MOM DEDI!!!!!

srećica

Aktivan član
Poruka
1.918
nocas mi je deda umro... :( :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: njega sam volela najvishe!!!!!Ja se svima izvinjavam ako ovaj post ne treba ovde da stoji,ali sam htela da mu napishem da ga volim jako,najjache... neka poslednja poruka...ili tako neshto...hvala :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Nale :cry:
 
Tinar:
Кулиража:
I sad ces plakati i plakati...dokle?
Sa time moras ziveti, a vremenom ces ga i zaboraviti.
Zivot je takav i tu se mnogo ne moze promeniti.
Ajde, boga ti. Malo saosecanja. :evil:
Tesko, toga jednostavno kod mene nema (a nije ni cudo), nakone svega je isparilo.
Jedino mogu da saosecam sa zivima, ali za mrtvima nikako.
I zaista je bolje da shvatis da ga vise nikad vise neces videti, a ziveti u uspomenama bas i nije tako lepo.
 
Malo mi fali da zaplacem uz ovu temu...Stvarno mi je zao. U zivotu najvise sam voleo dedu a on je umro ima vec 4 godine...
:(
Kuliraza ne znam kako da se izrazim za tebe...Suvise si surov za ovu situaciju. Iako kasnim sa ovim odgovorom mozda i ovo neko procita.
 
Кулиража:
Tinar:
Кулиража:
I sad ces plakati i plakati...dokle?
Sa time moras ziveti, a vremenom ces ga i zaboraviti.
Zivot je takav i tu se mnogo ne moze promeniti.
Ajde, boga ti. Malo saosecanja. :evil:
Tesko, toga jednostavno kod mene nema (a nije ni cudo), nakone svega je isparilo.
Jedino mogu da saosecam sa zivima, ali za mrtvima nikako.
I zaista je bolje da shvatis da ga vise nikad vise neces videti, a ziveti u uspomenama bas i nije tako lepo.
vecj smo iz prethodnih tvojih postova shvatili shta imash da kazhesh shto se tiche toga, i zaista je nepotrebno da se javljash na temi ovakvog tipa da prichash tako..
jednostavno, zaobidji, jer su takvi komentari suvishni...
mislim da djevojka nije otvorila temu, da bi chula o tome kako se ti, ili neko drugi, ne saosjecja sa mrtvima, i bla bla..
pozdrav...
 
*november rain*:
mislim da djevojka nije otvorila temu, da bi chula o tome kako se ti, ili neko drugi, ne saosjecja sa mrtvima, i bla bla..
pozdrav...
Ni ja se ne saosećam sa mrtvima :? samo sa živima.
Serećice pamti ga po dobrom, seti se da si ti živa i toga da on želi da budeš srećna. :)
 

Back
Top