni na originalu ti nece preko ledja pisati Sherii Hill pa da svi vide da je original!
a ljudi ni ne znaju za sherii hill haljine.

Ako ti je iskljucivo do haljine stalo, odes i sasijes.

A da narucujes haljinu koju nisi probala - glupost.
 
Ejjj :) Ja sam prvi put ovdeee :) Videla sam temu :) Pa me zanima da nije neko mozda porucivao Sherri Hill haljinu preko neta? Posto je meni matura za 20 dana i planiram , ali sam cula od jedne krojacice da je devojka porucila haljinu iz zagreba i ne odgovara joj velicina ne moze da se zameni i ne moze da se prepravii. Jel imao neko iskustva???
 
Gde imaju da se kupe muške pantalone letnje, a da je sastav 50 % pamuk i 50 svila ili približno tog sastava. Ja imam 2 para ali ne mogu više da ih zakopčam u struku :cool: Kupljene su odavno i ne mogu da se setim gde. :roll: Interesuje me samo Beograd.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top