Top 5

peach:
slatko volim :)):
xpajamacax:
peach:
slatko volim :)):
ko zna na sta lice u prirodi :roll:
ma nemoj! :x ko zna na sta ti licis u prirodi :?: :!:
i zar je to uopste bitno?
ako ti je neko simpatican na forumu,njegov izgled ne bi trebao puno da ti smeta? :?

u pitanju je bila konstatacija, nisam ni mislila na izgled :D sasvim je jedna stvar kakav je neko "na forumu", a uzivo je sasvim nesto drugo :roll:

od tih svih koje ste nabrojale, mogu da se kladim da su vecina klinci iz Osnovne skole :D A ima i dosta pubertetlija iz Srednje :D Ali Boze moj, nije bitan "izgled", bitno je da su "simpaticni"

ja onda glasam za krvoloka, on je bar originalan ..
ovi ostali mi deluju previse "uspaljeno" :lol:
ma,ja to onako u revoltu:mislim da nije fer da pljuckamo po deckima s foruma,zasto smo mi bolje od njih i po cemu to,molicu?! :x
da,da,za krvoloka si u pravu :wink: ,al' ja to mislim i o ostatku muske ekipe sa NS foruma.sad,nek me optuze da sam lokal-patriota,al' j.ga- o njima mogu stosta pozitivno da zakljucim jer sam tamo najvise komunicirala.i nisu uopste klinci.niti su uspaljeni. 8)


Ajde devojko,sad se obrij i izadji u grad.Pa onda tako na ulici budi riba.Ovde je lako.


A posto ni sa mozgom nisi najbolja,slusaj ono sto narod kaze.To su mudrosti.A on kaze:

Sa kim si, takav si.

Sve vas volim
 
ote="peach"]e,sad bi ti da otkrijes ko je ovde faca i ima li takvih,al' na najlaksi i najbezbolniji nacin! :lol: no way! upoznaj ih i analiziraj sama! :wink:[/quote]

Jesi me..k'o beba zvecku!
 
Elem, za one koje sam ja navela pod 1. i pod 2. znam kako izgledaju, a ostali nisu ni bitni...[/quote]

Znam, ne dirajuci u Njega, mogu da dishem u tvojoj blizini;
drugari, su kolege, pretpostavljem?
 
Ajde devojko,sad se obrij i izadji u grad.Pa onda tako na ulici budi riba.Ovde je lako.
A posto ni sa mozgom nisi najbolja,slusaj ono sto narod kaze.To su mudrosti.A on kaze:
Sa kim si, takav si.

Sve vas volim.

Volim i ja vas!
Apsolventu, nemoj da se ponasas, bolje receno izrazavas ovako grubo i cinicno.
 
Jelena_BG:
Ajde devojko,sad se obrij i izadji u grad.Pa onda tako na ulici budi riba.Ovde je lako.
A posto ni sa mozgom nisi najbolja,slusaj ono sto narod kaze.To su mudrosti.A on kaze:
Sa kim si, takav si.

Sve vas volim.

Volim i ja vas!
Apsolventu, nemoj da se ponasas, bolje receno izrazavas ovako grubo i cinicno.


Ma povuces me.

A ko te interesuje,tacnije,pa da upregnemo forumaske snage i raspitamo se?
 
inspirion:
A ko te interesuje,tacnije,pa da upregnemo forumaske snage i raspitamo se?


jeste samo ti nama reci, pa cesh dobiti odma informaciju iz prve druge trece...ruke

ja sam se posle neshto predomilsila glede moje liste
No 1 naravno ostaje (ispunjava sve 'uslove' za mr perfect )
ali mogle bi ovde da postoje razlichite liste u zavisnosti od afiniteta
npr. ovaj Tuzhni patak je prilichno interesantan lik, Dismisal isto,random, bez obzira na suludu teoriju koju je ovde tako zdushno branio mesecima :lol:
ja sam svojevremeno imala ideju da napravim ono kao " i dok su ostale devojchice skupljale salvete...ja sam..."
ali to bi otprilike moglo da posluzhi samo u neke nauchne svrhe, poshto ja stavrno ne znam shta bi radila sa svim tim podatcima, a bash da sam toliko dokona nisam... a eto... sad bi mogla da posluzhi ...eh gde mi je pamet bila :mrgreen:
 
Evo i ja da preporucim nekoliko tipova zenskom svetu:

Julijan
Tommy
Buntovnik
Cekam kuma
Dis Misal
Ja pa ja
Bundeva

P.S. Redosled nebitan
("Verovatno sam nekog zaboravio"- pomislih ja, politichki :P )
 
Ma povuces me.

A ko te interesuje,tacnije,pa da upregnemo forumaske snage i raspitamo se?[/quote]

Interesuje me musko koga ima sta da vidis, a i da cujes pametnu besedu.
Da pamti bolja vremena, a da je sada u najbojim godinama.
 
a shta znachi to 'imash shta da ga vidish " ono kao od planine odvaljen ili neshto drugo ?

meni sad samo chika krvolok pade na pamet,ne znam kojoj starosnog grupi patak pripada
 
raindog:
a shta znachi to 'imash shta da ga vidish " ono kao od planine odvaljen ili neshto drugo ?

meni sad samo chika krvolok pade na pamet,ne znam kojoj starosnog grupi patak pripada

Persona koja hoda:)...znas vec,
onaj ko pleni, a ne trudi se svesrdno da skrene paznju na sebe,
oko sebe siri opustenu atmosferu koja privlaci..
ma, to su vec finese.
 

Back
Top