Kolege sa Pravnog fakulteta...
Strana 1 od 221 123451151101 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 5513

Tema: Kolege sa Pravnog fakulteta...

Aktivan član lolla (avatar)
    Učlanjen
    22.08.2003.
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano Kolege sa Pravnog fakulteta...

..ima li vas u ovim cyber vodama?

ne
    Guest

Podrazumevano Re: Kolege sa Pravnog fakulteta...

Naravno da ima koleginice...

Početnik
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Tu sammm!!

Obećava
    Učlanjen
    11.09.2003.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano Ima, ima...

Naravno da nas ima Treba li ti neka pomoc/
    Kad smo vec kod toga, zna li neko KAKO nauciti politicku ekonomiju?)) (a da odgovor nije "Lako, uz Sinalco")
    Bez sale, imam problema sa tim ispitom......

Učlanjen
    22.08.2003.
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano Re: Ima, ima...

Citat Original postavio Marguerite
    Naravno da nas ima Treba li ti neka pomoc/
    Kad smo vec kod toga, zna li neko KAKO nauciti politicku ekonomiju?)) (a da odgovor nije "Lako, uz Sinalco")
    Bez sale, imam problema sa tim ispitom......
    Jao, nemoj me))))......
    Polazem to u cetvrtak kod prof. Aleksandre Jovanovic...sve mi se pomeshaloooooooo....

Aktivan član Baby Kate (avatar)
    Učlanjen
    14.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano

Pravni...ja...Politicka ekonomija?Davno je bilo...

Učlanjen
    22.08.2003.
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

Citat Original postavio Baby Kate
    Pravni...ja...Politicka ekonomija?Davno je bilo...

Blago tebi

ilona
    Guest

Podrazumevano

E evo i mene, nadam se da ste naucile politicku

ilona
    Guest

Podrazumevano

Stanojevic-Pasuj
    Guest

Podrazumevano

Zdravo drustvo
    Sta ima

Guest

Podrazumevano

Necete verovati, polozim iz prve Rimsko,opstu i gradjansko, a ne mogu iz cetvrtog puta nacionalnu.Jesam li jedina? Jeste kada Zika vise ne ispituje vec samo one k...e

Učlanjen
    22.08.2003.
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

Citat Original postavio ilona
    Meni ostade za januar..

Učlanjen
    22.08.2003.
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

Citat Original postavio Anonymous
    Necete verovati, polozim iz prve Rimsko,opstu i gradjansko, a ne mogu iz cetvrtog puta nacionalnu.Jesam li jedina? Jeste kada Zika vise ne ispituje vec samo one k...e
    ???????
    Zika vishe ne ispituje??

optimista
    Guest

Podrazumevano

Cetvrta sam godina i planiram da krenem vasim stopama. Dajte mi malo informacija o samom prijemnom ispitu, sta i kako... Znam da se polazu srpski i istorija, ali... ??? Hvala

Učlanjen
    22.08.2003.
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

Citat Original postavio optimista
    Cetvrta sam godina i planiram da krenem vasim stopama. Dajte mi malo informacija o samom prijemnom ispitu, sta i kako... Znam da se polazu srpski i istorija, ali... ??? Hvala
    Buduca koleginice, dosta toga imash na www.ius.bg.ac.yu i na www.infostud.com . Tacno je da se polazu srpski i istorija i svake godine se organizuju i pripreme. Gradivo je iz sve cetiri godine srednje skole, s tim shto na pripremama dosta toga izbace (shto se istorije tiche).. Mada, najbitnije je da sednesh i da naucis - tu pomoci nema.
    U principu, sve ti je na sajtovima... a ako te bash neshto konkretnije zanima, just ask.

Početnik
    Učlanjen
    30.08.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Hvala na informacijama. Sto se tice prijemnog, valjda nece biti problema, imam dobro znanje iz istorije, a i iz srpskog (bolje mi ide knjizevnost, ali...). Pozdrav svim pravnicima, ili advokatima

Početnik
    Učlanjen
    28.08.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Kolege sa Pravnog fakulteta

Može li mi neko reći,koji profesori su ok na ispitu iz sociologije,a koji na uvodu u građansko?

Učlanjen
    22.08.2003.
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano Re: Kolege sa Pravnog fakulteta

Citat Original postavio Laura
    Može li mi neko reći,koji profesori su ok na ispitu iz sociologije,a koji na uvodu u građansko?

Učlanjen
    22.08.2003.
    Reputaciona moć
    63

Ovo je moje subjektivno gledishte.... Shto se sociologije tiche, imam pozitivno iskustvo sto se tiche prof. Jugoslava Stankovica, ali sam cula da je on otisao u penziju... pa ako je tako .... Cula sam dosta toga lepog o M. Mitrovicu. Npr. on ne volida se uci napamet...
    A shto se tiche uvoda u gradjansko, najtoplije ti preporucujem Rajka Jelica. Kod njega ti je znash- znash, ne znash- dovidjenja. Ali nema toga da ti prolaznost zavisi od njegovog raspolozenja... Napominjem , to je samo moj stav, verujem da se mnogi nece sloziti sa mnom..U sustini ti je znanje najbolje oruzje

Početnik
    Učlanjen
    28.08.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Kolege sa Pravnog fakulteta

Hvala

Bule_busko
    Guest

Citat Original postavio lolla
    Pozdrav! Mislim da je trenutno najbolji iz sociologije Bovan, on pita i najmanje pitanja. A sto se tice gradjanskog ako ne ucis iz Anticeve knjige onda je bolji Jelic (Antic obara na svakakvim glupostima). Srecno...

Učlanjen
    22.08.2003.
    Reputaciona moć
    63

Citat Original postavio Bule_busko
    Citat Original postavio lolla
    Pozdrav! Mislim da je trenutno najbolji iz sociologije Bovan, on pita i najmanje pitanja. A sto se tice gradjanskog ako ne ucis iz Anticeve knjige onda je bolji Jelic (Antic obara na svakakvim glupostima). Srecno...
    Vezano za Bovana, o njemu svakog ispitnog roka cujem potpuno drugu pricu)). Bash interesting.

Početnik
    Učlanjen
    30.08.2003.
    Reputaciona moć
    0

Hm,nesto razmisljam i pitam se da li su i vas smarali pitanjima tipa zasto upisujes Prava, znas li da nam je zemlja puna pravnika i sl. ??? Nego, jeste li zadovoljne fax-om, mislim jeste li to ocekivale (ili ocekivali) ili??? Necu da pitam da li je i koliko je tesko, jer je to ipak individualno. Mislim da ukoliko se dobro organizujes sve mozes na vreme i da stignes i postignes.
    Pozdrav od buduce koleginice

Učlanjen
    22.08.2003.
    Reputaciona moć
    63

Citat Original postavio mari
    Hm,nesto razmisljam i pitam se da li su i vas smarali pitanjima tipa zasto upisujes Prava, znas li da nam je zemlja puna pravnika i sl. ??? Nego, jeste li zadovoljne fax-om, mislim jeste li to ocekivale (ili ocekivali) ili??? Necu da pitam da li je i koliko je tesko, jer je to ipak individualno. Mislim da ukoliko se dobro organizujes sve mozes na vreme i da stignes i postignes.
    Pozdrav od buduce koleginice
    Naravno da su me smarali takvim pitanjima... interesantno je to da su takva pitanja uglavnom dolazila od strane profesionalno promasenih ljudi, i njihova argumentacija se sastojala iz toga shto je 'njihov komshija Pera Peric zavrsio pravo i sada radi u cvecari jerbo nema gde..". U bilo kojoj profesiji imash uspesne i neuspeshne ljude. To nema veze sa Pravnim fakultetom.
    Da ne spominjem da sa zavrsenim Pravnim ti mozes da budes i advokat, ili da radish u policiji, npr, ili da jednostavno budesh pravnik u nekoj firmi, ako vishe volish 'ushushkan posao', na privrednom smeru dobijash dovoljno znanja ako zelish privatni biznis da otvorish....znaci, u pitanju je shirok spektar mogucnosti...Ima dosta pravnika koji rade i kao novinari....
    Shto se tice tezine pronalazenja posla, to je globalni problem u ovoj zemlji.
    Da li sam zadovoljna faxom? Pa, nije to bilo shto sam ja ocekivala, pre svega me je shokirao broj nas (kolegana prvoj godini, zatim broj 'istorijskih predmeta'... al tako ti je to, ne moze bash svaki predmet da ti se dopadne....zatim, stav profesora u odnosu na nas... Bacanje indeksa i tako to... No sve te to na neki nacin prekali. Ni u zivotu ne ide sve onako kako si zamislila, zar ne? Al bar naucis da ne odustajesh tako lako.

Elleni
    Guest

Podrazumevano Kolege sa Pravnog fakulteta...........

Puno pozdrava za sve moje kolege sa Pravnog. Nesto me strasno interesuje. Zasto Grci studiraju pravo kod nas, da li je njihov fakultet komplementaran sa nasim ili je nesto drugo u pitanju? (Po zavrsetku planiram da odem u Atinu, pa me zanima). hvala.

Slične teme

1. Pomoc oko pravnog fakulteta
    Autor Prava u forumu Arhiva
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 28.08.2010., 03:39
  2. Forum studenata Pravnog Fakulteta?
    Autor El Pollo Loco u forumu Arhiva
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 30.01.2010., 22:05
  3. ima li neko sa pravnog fakulteta u kg.
    Autor jelena034 u forumu Arhiva
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 10.10.2008., 17:22
  4. Provokacija sa Pravnog fakulteta
    Autor Рабин u forumu Politika
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 20.11.2006., 19:07

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku